18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ateiści pozywają księdza za wykład o gender

fabiothethird • 2014-01-31, 18:56
Do sporej afery dochodzi po wykładzie ks. Dariusza Oko w Pszczynie. Ksiądz mówił o gender. Grupa ateistów z Tychów chce za ten wykład wytoczyć przeciwko księdzu pozew zbiorowy, argumentując że ksiądz popełnił 2 przestępstwa: zniesławienie grupy osób oraz używania do tego mass mediów oraz znieważenia grupy ludności ze względu na jej bezwyznaniowość, co podlega karze pozbawienia wolności do lat 3 i nosi znamiona rasizmu.

Oto wideo z wystąpienia księdza:


Jak widać cieszył się sporym zainteresowaniem. Poniżej zaś link do wydarzenia jakie na fejsie utworzyli ateiści - przeciwnicy księdza i zwolennicy gender.

www.facebook.com/events/586098141475822/?ref_newsfeed_story_type=regular

sługaSzatana

2014-01-31, 18:59
I taki ktoś wykłada na PAŃSTWOWEJ UCZELNI? Do czego to k***a doszło.

smiesznypizdek

2014-01-31, 19:00
Wystaczy zobaczyc zdjecie tego idioty co jest zalozycielem tego eventu.

Maślak

2014-01-31, 19:09
"Ksiądz" to taki typowy stereotypowy Polak ekspert w każdy temacie, polityka, ekonomia, psychologia czy socjologia nie ważne czy się znam ważne ,że mam coś do powiedzenia.

Szron

2014-01-31, 19:23
Lewaczki-prostaczki mają ból dupy, że ich dżenderowe wywody są płytkie jak rowki w obozach odprowadzające fekalia.

Promowanie: pedalstwa, pedofilii, innymi słowy Inności to postulaty lewaczków-prostaczków.
Mam wrażenie, że ich pęd [laminga] spowodowany jest modą na tak zwaną tolerancję inności.

Ok.
Tolerancja tolerancją.

Ale promocja choroby [bo tak jeszcze do niedawna te "orientacje seksualne" (pedalstwo, pedofilia) były definiowane] to już objaw odmóżdżenia, degrengolady moralnej "ludzi" zmanipulowanych przez środowiska lewackie, jak i samych siebie.

Websterthe1

2014-01-31, 19:25
Maślak napisał/a:

"Ksiądz" to taki typowy stereotypowy Polak ekspert w każdy temacie, polityka, ekonomia, psychologia czy socjologia nie ważne czy się znam ważne ,że mam coś do powiedzenia.




No i przede wszystkim seks o nim myśli i wie najwięcej. :D

macleod

2014-01-31, 19:36
Prekursorzy gender? :mrgreen:



Uwielbiam ten teledysk 8-)

Szron

2014-01-31, 20:20
Websterthe1 napisał/a:




No i przede wszystkim seks o nim myśli i wie najwięcej. :D



Prostaczek jesteś jeżeli tak myślisz.
Tak jak byś go znał i wiedział co z ku*asem za młodu robił. :homer:

Po za tym, już sama formuła Twojego zdania świadczy o Twoich zdolnościach poznawczych świata.

Najpierw w lewo, potem w prawo i jeszcze raz w lewo.

macleod napisał/a:

Prekursorzy gender? :mrgreen:



Uwielbiam ten teledysk 8-)



A to na pewno :)
Też lubię ten kawałek.
Ale z promowanie chorych zachowań jest mi nie po drodze.

"Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek" - powiadał Freddie.

I skończył jak skończył.
A taki zajebisty wokal miał.