18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Atrakcyjny fin

johny92 • 2013-04-08, 22:35
Chcę wam podać link do live cam pewnego fina.

http://cybermanshow.fi/

Pewnie połowa z Was teraz tak właśnie wygląda jak ten koleś :chomik:

Jeśli było to out

Tomaszu

2013-04-09, 00:56
Przed chwilą pisałem o TSie i się już wpie**alają, skąd ja to wiedziałem. Do przewidzenia.

Pan_Generał

2013-04-09, 01:06
Ktoś powiedział j***ć bongmana :lol: mistrz!

kidi1

2013-04-09, 01:09
Jak wszedłem to tylko k***owanie polskie słyszałem.

methos23

2013-04-09, 01:11
Polecam usunięcie tego tematu. To co robią te zj***ne dzieciaki to przechodzi ludzkie pojęcie. Tylko słychać te Polskie p*zdy i nikogo więcej.

turkut

2013-04-09, 01:21
Nie wiem po co to wstawiłeś, ale jeżeli do tej pory panował tam względny "spokój" to w przeciągu 2 minut nalot debili dał reszcie świata bardzo ładny obraz Polski.

kidi1

2013-04-09, 01:25
turkut napisał/a:

Nie wiem po co to wstawiłeś, ale jeżeli do tej pory panował tam względny "spokój" to w przeciągu 2 minut nalot debili dał reszcie świata bardzo ładny obraz Polski.



I po co się spinasz? Gościu wali konia przed całym światem i chodzi na golasa i h*j wie co jeszcze robi dla oglądalności a ty uważasz że nasi rodacy dają tam zły przykład?

Plecionkarz

2013-04-09, 01:26
j***ny się zwierzył dlaczego to robi:
nie ma pieniędzy a to jest jego sposób żeby zarobić na komputer i monitor

Mell_Rebook

2013-04-09, 01:28
@Stryjek
Wiedziałem, że kiedyś to się pojawi.

keyq

2013-04-09, 01:37
Plecionkarz napisał/a:

j***ny się zwierzył dlaczego to robi:
nie ma pieniędzy a to jest jego sposób żeby zarobić na komputer i monitor



Zwierzył się? Wystarczyło, że go o to zapytałem :)

A teraz bardziej na poważnie: jedyne słowo, jakim mogę opisać moje emocje po tym co usłyszałem na jego kanale na TS czy przeczytałem na jego IRCu po tym jak ludzie z naszego pięknego kraju zrobili mu nalot, to smutek.

Na ircu cały czas teksty typu "k***a" "wypie**alaj" "grubas" "świnia" "fap time" (!) na TSie jakiś idiota chyba się zaciął bo na każde zdanie jakiegokolwiek innego użytkownika odpowiadał "polaczki j***ne".
Wbijać się na kanał jakiegoś Fina tylko po to żeby rzucać takie teksy? Dlaczego? Po co? PO CO?!

Gdzie zmierza ten kraj jeśli tacy ludzie są jego przyszłością?!

Silnoręki

2013-04-09, 01:50
Na ch*j się spinacie? Koleś jest degeneratem to robić mu nalot :D

acidapple

2013-04-09, 01:57
co tam się dzieje to ja tego nie ogarniam:D a i skończcie z tym pie**oleniem że spamujemy, że niby jesteśmy zj***nymi jak to tam usłyszałem "polaczkami" a to co ten grubas robi jest normalne?? Ja się pytam gdzie się rodzą takie zjeby genetyczne jak on?? Czy kurde wszyscy od starego po proboszcza jechali mu w dupę, a jedyna kobietą jaką r*chał to była kobieta sadistica?? Niech mi jego obrońca/ekspert to wytłumaczy.

speak

2013-04-09, 02:02
"siema k***a tłusty ch*ju Sadistic.pl k***a wita" gościu jesteś mistrzem hahaha :wodka:

keyq

2013-04-09, 02:04
@acidapple
Nie żebym go bronił czy coś w tym stylu ale nie można było potraktować kolesia jak na przykład mały w zoo?
Popatrzeć, przyjrzeć się dziwnym zachowaniom, posłuchać wydawanych dźwięków i przejść dalej?
Trzeba srać przed klatką i rzygać na innych przechodzących wykrzykując przy tym "Jestem z Polski, patrzcie czego mnie tam nauczyli!"?

Zdarzało mi się wyjeżdżać za granicę i choć ciężko mi to przyznać czasami wstyd mi było, że pochodzę z naszego kraju właśnie za sprawą takich zachowań, które wierzcie lub nie, szybko budują o nas opinię w świecie.

Wiem, że się spinam ale może jest ze mną coś nie tak i dlatego nie potrafię zrozumieć takich zachowań?

ParanoiA

2013-04-09, 02:11
Stryjek napisał/a:

Ktoś powiedział j***ć bongmana :lol: mistrz!



HAHAHA!

Ja mu na Tesie doj***lem :)

:idzwch*j:

koolowsky

2013-04-09, 02:15
taa i boże boże bożenko własnie leci.... :P