18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Armored Core V

R.G. • 2012-04-13, 11:50
Gra ukazuje wg. mnie zajebisty motyw wojny w przyszłości. Ogólnie gra zależnie od gustu jest średnia lub kiepska ale filmik co tu dużo mówić wymiata. Enjoy :-D

darecki328

2012-04-16, 07:42
Tytuł to nero - doomsday :amused:
hejty j***ne :)

ZimnySkurwiel

2012-04-16, 07:51
darecki328 napisał/a:

Tytuł to nero - doomsday :amused:
hejty j***ne :)



po ch*j to komu? :lol:

MrPain

2012-04-16, 10:52
Ja pie**ole wielka hipsternia, hejterzy mejnstrimu i dubstepu. Nie podoba Ci się muzyka to sobie wycisz i puść w tle k***a Bacha, Jima Morrisona, Beatlesów czy jakąś inną klasykę i zobaczymy jak Ci przypasuje do filmiku. Nie podłożysz Mozarta pod Transformersy, ani dubstepu pod biografię mozarta. Ja słucham różnych gatunków muzyki. Rocka, metalu, jazzu, rapu, reggae, ale też d'n'b czy dubstepu. I jakoś żadnej muzyki (muzyki k***a, nie jakies nicki minaj, lil wayne czy którejś z tych karykaturalnych tworów Disneya typu Pedałs Brothers, czy Dżastin Bober) nie uważam za gorszą. Każdy ma swoje gusta, ale najwyraźniej dla niektórych to za dużo do ogarnięcia, przez ich kurewsko ograniczone umysły.

W każdym bądź razie wszystkim hejterom 100 ch*jów w buzię i po kolejne 100 do każdej łapy co byście przestali się odzywać i pisać. Peace & out!

NomedN

2012-04-16, 11:33
Że wy nie macie co robić tylko jojczyć na dubstepy w komentach pod każdym tego typu filmikiem... Circle jerking z waszej strony wciąż trwa! :->

Mordak

2012-04-16, 14:24
To jest Elektro albo House, j***ne prostaki. Idźcie słuchać polskiego rapu. :D



PS: polski rap to gówno.

TheByQ

2012-04-16, 15:16
@JDMSoiL słyszałem to i owo tego MtEden. ch*jowe. Brzmi to wszystko jak pies z jajami w kosiarce. Najpierw pies warczy, potem włączasz silnik i się zaczyna. "Wrrrrr, wewruwryryryryr, ryryryryyyy, wryrych*jumujururury"

cizi

2012-04-16, 16:27
pacho napisał/a:

Wszędzie muszą wpie**olić to ch*jostwo jakim jest dubstep?



doj***łeś się, bo nic sensowego na temat trailera nie umiałeś napisać?


o gustach się nie dyskutuje!

kosmotak12

2012-04-16, 16:44
pacho napisał/a:

Wszędzie muszą wpie**olić to ch*jostwo jakim jest dubstep?


Może skoro jest wszędzie to nie jest takim h*jostwem, może to twój gust jest h*jowy! Kolejny k***a geniusz muzyczny jadący po tym gatunku bo to jest teraz cool extra super modne. Trącał cie pies!

Noktowizor

2012-04-16, 18:10
Xenomorph08 napisał/a:

A kiedy jest dzień 3.20.2012?



k***a, to ma podkreslic motyw z przyszlosci


@

gra ogolnie jest ch*jowa tak samo jak ta ekipa cyganow grajacych na mlotach pneumatycznych w tle

Cyper94

2012-04-16, 18:14
pacho napisał/a:

Wszędzie muszą wpie**olić to ch*jostwo jakim jest dubstep?



Do tego filmiku na pewno pasowałaby jakaś pompka (nie wiem co ludzie widzą w tych pompkach i dlaczego nazywają to electro housem ?! Polski clubbing schodzi na psy i to w zabójczym tempie, kiedyś w klubach grano ambitniejszą muzykę aniżeli teraz) :idzwch*j:

Poza tym - dobra giera :)

babycow

2012-04-16, 18:39
kurda znowu banda gimbusow bd sie sprzeczala, dla jednego dubsep to gowno, dla drugiego metal to ch*jowizna,a techno to shit. wiec dajcie se siana...

Swka

2012-04-16, 20:07
kosmotak12 napisał/a:


Może skoro jest wszędzie to nie jest takim h*jostwem, może to twój gust jest h*jowy! Kolejny k***a geniusz muzyczny jadący po tym gatunku bo to jest teraz cool extra super modne. Trącał cie pies!




Cytuje: "Geniusz muzyczny" a Ty za to Kosmotak12 "Geniusz Gramatyczny"


Edit: A Ci co postawili piwo Pacho'wi tak samo się ich to TYCZY! (czytaj komentarze powyższe odnośnie Pacho)...

Bo gdyby nie ten człowiek to któryś z 31 piwoszy (bynajmniej w tym czasie kiedy pisze temat, bo zapewne znajdzie się więcej typu Pacho) by napisał to samo, tylko Pacho był szybszy i akurat już nie było warto przyszpanować tym że dubstep jest "gównem".

Wspomniane "Gówno" to robicie właśnie Wy pisząc takie bezsensowne komentarze aby być "fajniejszym"...

Ale znając życie to Gimbaza jeszcze nie raz będzie uprzykrzać. :roll:

Nawet Soczku Malinowego byście ode mnie nie dostali...

Simply

2012-04-16, 23:34
eeee... ale to jest tzw. Brostep, czyli komercyjne ścierwo, które znane jest dla przeciętnego gimbusa pod pojęciem Dubstep.

Posłuchajcie prawdziwego Dubu, potem hejtujcie. :oops: