18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Audi R8 V10

okar19 • 2013-03-15, 00:49
Nowe audi ;)


Szafina

2013-03-15, 14:18
snik0 napisał/a:


Jeszcze blachar tu brakowało, po gimbusach.



rozumiem ze dla ciebie wiesniacka mordo wszystkie dziewczyny/kobiety ktore interesuja sie motoryzacja to blachary? :)

szczurto

2013-03-15, 14:49
@up
Nie wszystkie tylko te od AUDI, i nie obrażaj nam tu kolegów wiejska blacharo. k***a nie rozumiem o co chodzi z tymi vw audi, tylko wiejscy fanatycy pożądają tych marek no i blachary ze wsi i miast. Zapomniałem jeszcze o chamach którzy to gustują w większych modelach jak Q5, Q7, tuareg etc. i reszta tych gówien dla zakompleksionych wieśniar i chamów.

Tychol

2013-03-15, 14:59
dz**ki silnika podobny do M5 E60 tam tez bylo V10

dźwięk*

jarekddz

2013-03-15, 15:33
@szczurto
chyba Twoja była rzuciła Cię dla typa co miał Audi ;]

azuz

2013-03-15, 16:05
Sadystyczne jak popek.

bravoteampolska

2013-03-15, 16:38
k***a i co z tego , skoro nigdy w życiu nie będzie mnie na to stać .
Jak wyjdzie z salonu będzie zajebiście droga , jak będzie miała 20 lat to będzie warta tyle że nie będzie mnie dalej stać , a po 20 latach cena zacznie rosnąć jako zabytek i tak ch*j bombki strzelił

mblbn

2013-03-15, 17:04
A gdzie ta rewolucja inside? kolejny FSI z dodanymi garami? Niemcy są w dupie w porównaniu do Japończyków jeżeli idzie o robienie silników (reszty de facto też)

patyk161

2013-03-15, 17:19
Na rolkach to i mojej żony picasso zapie**ala ponad 200 km/h

Mavver57

2013-03-15, 17:32
Da się to jakoś sciągnąć na dzwonek ?

kaniaes

2013-03-15, 18:11
Saudis in audis ;)

s7r

2013-03-15, 18:20
Cóż.. Dźwięk z Maserati to to nie jest... ;)

NieWiemZeWiem

2013-03-15, 21:35
sam mialem audi A8 4.2 V8 1999r po liftngu... dobre autko 315km i tylko 11l na setke :P przy zabawie to tak do 15l dochodziło. V8 wtedy brzmialo pieknie teraz te wszystkie V8 V10 i V12 brzmia troche tak jak ferrari w sensie ze tlumiki powoduje wysoki ton tych dzwiekow a moja ex audica miala jeszcze normalne tlumiki ktore nie powodowaly piskliwych dziwiekow wiec blachar bylo co nie miara :D tak w ogole to teraz duzo dziewczyn zna sie poprostu na motoryzacji i nie sa blacharami...teraz wiekszosc blachar jest poprostu brzydka, tępa i nawet nie ma skonczone gimnazjum i zapie**ala w tesco. Ogólnie chce pozostac wierny audi bo to sa dobre samochody maja jedna wade ale tak to jest gitara.

AAAA i blachary teraz to zazwyczaj sa dzieci bogatych rodzicow ktore dostaly na 18stke tylko peugota...uwiezcie mi znam pare takich i kazda leci doslownie na auto i nawet o ty otwarcie mowi pomimo tego ze ich rodzice moga sobie helikopter kupic

mare30ks

2013-03-15, 22:11
@up jaka wade maja audi? przedni naped? czy to ze sa volkswagenami? :)

Szafina

2013-03-16, 01:00
szczurto napisał/a:

@up
Nie wszystkie tylko te od AUDI, i nie obrażaj nam tu kolegów wiejska blacharo. k***a nie rozumiem o co chodzi z tymi vw audi, tylko wiejscy fanatycy pożądają tych marek no i blachary ze wsi i miast. Zapomniałem jeszcze o chamach którzy to gustują w większych modelach jak Q5, Q7, tuareg etc. i reszta tych gówien dla zakompleksionych wieśniar i chamów.



nie jestem ze wsi i nie jestem blachara to juz jako pierwsze :)
Audi jest dl amnie najlepszym autem, jest najbezpieczniejszym autem i wszystko jest idealnie zawsze dopracowane wiec wez mi tu nie pie**ol. Poprostu zal ci dupe sciska ze nigdy nei bedziesz mogl sobie na takie auto pozwolic jedyne na co sobie pozwolisz to moze stare suzuki i watpie ze kiedykolwiek jechales takim autem skoro masz taka opinie o nich i o ludziach ktorzy nimi jezdza, poporstu cie zazdrosc zrzera biedaczku :) Albo jestes tak glupi albo poprostu jestes zalosnym trollem :D

NieWiemZeWiem

2013-03-16, 12:42
@mare30ks
wadą jest elektronika -.-

ja nie wiem jaki problem robicie ze to jest vw przeciez VW ma pelno pod skrzydlami marek samochodow nawet bugatti. W gole jak zoabczycie dobre autko ktore jest ladne i ma dobre osiagi to sracie pod siebie jak dzieci a nie zacznacie komentowac o to jst gowno itp. A to ze audi jest pod vw to nie znaczyc ze robi sie audi jak vw...tam jest inna technologia są inni szefowie i samochody miedzy soba rywalizuja.

jak bedzie mnie stac to sobie kupie nissana gtr albo maserati i nie dlatego ze chce szpanowac tylko dlatego ze k***a ciezko pracowalem na majatek i chce sobie kupic dobra luksusowe bo mnie na nie stac i przestancie pie**olic bo jakbyscie mieli kase to pewnie tylko bmw 7 byscie kupowali