18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak iskanderów na Polske

niewazne • 2014-05-18, 11:42
Symulacja ataku rakietami iskander, zdolnymi przenosić głowice nuklearne przy uwzględnieniu monitoringu przestrzeni przez Polską obronę plot.


Polecam cały kanał, sporo interesujących symulacji dotyczących polskiej obronności.

szpajder

2014-05-18, 12:38
ch*jwy masz awatar.

Niesamowita symulacja.

Zj***ny piktogram masz w awatarze.

PS

ch*jowy awatar..

azerbejdzanification

2014-05-18, 12:44
ale k***a symulacja. mogę sobie sam polatać w google earth i pobawić się w iskandery :-D

clean_east_wood

2014-05-18, 13:05
Z tego co widzę to możemy wykryć ten atak ale obrony to nie mamy żadnej, żeby przejąć np. tą rakietę tym samolotem bezzałogowym i polecieć w odwiedziny do Moskwy ? Czyli możemy tylko się pocieszyć ze będziemy mieli kilka minut na schowanie się do piwnic jeżeli prędkość iskandera to jakies 6machów w powietrzu to blisko 2100m/s

CYPRIAN

2014-05-18, 14:50
wszyscy zginą oprócz plemion które zyją gdzieś w dziczy i na nowo cywilizacja będzie sie rozwijać

RockyWood

2014-05-18, 15:35
należałoby zadać najpierw jedno logiczne i podstawowe pytanie zanim ktokolwiek w ogóle pomyślałby o takiej symulacji... nie mówiąc już o prawdziwym ataku, czyli straty amunicji... :

PO CO? po co bombardować niszczyć Polskę?

jedyny powód takich akcji w/g mnie to robienie szwabom na złość zanim zaczną wykupywać za bezcen polskie tereny już za 2 lata...

Bociek

2014-05-18, 16:09
ja bym się bardziej o ataki z zachodu bał niż ze wschodu

LxDead

2014-05-18, 16:20
Jak widzę tą zaj***ną flagę to normalnie szlag mnie trafia, mam nadzieję że ten awatar to zgrywa a nie tak na serio bo musiałbyś być niezłym zjebem (czyt. żydem) :amused:

białywęgorz

2014-05-18, 18:01
clean_east_wood napisał/a:

Z tego co widzę to możemy wykryć ten atak ale obrony to nie mamy żadnej, żeby przejąć np. tą rakietę tym samolotem bezzałogowym i polecieć w odwiedziny do Moskwy ? Czyli możemy tylko się pocieszyć ze będziemy mieli kilka minut na schowanie się do piwnic jeżeli prędkość iskandera to jakies 6machów w powietrzu to blisko 2100m/s



Mamy,pooglądaj inne filmiki z tego kanału ;)

niewazne

2014-05-18, 19:04
szpajder napisał/a:

ch*jwy masz awatar.

Niesamowita symulacja.

Zj***ny piktogram masz w awatarze.

PS

ch*jowy awatar..


LxDead napisał/a:

Jak widzę tą zaj***ną flagę to normalnie szlag mnie trafia, mam nadzieję że ten awatar to zgrywa a nie tak na serio bo musiałbyś być niezłym zjebem (czyt. żydem) :amused:


Hejtujcie dalej to przyjdę i kamienice wam pozabieram ;-) .

SinCorE

2014-05-18, 22:42
W drugim filmiku jest błąd, zły cel, powinien być sosnowiec