18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak policji na siedzibę ukraińskich nacjonalistów.

Kamil4 • 2017-05-11, 20:46
Oddział sił specjalnych Ukrainy zdobył główną siedzibę Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) w Kijowie, bronioną od środka przez banderowców. Doszło do walki wręcz.

Atak na siedzibę OUN przy ulicy Mazepy 6 miał miejsce 9 maja, w obchodzonym na Ukrainie Dniu Zwycięstwa. Powodem akcji policji miało być według władz przygotowywanie nacjonalistycznych prowokacji w Kijowie.

Na video widać zabarykadowanych członków OUN. Wcześniej obrzucali oni otaczającą budynek policję jajkami, farbą i świecami dymnymi. W końcu doszło do szturmu i walki wręcz, kilka osób zostało rannych. Zatrzymano 25 działaczy OUN. Biuro organizacji zostało całkowicie zdemolowane.

źródło: http://wolnosc24.pl/2017/05/11/pogrom-banderowcow-tak-wygladal-atak-policji-na-siedzibe-organizacji-ukrainskich-nacjonalistow-w-kijowie-video/

wulfgarval

2017-05-11, 20:46
Tak jak oni tak i ja. Za Wołyń sk***ysynów!

TB303

2017-05-11, 20:52
No i tak powinno się postępować z każdą nacjo-k***ą. Piwo :piwo:

mygyry

2017-05-11, 20:55
Ech powinno to zrobić jak Ruski w Biesłanie :szydera:

nelbox

2017-05-11, 21:05
i prawidłowo! byłem w Kijowie nie raz. Super ludzie z wielkim szacunkiem do Polaków, a przez garstkę nacozjebów polscy nacozjeby mają czym żywić swoje żałosne istnienie

hejcior

2017-05-11, 21:40
Kałmuki... tyle w temacie. Polacy mieszkający przed wojną na terenach lwowskich dobrze wiedzieli jak ich nazywać..

PanKukuruźnik82

2017-05-11, 22:15
Oczywistym jest że stefan bandera (celowo z małej) to był pederasta, morderca, sadysta i psychopata. Więc kim są ci którzy go teraz sławią i i w jego imieniu gotowi są nadal zabijać.... ?

Dżizas_kurde

2017-05-12, 00:39
Ukrainy nigdy nie było, nie ma ... i nigdy nie będzie..
To sk***ole nie ludzie ( z domieszką k***inoxów)
A trzy filary ich gospodarki to : W paszczu , w p*zdu i w żopu.


Mówie wam to ja , człowiek który się wychował przy granicy z tymi sk***ielami.... a pare lat spędził na ukrainie w celach "biznesowych"

starystulejarz

2017-05-12, 01:19
Ukraińskie ścierwo.Już nie wspomne o historii i wołyniu,bo chyba wszyscy mamy to samo zdanie na ten temat.Zawsze twierdze że oni nam poprostu wszystkiego zazdroszczą do dziś.Boli że ich baby robią u nas za k***y przy drogach za 50zł i że do nas na robote muszą jeździć.

cykenmyken

2017-05-12, 06:45
stefan bandera k***a hitlera !!

Wiewór

2017-05-12, 12:08
Logika polskie cebuli.
Nacjonaliści z ONR - bohatery, prawdziwi Polacy, chwała wielkiej Polsce, patryjoty
Nacjonaliści Ukraińscy - ch*je, banderowcy, bij kacapa

Mózg rozj***ny:D

TB303

2017-05-12, 12:15
@Abraxus
No ja mam nadzieję, że nie mówisz o mnie. Dla mnie każdy nacjonalista to upośledzony umysłowo debil, niezależnie od tego jakiej jest narodowości.