18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak na dziennikarza TVP

Doktór • 2012-05-24, 11:56
Dziennikarz TVP zaatakowany na wizji przez protestujących przed Pałacem prezydenckim 10.04.2012 :loldev:


Zamieszczam, bo nieco sadystyczne a nie dlatego, że polityczne, więc nie ma sensu się podniecać w komentarzach.

fabet

2012-05-24, 16:35
Jak dla mnie to wybrali trochę dziwny transparent. Gdyby akcja nie działa się pod pałacem prezydenckim, to nie domyśliłbym się czy chodzi im o Kaczora, czy o Tuska ;)

matx

2012-05-24, 16:39
Otworzyc komory, pusic znowu gaz..

Krwawy Opiekacz

2012-05-24, 16:40
matx napisał/a:

Otworzyc komory, pusic znowu gaz..



A po ch*j tyle gazu w atmosferę wypuszczać?

sz...........r9

2012-05-24, 16:49
Najlepsze/najśmieszniejsze że Polacy sami Donalda wybrali... a teraz płaczą. To jest tak naiwny i tępy naród że o ja pie**ole... Otwórzcie oczy k***a..

timmy77

2012-05-24, 16:53
@up 90% komentatorów
Uważacie, że to banda bydła? No lepiej siedzieć przed monitorem i klikać na FB "LUBIĘ TO" na stronie protestu, niż wyjść na ulicę. Jak by rząd zaj***ł reformę, że wprowadza prohibicję (wycofanie alkoholu ze sprzedaży, oraz kompletny zakaz spożywania alkoholu na terenie państwa; bo pewnie większość przygłupów komentujących wyżej, nie wie co to znaczy), też byście pojeby siedziały w chacie i manifestowały przed komputerem?

A k***a za komuny to jak myślicie że strajki wyglądały?? Tak samo tylko że milicja strzelała do strajkujących.

Banda poj***nych gimbusów.

Tak wiem dostanę warna. ch*j w to, że to poj***ni pisowcy nienawidzę ich też, chodzi o tych, którzy siedzą przed kompem i wyzywają od bydła strajkujących, bo jak były protesty o ACTA, to też psychopaci i banda bydlaków...

Leothyr

2012-05-24, 17:26
j***ć demonstracje, tyle Wam powiem. Im większa demonstracja/protest tym silniej działa psychologia tłumu i tym jest większy problem. Nawet mi się nie chce rozpisywać. Wystarczy iskra i nawet z pozoru spokojne babcie mogą zrobić rozpie**ol jak stu pseudokibiców.

Dzedaj87

2012-05-24, 17:39
a ta glowa zdrajcy to chodzi o to ze kaczynskiemu uj***lo leb w czasie katastrofy tak?




:D fanatycy j***ni...

sz...........r9

2012-05-24, 17:47
timmy77 napisał/a:

@up 90% komentatorów
Uważacie, że to banda bydła? No lepiej siedzieć przed monitorem i klikać na FB "LUBIĘ TO" na stronie protestu, niż wyjść na ulicę. Jak by rząd zaj***ł reformę, że wprowadza prohibicję (wycofanie alkoholu ze sprzedaży, oraz kompletny zakaz spożywania alkoholu na terenie państwa; bo pewnie większość przygłupów komentujących wyżej, nie wie co to znaczy), też byście pojeby siedziały w chacie i manifestowały przed komputerem?

A k***a za komuny to jak myślicie że strajki wyglądały?? Tak samo tylko że milicja strzelała do strajkujących.

Banda poj***nych gimbusów.

Tak wiem dostanę warna. ch*j w to, że to poj***ni pisowcy nienawidzę ich też, chodzi o tych, którzy siedzą przed kompem i wyzywają od bydła strajkujących, bo jak były protesty o ACTA, to też psychopaci i banda bydlaków...



Po jakiego ch*ja urządzać później jakieś manifestacje, protesty jak można było najzwyczajniej w świecie nie oddawać głosu na platforme. O czym ty wogle pie**olisz człowieku... Filozof k***a

Siemek

2012-05-24, 18:01
szwagier9 napisał/a:



Po jakiego ch*ja urządzać później jakieś manifestacje, protesty jak można było najzwyczajniej w świecie nie oddawać głosu na platforme. O czym ty wogle pie**olisz człowieku... Filozof k***a




A na kogo głosować Ty filozofie? Na palikota ,na PSL czy SLD? Skąd ludzie mieli wiedzieć, że PO odjebie taki cyrk?

Ra...........or

2012-05-24, 18:10
k***a, co im biedny kaczor Donald zawinił?

Gliwus

2012-05-24, 18:27
To już na wojnie lepiej dziennikarzy traktują.

rockface123

2012-05-24, 18:42
to jest polska na mecze przychodzą kibole powód?

- bójki i pokazywanie swojego iq 0

-chęć rozk***ienia wszystkiego dookoła (po co ma coś być w dobrym stanie)

na demonstracje,strajki srajki ch*j wie co również przychodzą kibole by wszystko popsuć

hycel

2012-05-24, 18:43
Byli łagodni nic nie dało, może czas przemocą wywalczyć prawa?

djoshin

2012-05-24, 18:55
@szwagier od kiedy to naród wybiera premiera idioto

Krozpel

2012-05-24, 19:07
I znowu wypowiedziała się loża inteligencji polskiej siedząc na dupeczce przed komputerem. Mamusia podała obiadek na czas mam nadzieję. Wielce patrioci k***a.

Dopóki będziecie wierzyć w te podziały na Kaczory i Donaldy póki będziecie ślepi. O to chodzi żeby szopka trwała, żeby się nam wydawało, że ten jeden to jest zło konieczne żeby zwalczyć wariata, albo że ten drugi, może wariat ale przynajmniej nie kradnie i kłamie na oczach wszystkich... A ten pan z telewizji którego tu "napadnięto" właśnie jest tam po to żeby zadbać żeby ludzie się czuli na tyle podzieleni między sobią żeby nie zauważyć kto ich w dupe r*cha.

A podział jest taki, że jest naród i są te sukinsyny na stołkach. I póki bawisz się z nim w przestawianie pionków to im to na rękę, to jest ich gra. Nikogo z zewnątrz bez zaproszenia tam nie wpuszczą.

A w tym czasie gospodarka się wali, jeden za drugim przedsiębiorcy są wykańczani przez sznureczek kwriopijców którzy przychodzą na kontrole jak tylko Ci się przychód pojawi. Nauka polska to śmiech, nikt nie zleca badań naszym naukowcą bo oni zamiast zbadać i mieć wyniki to badają, i 20 lat potrafią bo posadka ciepła. Eksport zaraz nam padnie bo póki co jeszcze z żywności byliśmy znani ale wyszło szydło z worka że nasza żywność to pełna siarki, żelaza i końskiej spermy bo łapówki poszły i nikt nie przypilnował. Wszyscy kradną na prawo i lewo, stadion się sypie, autostrad nie ma ale premie wypłacone. Reprezentacja z połową PZPNu na wakacjach.

I wszystko z pewnością wina emerytów przed pałacem prezydenckim... Wake up mr Anderson.