18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak na placówkę NATO

oc...........an • 2013-06-30, 21:26
Niech was nie zmyli pierwszy wybuch, bo on miał na celu zrobienie drogi dla właściwego samochodu-pułapki...
Atak na placówkę NATO w Afganistanie.

Oglądać od 1:22, chyba, że chcecie sobie zobaczyć trening kozojebców (jest Pekaśka)



Chyba cały rok gromadzili środki na tą akcję, a rozj***ć to rozj***li parę domów i balon, do bazy nawet nie dojechali :roll:

LICH0

2013-07-01, 00:27
Dla hamburgerów to terroryści a dla mnie to partyzanci, którzy jak nasi przodkowie walczyli z najeźdźcą. Po ch*j my się do nich pchamy. Niech sobie w spokoju r*chają kozy, mniej by ich do UE przyjeżdżało gdyby mieli u siebie spokój.

Stornage

2013-07-01, 01:19
ja jednego nie rozumiem u ciapatych wszyscy sie strzelaja a ten kameruje chyba allah dal mu jakiego shielda ze tak sobie lawiruje miedzy nimi... jestem ciekaw ile osob mialo ta kamere w reku przed nim

Noct

2013-07-01, 01:47
Liberetto napisał/a:

Ciekawe czego tam nawkładali , bo nie wygląda to na typowy ładuneczek z saletry i innych kozojebcowych dziadostw , musieli gdzieś coś po dziadkach wykopać...



Najprawdopodobniej C4 lub azotan amonu z jakimś paliwem (ropa, nafta?) - dym jest czarny.

Sfidt

2013-07-01, 02:07
k***a albo ich nie ruszać, bo potem dostają status uchodźców i przyjeżdżają do Europy, albo ich kompletnie zaorać razem z tą pustynią i posadzić baobaby, coby się nie rozprzestrzenili nigdy z ta swoja zydowska religia

bigosamigos77

2013-07-01, 05:53
Straty nato - rozj***ny sterowiec , Straty allachów - rozj***ne pół miasta ranni i zabici kozy i cywile :D

MudPie

2013-07-01, 08:06
tranzystor napisał/a:



Tak, amerykanie znaleźli jego dowód osobisty i prawo jazdy na miejscu zdarzenia!


Tak jak w WTC.

avalanch

2013-07-01, 09:51
Jak oni są w ch*ja robieni z tymi dziewicami ale czego ciapatek nie zrobi żeby por*chać :D

Davidzior

2013-07-01, 11:03
Jak ja nie cierpię tej ciapatej muzyki :/

Cloverface

2013-07-01, 13:30
zabić

avalanch napisał/a:

Jak oni są w ch*ja robieni z tymi dziewicami ale czego ciapatek nie zrobi żeby por*chać :D



przecież mają kozy - chociaż coraz mniej dziewic

fakjutu

2013-07-01, 13:37
Gdzie ta palcówka?

Shaggy93

2013-07-01, 15:06
Noct napisał/a:



Najprawdopodobniej C4 lub azotan amonu z jakimś paliwem (ropa, nafta?) - dym jest czarny.


czyli nie wybrali papieża ?? smutek :(

Sfidt napisał/a:

k***a albo ich nie ruszać, bo potem dostają status uchodźców i przyjeżdżają do Europy, albo ich kompletnie zaorać razem z tą pustynią i posadzić baobaby, coby się nie rozprzestrzenili nigdy z ta swoja zydowska religia

ty tak na serio nie rozróżniasz allahów od żydów czy tylko sie z nami droczysz nicponiu jeden ?? ^^

rew123321

2013-07-01, 22:56
mają rozmach sk***ysyny!

Śliczne wybuchy!