18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Assassin's Creed

BongMan • 2012-06-03, 12:02
Podobno autentyk.

Jeden z moich kumpli ma bardzo charakterystyczną cechę: najpierw mówi, potem myśli. Do tego dochodzi jeszcze całkowity brak ogłady towarzyskiej. Nie zrozumcie mnie źle, nie jest debilem ani ćwierć-inteligentnym chamem. Po prostu totalnie brak mu wyczucia.
Wracaliśmy któregoś wieczora od wspólnych znajomych. Polało się trochę wódki, więc humory dopisywały... Do czasu.
W pewnym momencie mijaliśmy młodego faceta na wózku inwalidzkim. Miał na sobie białą bluzę z kapturem i logiem Assassin's Creed na piersi. Gdy kumpel go zobaczył, zatrzymał się, poklepał po ramieniu i spytał:
- I co? Nie wyszedł ci skok wiary?

tn...........ke

2012-06-03, 12:15
Szczerze? Jeśli to autentyk to kumpel i tak ma więcej ogłady niż niejedna matulka tłumacząca dziecku że koleś bez włosów chodzi o kulach bo był niegrzeczny :D

Abduls1p

2012-06-03, 13:06
"Podobno autentyk" - "Wracaliśmy któregoś wieczora" to już nie pamiętasz czy to się działo na prawdę czy Ci ktoś to opowiadał? :homer: niektórzy nawet ściemniać nie potrafią

Kuriki

2012-06-03, 13:49
"Podobno autentyk"?
. . .

I TOWER YOU :nazimaja:

Earth

2012-06-03, 13:52
"Podobno autentyk" -> "jeden z moich kumpli"

brandon

2012-06-03, 13:54
Ale sie towarzystwoo spienilo. Burzuazja k***a

antyzog

2012-06-03, 13:54
Tak ogólnie to nie lubię żartów z niepełnosprawnych, ale tutaj dodam coś od siebie...

teken

2012-06-03, 13:59
Wszyscy jesteście ułomni.
Podobno autentyk, czyli historia podobno się wydarzyła, natomiast od słów "Jeden z moich kumpli..." zaczyna się cytat. Nie musi to być jego kolega, to po prostu przytoczona historia, podobno autentyczna.
Mam nadzieję, że każdy niedorozwinięty to zrozumie i przestaniecie pisać komentarze z dupy.

A co do kawału to niezły, chłopak wyczuł sytuację :D

Kirkor

2012-06-03, 14:55
drętwa historia drętwy autor .. dobrze że nie było kierowcy autobusu

terkrol1

2012-06-03, 15:02
BongMan napisał/a:


Podobno autentyk
[...]
Wracaliśmy [...]
mijaliśmy
[...]



Tutaj "imbecylu", przeczytaj ZE ZROZUMIENIEM co napisałeś...

porażka k***a :idzwch*j:
a może rozdwojenie jaźni?

twojamatkajestgruba

2012-06-03, 15:04
@BongMan - nie napisali, że suchar to do czegoś innego musieli się przyj***ć ;)

BongMan

2012-06-03, 15:12
terkrol1 napisał/a:



Tutaj "imbecylu", przeczytaj ZE ZROZUMIENIEM co napisałeś...

porażka k***a :idzwch*j:
a może rozdwojenie jaźni?



Przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni post. Zwróć uwagę na fragment:
Cytat:

Gdyby to było moje to pisałbym "podobno autentyk"?

Einstein miał rację mówiąc, że głupota jest nieskończona.

Slevin

2012-06-03, 15:23
Że jeszcze nikt nigdy nie wpadł na pomysł stworzenia takiej małej elitarnej grupy wyjątkowych ludzi, która by miała na sadisticu bardzo specjalny bonus polegający na tym że ich kawały z poczekalni wychodzą dopiero po otrzymaniu 150 piw.

BongMan mógłby być przewodniczącym tej elity :]

lofix1

2012-06-03, 15:46
BongMan napisał/a:



Przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni post. Zwróć uwagę na fragment: Einstein miał rację mówiąc, że głupota jest nieskończona.



idź opie**ol gałę staremu, może wydoisz te brakujące proteinki których poskąpił twojej starej cwe*u niedoj***ny.

BlackMamba

2012-06-03, 15:51
Uwaga ! Ta historia nie przydarzyła się autorowi tematu i dlatego napisał ,że to podobno autentyk. Wiem ,że jest niedziele i testy gimnazjalne już były ,ale trzeba myśleć.

Myślę ,że już jaśniej tego nie da się wyjaśnić dla użytkowników : Abduls , Kuriki , Earth. terkrol , Lofix