18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ateista spotyka Boga

Centurion • 2009-02-19, 10:06
Ateista umiera i staje przed obliczem Boga. Oto mała przestroga dla niewierzących...


troyak

2009-02-19, 10:21
Coś w stylu:
wierzysz w Boga -> umierasz -> jest Bóg -> jest ok
wierzysz w Boga -> umierasz -> nie ma Boga -> jest ok bo już Cie to raczej nie obchodzi
nie wierzysz w Boga -> umierasz -> nie ma Boga -> jest ok
nie wierzysz w Boga -> umierasz -> masz prze....

12...........st

2009-02-19, 21:22
to mi sie podobalo :D

Eterbut

2009-02-20, 14:37
żal! :P trochę powagi, takie filmiki mogą podniecać 10latka i każdego kto się zatrzymał z rozwojem na tym poziomie :D do takich rzeczy trzeba dorosnąć... to tylko świadczy o tępocie autora jak i o jego niewiedzy o życiu :P pzdr

Anita

2009-02-20, 16:36
a wiesz ze ogladanie tej strony to grzech?

Scarlet

2009-02-21, 04:01
<przerazona chwyta biblie i biegnie do kosciola>

Eterbut

2009-02-21, 04:14
tak, spowiadam się z tego co miesiąc, że przeglądam sadistic.pl, a co za tym idzie treści niedozwolone w moim wieku... :mikolaj: :ok: i ch*j na to kładę :megalol:

SadIsT

2009-05-16, 10:29
ciekaw tylko jestem jak jakiś wyżej postawiony kleryk/ksiądz/biskup/papież odpowiedziałby na te pytania...

Moogli

2010-01-03, 14:23
Eterbut napisał/a:

do takich rzeczy trzeba dorosnąć... to tylko świadczy o tępocie autora jak i o jego niewiedzy o życiu :P pzdr

http://www.youtube.com/user/EdwardCurrent ten koleś zrobił i dodał ten filmik, ale ty oczywiście nie znając go oceniasz go jako "tępego". Większość jeko filmików ma podobny styl, myśle ,że warto kilka obczaić. ;-)

ko...........67

2010-01-03, 15:01
troyak napisał/a:

Coś w stylu:
wierzysz w Boga -> umierasz -> jest Bóg -> jest ok
wierzysz w Boga -> umierasz -> nie ma Boga -> jest ok bo już Cie to raczej nie obchodzi
nie wierzysz w Boga -> umierasz -> nie ma Boga -> jest ok
nie wierzysz w Boga -> umierasz -> masz prze....



Mistrzu tu ktoś źle intepretuje zakład pascala bo jak już to miało być mniej więcej tak:

Wierzysz w Boga-> żyjesz jak Ci kazał-> ergo nie r*chasz byle kogo i nie zapijasz mordy kiedy chcesz modlisz się i jesteś niewiniątkiem -> umierasz masz niebo
Wierzysz w Boga -> żyjesz jak Ci kazał-> ergo nie r*chasz byle kogo i nie zapijasz mordy kiedy chcesz modlisz się i jesteś niewiniątkiem -> umierasz nie ma Boga zj***łeś życie.
Nie wierzysz w Boga -> Żyjesz jak chcesz itd -> umierasz nie ma Boga jest ok, zajebiste życie
Nie wierzysz w Boga -> Żyjesz jak chcesz itd -> Co najwyżej czyściec chyba że na łożu śmierci dałeś na tace to wtedy niebo

messmaker

2010-02-03, 11:36
Co to za j***na maniera żeby "bóg" z wielkiej litery pisać?

sylwek

2010-06-28, 17:48
ale mnie wk***il ten filmik to jest zrobione przez zwykłego człowieka i k***a tak nie można wmawiać komuś ,ze jak nie wierzysz to się nawróć bo będzie przej***ne
ja jestem ateistą i tak zostanie i w dupie mam mam to i idę stąd bo się zdenerwowałem

Rh...........ox

2010-06-28, 18:17
sylwek napisał/a:

ale mnie wk***il ten filmik to jest zrobione przez zwykłego człowieka i k***a tak nie można wmawiać komuś ,ze jak nie wierzysz to się nawróć bo będzie przej***ne
ja jestem ateistą i tak zostanie i w dupie mam mam to i idę stąd bo się zdenerwowałem



Też mam to w dupie.