18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atrakcje na elewacji egipskiego hotelu...

Halman • 2024-01-13, 22:42

zbędne pie**olenie wycięte...

Kamby

2024-01-14, 03:21
sokMajKok napisał/a:

Jak tak można sp***olić nagrywanie..



Miał zaraz za nią skoczyć, czy jak?

ze...........ys

2024-01-14, 05:07
Chat gpt mówi, że człowiek spadał z wysokości 120 metrów, jeżeli spadał 5 sekund

Adrian92

2024-01-14, 05:57
Quassar napisał/a:

Mnie zawsze rozpie**ala w tych samobójcach że choćby nie ważne jak wysoko wyszli i zgon jest totalnie pewny..
To i tak schodzą tymi rękami z gzymsu pół metra niżej jakby to coś miało zmienić



Może myślą, że jak zejdą troszkę niżej to będzie mniej boleć :)

raistpol

2024-01-14, 06:57
jakby zeskakiwała po schodach :D

mateuszsick

2024-01-14, 07:43
Najzabawniejsze jest to że "prawie" każdy w samobójca zmienia zdanie jak już jest w połownie lotu albo już wisi. A najgorzej chyba żałują ci co się podpalili.

SkoPio1

2024-01-14, 09:48
Quassar napisał/a:

choćby nie ważne



Nieważne.
W szkołę kamieniami rzucałeś?
;>

mateuszsick napisał/a:

A najgorzej chyba żałują



A mogą żałować najlepiej?
;>

Ad rem: to ta Magdalen Żuk, co to na wakacje z narzeczonym pojechała bez narzeczonego?

slaveyy

2024-01-14, 10:09
mateuszsick napisał/a:

Najzabawniejsze jest to że "prawie" każdy w samobójca zmienia zdanie jak już jest w połownie lotu albo już wisi. A najgorzej chyba żałują ci co się podpalili.



Jakieś źródło tych informacji? Czy to tylko Twoje przemyślenia przy waleniu konia?

danielusx25

2024-01-14, 10:37
bardzo dobrze mu wyszło jesli chodziło mu o ten efekt to mu wyszło dobry wybór

Cezar1988

2024-01-14, 11:24
pfefe napisał/a:

Jeśli kogoś to interesuje to akcja ma miejsce w Kairze w pięciogwiazdowym hotelu o nazwie Fairmont Nile City. Hotel ma 25 pięter więc bohaterka filmiku miała parę sekund loty żeby przemyśleć swoją debilną decyzję. Most kolejowy widoczny w tle to Imbaba Bridge.



sztuczna inteligencja napisała mi że "Czas, jaki zajmuje spadek z 25 piętra, zależy od wielu czynników, takich jak waga osoby i opór powietrza. Według prostych obliczeń matematycznych, czas spadku z 25 piętra wynosi około 3-4 sekundy. Jednakże należy pamiętać, że to tylko przybliżenie i faktyczny czas spadku może się różnić w zależności od konkretnych okoliczności."

Supel86

2024-01-14, 12:08
1234dupa napisał/a:

Pewnie przypadkiem. Różnie to bywa, mogła się poślizgnąć czy coś.
Szkoda ze się nie utrzymała, ale i ten co ciągnął to jakiś cherlak.



Zauważ, że z tego kąta z którego on ciągnął nie miał siły przełożenia. Choćby był napakowany jak Pudzian to nie dałby rady

Martyna666

2024-01-14, 13:29
1234dupa napisał/a:

Pewnie przypadkiem. Różnie to bywa, mogła się poślizgnąć czy coś.
Szkoda ze się nie utrzymała, ale i ten co ciągnął to jakiś cherlak.



ale to ona się chciała zabić a nie ten koleś? powiedz jeszcze że jej śmierć to jego wina XD

spawarka_inwertorowa

2024-01-14, 20:28
Quassar napisał/a:

Mnie zawsze rozpie**ala w tych samobójcach że choćby nie ważne jak wysoko wyszli i zgon jest totalnie pewny..
To i tak schodzą tymi rękami z gzymsu pół metra niżej jakby to coś miało zmienić




to jest strach przyjacielu i resztki instynktu zachowawczego, zycie ich strasznie zawiodlo i poturbowalo, chca ale rownie mocno nie chca, boja sie ale rowniez czekaja na ulge i koniec, tez bys tak pewnie robil,

mazga50

2024-01-14, 20:35
pfefe napisał/a:

Jeśli kogoś to interesuje to akcja ma miejsce w Kairze w pięciogwiazdowym hotelu o nazwie Fairmont Nile City. Hotel ma 25 pięter więc bohaterka filmiku miała parę sekund loty żeby przemyśleć swoją debilną decyzję. Most kolejowy widoczny w tle to Imbaba Bridge.



I to jest prawidłowy opis, kolego Halman.

Sraj1

2024-01-15, 00:53
Typowe dla tych zj***nych atencjuszek. A skoczę, A jednak nie. A proście mnie żebym nie skoczyłą. A wypie**alaj szmato.