18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Audi i dzieciak

Jesse.Pinkman • 2022-01-13, 11:35
Mały skośny pozostawiony bez opieki więc można się tego było spodziewać.

zdun

2022-01-13, 12:34
audi, das auto!

kubol

2022-01-13, 12:55
I po ch*j w tych nowych samochodach te wszystkie czujniki parkowania i inne " ulepszenia"?

Autor

2022-01-13, 16:09
kubol napisał/a:

I po ch*j w tych nowych samochodach te wszystkie czujniki parkowania i inne " ulepszenia"?



By odmóżdżyć ludzi.
Odmóżdża się na każdym kroku. Państwa opiekuńcze tj. socjalistyczne twory z dużą dozą prawdopodobieństwa celowo wdrażają inżynierię społeczną, która za pomocą różnych socjotechnik manipuluje masami, aby te całkowicie wyzbyły się samodzielności. Pełne uzależnienie od Państwa opiekuńczego zawęża w znacznym stopniu wolności i swobody osobiste, a to powoduje coraz większe uzależnienie ludzi od Państwa.
Dziś osiąga się to przy pomocy; kultury, oświaty, instytucji, massmediów, TV, postępu technicznego, który dostosowuje się do wymagań i oczekiwań mas. Można wymieniać długo.
Wiem, jedno. Dążymy do unicestwienia najcenniejszej rzeczy jaką mamy. Ludzie już dawno wyzbyli się samodzielnego myślenia. Wolność też niedługo stracą...

janlew

2022-01-13, 16:21
No i chiński wujek wziął bombelka na przejażdżkę, gdy mamuśka opie**alała chińską pałę drugiego wujka.
Na to przynajmniej wygląda, tak sytuacja, jak i kurewskie wdzianko mamusi.

MarekJarek1

2022-01-13, 16:49
Każda chińska mamuśka wie, że najlepszym miejscem do zabawy dla swojego gówniaczka jest wyjazd z parkingu.

Rozjebie

2022-01-13, 19:21
Autor napisał/a:

Ludzie już dawno wyzbyli się samodzielnego myślenia. Wolność też niedługo stracą...



A kiedy myśleli samodzielnie? Pod butem kościoła w średniowieczu byli wolni? W czasach feudalnych?
Przecież tępymi masami steruje sie od dawna, tak było w Cesarstwie Rzymskim, w średniowieczu, w PRLu...
Gimnazjalista Amerykę odkrył, dobra robota Watsonie

Wyjcio

2022-01-13, 20:17
A ten ch*jek z telefonem jak sp***olił udając że nie widzi

kawior2007

2022-01-13, 20:17
Jeśli nie rozj***ł cię samochód samego na ulicy to proszę, nie nazywaj się prawdziwym Chińczykiem

Autor

2022-01-13, 20:25
Rozjebie napisał/a:

A kiedy myśleli samodzielnie? Pod butem kościoła w średniowieczu byli wolni? W czasach feudalnych?
Przecież tępymi masami steruje sie od dawna, tak było w Cesarstwie Rzymskim, w średniowieczu, w PRLu...
Gimnazjalista Amerykę odkrył, dobra robota Watsonie




"Matura 1960 r.

Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty. Ile zarobił drwal?

Matura 1970 r.

Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Koszty uzyskania przychodu wyniosły 4/5 tej kwoty. Ile zarobił drwal?

Matura 1980 r.

Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Koszty uzyskania przychodu wyniosły 4/5 tej kwoty. Ile procent stanowi zysk drwala?

Matura 1990 r.

Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Koszty uzyskania przychodu wyniosły 4/5 tej kwoty. Ile zarobił drwal i jaki wpływ miała jego praca na otoczenie drzewa (uwzględnij sąsiadującą z drzewem florę i faunę)?

Matura 2000 r. (tylko dla zainteresowanych)

Drwal sprzedał drewno za 100 zł. W tym celu musiał wyciąć kilka starych drzew. Opisz w kilku zdaniach, jak w tej sytuacji czuły się biedne zwierzątka leśne i rośliny? Jak bardzo niekorzystne dla środowiska jest wycinanie starych drzew?

Matura 2010 r.

Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty, czyli 80 zł. Drwal zarobił 20 zł. Zakreśl liczbę 20.

Matura 2020 r.

Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Pokoloruj drwala. "

Jak zaczynałem studia techniczne, to było nas ponad 120. Ukończyło 8.
Dziś dobiegają mnie opinie, że studia prywatne wymagają jedynie obecności... Państwowe uczelnie aby konkurować z tymi prywatnymi jak myślisz, podnoszą poziom, czy nie?

To się zastanów o czym ja napisałem, a później mędrkuj.

Jestem z rocznika, który uczył się właściwym tokiem. Podstawówka - Średnia - Wyższa, trafiłeś tym gimnazjalistą jak kulą w płot.

Dziś wyręcza się ludzi we wszystkim. To widać po młodych rocznikach niezdolnych do czegokolwiek. Kiedyś na autorytet się pracowało latami, dziś wystarczy, że jesteś idiotą, który reszcie idiotów serwuje debilny kontent i jesteś znany z tego, że jesteś znany. Autorytety przeminęły jak zegarki mechaniczne w okresie rewolucji kwarcowej. Zmierzam do tego, że młodzi nie mają z czego i z kogo brać przykładu, ponadto zaniżany poziom nauczania jest przyczynkiem do tworzenia bezmyślnych mas, a na końcu dochodzi do głosu wszechobecna durnota telewizyjno - internetowa.

Rozjebie

2022-01-13, 20:49
@Autor
pie**olisz Pan jak stary dziad.

Jedyne co sie zmieniło to dostęp do informacji. Owszem, widać bezkresna głupotę, ale również autorytetów jest na pęczki i jest w czym wybierać.
W dzisiejszych czasach można zostać superdebilem, albo łatwiej niż kiedykolwiek uzyskać doktorat. Dostęp do wiedzy jest nieograniczony, wystarczy tylko chcieć

PanKukuruźnik82

2022-01-13, 20:53
Skośne to największe p*zdy w świecie kierowców samochodów. Mentalnie dalej w epoce Kimirsena i rowerów typu ukraina.