18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak żarłacza białego

wciazszukam • 2012-10-09, 23:02
Niesamowite ujęcia ataków żarłaczy białych na foki. Jest to fragment serialu Planet Earth przygotowanego przez BBC z bezkonkurencyjną narracją sir David'a Attenborough.



Polecam całą serię Planet Earth - ekipa BBC zdołała zawrzeć w niej sporo unikalnych i nieznanych dotąd zachowań zwierząt.

oliverekk94

2012-10-09, 23:27
Polecam całą serię Planet Earth - ekipa BBC zdołała zawrzeć w niej sporo unikalnych i nieznanych dotąd zachowań zwierząt.


Gdzie to mozna zobaczyc ?

Breakdrowser

2012-10-09, 23:36
Super, PIWO!

P.S. Mam jeszcze lepsze ujęcie:


wikto

2012-10-10, 12:13
jak juz polecasz to daj linka ;p
piwko leci

KaOeNDeI

2012-10-10, 13:18
...i te foki w slow mo! jaaaa cieeeee!... :)

Be...........oo

2012-10-10, 13:51
Specjalnie wyselekcjonowany fragment z lampartem morskim i małym, słodkim pingwinkiem w roli głównego dania:



Fragment pochodzi z serii BBC Life. Odcinek pierwszy "Challenges of Life" :ok:

xqvz

2012-10-10, 14:22
To lepsze

Corey_09

2012-10-10, 15:14
Ale w ostatniej scenie dechę przyj***ł.

krzywy123321

2012-10-10, 15:33
I to są k***a programy w publicznej telewizji. Banda nierobów z TVP biorących potężne publiczne pieniądze powinna brać przykład z BBC i emitować programy, które edukują i fascynują, gromadząc przy tym rzeszę widzów oglądających telewizje z zainteresowaniem, a nie produkować gówna pokroju "Klanu", "sRancza" pochłaniające kasę dużo większą niż budowa Stadionu Narodowego. Oprócz Panów Bloom'a i Faraga'e BBC to jedna z rzeczy, z których Brytole powinni być dumni a kontynentalna Europa powinna barać z nich przykład.

esde

2012-10-10, 15:34
Przepiękne :) . Gdy bym nie wiedział, że to prawdziwe nagranie, pomyślałbym że to CGI.

kluch

2012-10-10, 16:02
ja na początku myślałem że biały na murzyna

sergeantlipton

2012-10-10, 17:08
oliverekk94 napisał/a:

Polecam całą serię Planet Earth - ekipa BBC zdołała zawrzeć w niej sporo unikalnych i nieznanych dotąd zachowań zwierząt.



A ja polecam zajarać i oglądać na pełnym ekranie oraz j***ć pikselozę.

wciazszukam

2012-10-10, 18:29
oliverekk94 napisał/a:

Polecam całą serię Planet Earth - ekipa BBC zdołała zawrzeć w niej sporo unikalnych i nieznanych dotąd zachowań zwierząt.


Gdzie to mozna zobaczyc ?



wikto napisał/a:

jak juz polecasz to daj linka ;p
piwko leci



Ja obejrzałem dzięki uprzejmości "szwedzkich piratów", w oryginale i z napisami pobranymi przez napiprojekt. Nie wiem niestety czy jest wersja polska. Poza tym kilka odcinków z tego co widziałem jest na UTube.

Wrzucam jeszcze unikalne nagranie samicy irbisa z młodym, również uchwycone podczas kręcenia Planet Earth. Niestety nie mogę znaleźć z oryginalną ścieżką dźwiękową. Od 2:00 minuty nagrane jest polowanie samicy na kozicę w naprawdę trudnym terenie. Dodam, że irbis jest jednym z najbardziej nieuchwytnych ssaków naszej planety.