18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autentyk przeczytany na

Dziki_Chrzan • 2010-09-12, 12:23
Znajomy pracuje w pogotowiu i opowiadał, jak kiedyś wezwali jego załogę do wypadku. Będąc na miejscu zobaczyli starszą panią, która wypadła z okna, a obok niej leżała miotła, którą wieszała firanki.
Widząc ten obrazek jeden z ratowników do mojego kumpla:
- Ty... Chyba jej miotła nie odpaliła...

Shadow

2010-09-12, 15:01
Dokończę temat: Autentyk przeczytany na JOEMONSTER, przestań się bawić w prezenterów Radia ESKA, czy Kubę Wojewódzkiego i zamiast chwalić się znaleziskiem, które wszyscy już dawno odkryli, znajdź coś wartościowego!!

name01

2010-09-12, 15:21
jak nie odpaliła? mieszkanie chciała spalic

zn...........nu

2010-09-12, 15:25
@Shadow

Dalione

2010-09-12, 15:32
@znawcaekranu
Zmień repertuar bo te koty już są nieśmieszne.

@topic
Co do kawału to..
:homer: :homer_uv: :sispalm: :ks_homer: :trzesieee: :facepalm: :facepalm2:

mi...........ee

2010-09-12, 15:49
Brat mojej kolezanki pracuje w pogotowiu i kiedys mial wezwanie do starszego pana, okazalo sie ze dziadzia chcial zeby mu maly stanal i wlozyl sobie wklad od dlugopisa...

adrian1507

2010-09-12, 16:04
wrzucam zdjęcie kota bo chcę być taki fajny jak znawcaekranu


matełuż

2010-09-12, 16:09
Równie poruszajaca historia:

Bl...........er

2010-09-12, 16:11
Dziki_Chrzan napisał/a:

obok niej leżała miotła, którą wieszała firanki.



Trudna sztuka wieszać firanki miotłą.

iceberg

2010-09-12, 17:32
Mnie rozj***ł autentyk usłyszany od mojego kumpla pracującego w policji:
Jego koledzy po fachu byli na tyle nastawieni na wyniki, że sami zaaranżowali pewną sytuację - zgarnęli z ulicy żula i wrzucili go do kiosku przez szybę, żeby zaraz aresztować go przyłapanego na gorącym uczynku za włamanie.

Dziki_Chrzan

2010-09-12, 19:52
@Shadow - nie każdy siedzi na wszystkich serwisach jakie istnieją, także wrzucam to, czego tu nie było i co JEST wartościowe.
Tytułu nie dokończyłem, aby nie robić reklamy - nie wiem czy to jest zabronione.
Veni, Vidi

venomizzy

2010-09-12, 22:14
@ iceberg

przez to małe okienko tam do tego kiosku go wrzucili ?

I sprzedawca nic na to, ze mu policja zula do srodka wrzuca ? Bo w moim miescie to jak kiosk jest zamkniety, to sa szyby pozasłaniane, nie wiem jak u Ciebie na wiosce.

mi...........ee

2010-09-12, 22:18
popieram dzikiego :) z reszta wiekszosc tych filmow ktore ogladamy na sadolu mozna znalezc na jutubie wiec wychodzi na to ze Ci ktorzy wrzucaja te filmiki bawia sie w kube wojewodzkiego tak ? ja akurat nigdy tej historii nie slyszalem i dla mnie jest wartosciowa. Forum sadistic jest skupiskiem wszelkiego rodzaju humoru i niesamowitych rzeczy i po to ktos go stworzyl zeby wrzucac ciekawe rzeczy, fakt faktem, jest duzo filmow, zdjec etc ktore juz gdzies tam widzialem, ale ktos inny moze nie, wiec prosze wszystkich na przyszlosc zeby nie krytykowali w taki sposob innych uzytkownikow i niech sie kazdy wypowiada w swoim imieniu :)

iceberg

2010-09-13, 17:36
@venomizzy
Nie byłem i nie widziałem, natomiast nie każdy kiosk to budka 1x3m przy przystanku. Niech będzie, że był to sklepik, jeżeli ma Cię to uszczęśliwić ;-)