18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Arnold Schwarzenegger pracuje w Gold's Gym

LucekPL • 2014-01-22, 00:06
Arnold w ramach promocji jakiejś zbiórki na "After-School All-Stars" (coś dla dzieciaków) wrzucił filmik na swoim kanale youtube, gdzie robi sobie jaja z ludzi na Gold's Gym... enjoy

Jab7kO

2014-01-22, 00:10
Arnold wydaje się być wporzo na co dzień :)

NieWiemZeWiem

2014-01-22, 00:33
tyle lat w amercye a cały czas ten esesmański akcent :D

ozarimielin

2014-01-22, 00:49
w takim przebraniu starego bym nie poznał

Woolfer

2014-01-22, 02:55
@kontownik
Dokładnie, na miniaturce myślałem, że to on :D .

Szlachcic_Cygański

2014-01-22, 02:59
Jakiś taki skośnooki ten Arni. To pewnie jakaś intryga.

lobominator

2014-01-22, 03:31
NieWiemZeWiem napisał/a:

tyle lat w amercye a cały czas ten esesmański akcent :D



Weź Ty lepiej idź głową bigos zamieszać.
Jego akcent to jego znak rozpoznawczy k***a mać, taki chwyt. Wyobrażasz sobie Arnolda mówiącego poprawnie po angielsku? Bo ja nie. Wiesz co to "wizerunek"? ch*ja wiesz i nie pie**ol, że nie wiesz, że wiesz.

Ezoteryk

2014-01-22, 03:32
Kto to jest Arnold Schawsneger ?

lobominator

2014-01-22, 03:40
Ezoteryk napisał/a:

Kto to jest Arnold Schawsneger ?



Koleś, który miał więcej w palcu u nogi, niż Ty w bicepsie.

ulifont

2014-01-22, 03:49
za idola piwo bez oglądania

kaktuz

2014-01-22, 03:59
dzisiejsze gold to gówno a nie gold sprzed lat aktualnie nie trenuje tam nikt z czołówki a kiedyś trenowali tam praktycznie wszyscy prawowici właściciele sprzedali marke golds podobnie jak Weider i teraz to gówno które ma na celu wyciągnąć z ludzi jak najwięcej kasy LOL wyobrażacie sobie że teraz mogą was wyrzucić z gold za to że za głośno się drecie podczas treningu juz nie wspomne ze nie mozna robic duzymi ciezarami aby nie uszkadzac podłogi i o tym ze nie wpuszczaja w koszulce bez rekawków

~żułw

2014-01-22, 08:19
kaktuz napisał/a:

dzisiejsze gold to gówno a nie gold sprzed lat aktualnie nie trenuje tam nikt z czołówki a kiedyś trenowali tam praktycznie wszyscy prawowici właściciele sprzedali marke golds podobnie jak Weider i teraz to gówno które ma na celu wyciągnąć z ludzi jak najwięcej kasy LOL wyobrażacie sobie że teraz mogą was wyrzucić z gold za to że za głośno się drecie podczas treningu juz nie wspomne ze nie mozna robic duzymi ciezarami aby nie uszkadzac podłogi i o tym ze nie wpuszczaja w koszulce bez rekawków

Znam twój bul też tam koxowałem kiedyś i brałem 200 na klate i potem rzucałem o ściane tym i nic nie mowili a tera to tam kał jest jak h*j musiałem podłogie odkupywać bo styropian sie połamał.
k***y