18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Assasin Creed w rzeczywistosci

Lucyfe • 2013-08-16, 22:53
Tak to by mniej więcej wyglądało naprawdę :mrgreen:


dorodnykurczak

2013-08-16, 23:34
na pewno nie bo gdyby rzeczywscie tak było to twórcy by to zaimpletowali w swojej grze..
pomysl to nie boli !!!!11jeden

Pan_Marszałek

2013-08-17, 00:16
dorodnykurczak napisał/a:

na pewno nie bo gdyby rzeczywscie tak było to twórcy by to zaimpletowali w swojej grze..
pomysl to nie boli !!!!11jeden



Mają zamiar dodać to w kolejnym płatnym DLC :ok:

Pszszemek

2013-08-17, 14:29
Każdy obrazek z innej części :D

Echis

2013-08-17, 15:21
I brakuje Wieśka z tekstem "Nigdy się nie nauczą".

ciastekPOGROMCA

2013-08-18, 11:01
mam wrażenie, że ostatnio wszytko z poczekalnie, bez względu jak gówniany poziom przedstawia, to i tak trafi na główną

LubiePlacki84

2013-08-18, 11:16
ciastekPOGROMCA, Byle do września :-(

Kudkudak

2013-08-18, 11:40
dorodnykurczak napisał/a:

na pewno nie bo gdyby rzeczywscie tak było to twórcy by to zaimpletowali w swojej grze..
pomysl to nie boli !!!!11jeden



Nie zesraj się.

Ta gra i tak ssie, jedyne co mi się w niej podoba to niektóre widoczki. Nie mówię już o porypanej fabule, ale o systemie walki. Najlepiej było w ac3 - cały oddział strażników, oczywiście nikt nie trafia z muszkietów gdy stoję w miejscu, a gdy przystępuje do walki, 1 z 10 przeciwników walczy, reszta czeka. Stój, w ac3 wprowadzili bardzo zaawansowany system olania przeciwnika, i czasem inni żołnierze sobie spacerowali gdy mordowałem kolejnego, pojedyńczego przeciwnika...Boże, jak ta gra jest nudna. I teraz każdy kojarzy skakanie po budynkach w grach z tym przereklamowanym gównem. W Mirrors Edge albo Batmana grać, pogany.

noiL

2013-08-18, 13:09
Nie rozumiem takich porownan.... dlatego wlasnie robia gry dzieki ktorym mozemy sie wcielic w troszke ,,ulepszone" wersje czlowieka ^^ Ale idioci bez wyobrazni tego nie zrozumieja, bo dla nich istnieje tylko realizm.

De...........K2

2013-08-18, 13:19
Tu macie Assassina w normalnym świecie ;)





Kanał na yt to:devinsupertramp

aopia

2013-08-18, 16:40
Ostatni dobry AC to 2 ewentualnie Brotherhood. Ale dwójka była najlepsza. Reszta to po prostu tak jak z CODem. Skok na kasę.
Ale nie po to chciałem napisać komentarz.
Proszę stąd wypie....a nie ma panie moderator!...rdzielać na reddita albo 9gaga z takimi obrazkami. Ile ty masz lat?!

damianexis

2013-08-18, 18:56
Co drugi temat jest zaj***ny z kwejka czy innych stron... Mój stan psychiczny nie wytrzymuje tego, że wpie**alacie na sadola takie śmieci co chwile i niesadystyczne :(

Lucyfe

2013-08-19, 22:19
damianexis napisał/a:

Co drugi temat jest zaj***ny z kwejka czy innych stron... Mój stan psychiczny nie wytrzymuje tego, że wpie**alacie na sadola takie śmieci co chwile i niesadystyczne :(




Z tego co ja widze to tylko narzekac umiesz i oceniac a sam masz 0 tematow :glowawmur: stworz co SAM, czekam na temat ;) malo kto tworzy cos samodzielnie :-P

ni...........go

2013-08-19, 23:38
Że też nigdy nie grałem w grę, gdzie można poskakać sobie z kilku pięter wprost na "styrtę" obornika.