18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Austria

kimcio • 2013-12-01, 13:08
W ile dni Hitler zajął Austrię?









Wiedeń.


Zaj***ne z komentarza pod Kwejkiem w którym był żart o Ukrainie, w sensie, że jak się żyje ludziom na Ukrainie, a odpowiedź to była Kijowo. I był naysowany jeszcze człowiek suchar chyba, nie wiem jak się nazywa, taka grzanka z oczami. A, i komentarz napisał taki jakś łysy typek z jakiejś drużyny piłkarskiej. Fałszywy profil. A jak kopiowałem to akurat trcohę siąpił deszcz i było tak z trzy stopnie na dworze. Ubrany byłem w koszulkę i bokserki i jadłem akurat kanapkę. Z serem, szynką i keczupem. Nawet smaczna. Mam nadzieję, że takie źródło wystarczy.

kokinosz

2013-12-01, 13:21
Hitler był Austryjakiem. Stalin Gruzinem. Rostowski Anglikiem.

Arczi.Milano

2013-12-01, 15:59
"Zaj***ne z komentarza pod Kwejkiem w którym był żart o Ukrainie, w sensie, że jak się żyje ludziom na Ukrainie, a odpowiedź to była Kijowo. I był naysowany jeszcze człowiek suchar chyba, nie wiem jak się nazywa, taka grzanka z oczami. A, i komentarz napisał taki jakś łysy typek z jakiejś drużyny piłkarskiej. Fałszywy profil. A jak kopiowałem to akurat trcohę siąpił deszcz i było tak z trzy stopnie na dworze. Ubrany byłem w koszulkę i bokserki i jadłem akurat kanapkę. Z serem, szynką i keczupem. Nawet smaczna. Mam nadzieję, że takie źródło wystarczy."

Daj namiary na dilera :D

Zarentha

2013-12-01, 20:17
@up k***a, wkopiowałem to do skype żeby przeczytać a to w komentarzu :/

Frostmourne

2013-12-01, 20:23
Właśnie skończyła mi się maść na ból dupy więc muszę:


Hitler nie zajął Austrii, to Austria sama chciała się do niego przyłączyć, demokratyczne głosowanie 98% było na tak.


sztosz

2013-12-01, 20:43
@Frostmourne:
Gdybyś nie był taki gówniarz, to bym pomyślał że troll. Ignorancja młodego pokolenia nie zna granic :(

Frostmourne

2013-12-01, 20:54
@sztosz
Gdybyś nie był takim arogantem, to byś wiedział, że potem "ktoś" patrząc na takie żarciki wierzy w propagandę szerzoną przez Austriaków i poprawia, całkiem na serio, nazistowskie obozy na niemieckie, co jest błędne, bo nazistami były też inne nacje. Dlaczego mamy im odbierać ten "splendor"?.

wasza_mama

2013-12-01, 21:01
ch*j w dupę za małą czcionkę.

psd15

2013-12-01, 22:37
sucho, ale stabilnie :anegdotka: