18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Armia Polska - Siła i Honor

darecki328 • 2012-08-22, 17:58


Cudze chwalicie, swojego nie znacie! (wyciszyć głośniki, rzadko spotykany utwór muzyczny)

Gi...........sz

2012-08-22, 19:09
Dzięki za ostrzeżenie, internet potrafi zeszmacić każdy fajny kawałek.

ZimnySkurwiel

2012-08-22, 19:21
Gdyby nie zj***ny rząd który sam niszczy armie, to bylibyśmy europejską potęgą, a tak to tylko regionalną

Loaloa

2012-08-22, 19:25
Bóg, honor ojczyzna, tak? Bóg nie istnieje, za to ma najliczniejszą reprezentacje w polskiej armii - ordynariat polowy siłą rażenia samych modlitw i klątw może sie równać z armiami mniejszych państw NATO. ''Honor'' trochę dziwnie brzmi, gdy mamy na mysli kolesi mordujących cywili w odległym kraju na rozkaz jednego z największych agresorów na tej planecie. ''Ojczyzna'' - wycieczki polskich gierojów za pieniądze podatnika na inne kontynenty są raczej średnim zyskiem dla Polski. Może nim być ewentualnie podnoszenie wartości bojowej armii, ściślej mówiąc tych nielicznych jednostek, które w ogóle się do czegokolwiek nadają.

darecki328

2012-08-22, 19:51
@up
1 - udowodnij mi że Boga nie ma,
2 - Taki zawód żołnierza, w afganistanie nawet szczeniak może Ci wpie**olić kosę w tchawice jak nie będziesz czujny, więc lepiej zapobiegać niż leczyć
3- k***a... Polska to kraj z najpięknięjszą historią w Europie, z tym że jest rządzony przez pie**olone pasożyty i niedorajdy życiowe. Zresztą po przetrwaniu dwóch wojen i rozbiorów jeszcze trochę czasu minie nim zostaniemy mocarstwem, nie sądzisz?

zajetynick

2012-08-22, 19:56
Historie mamy bogatą, ale z tą najpiękniejszą bym nie przesadzał :-)

Wojsko polskie to syf teraz. Nasi piloci jak lecieli do Afganistanu to nawet nie mieli noktowizorów i dopiero uczyli się na nich latać. To samo z piechotą itp. GIGANTYCZNE braki sprzętowe, dziury w wykształceniu i szkoleniu.

LIPA panowie LIPA

Mathiuser

2012-08-22, 19:57
Na zmiane pokazywane 3 odrzutuowce, helikoptery, czołgi, strzelanie w nicość i obezwładnianie statystów. SIŁA!

jacekmatys

2012-08-22, 20:19
zajetynick napisał/a:

Historie mamy bogatą, ale z tą najpiękniejszą bym nie przesadzał :-)

Wojsko polskie to syf teraz. Nasi piloci jak lecieli do Afganistanu to nawet nie mieli noktowizorów i dopiero uczyli się na nich latać. To samo z piechotą itp. GIGANTYCZNE braki sprzętowe, dziury w wykształceniu i szkoleniu.

LIPA panowie LIPA



radzę zmienić treść i sens twojej wypowiedzi bo zaraz zaczną jechać że nasi piloci latają na noktowizorach hehe

pakicito

2012-08-22, 20:40
Cytat:

1 - udowodnij mi że Boga nie ma,


jak można udowodnić nieistnienie czegoś, czego nie ma?

rockface123

2012-08-22, 20:58
@darecki328 wierzysz w boga? zabij się i k***a sprawdź czy istnieje

żałuje tylko że nie zobacze twojej krzywej zdziwionej mordy jak nic nie zobaczysz

po śmierci nie ma zapewne nic a dlaczego? bo k***a zdechłeś

,,armia polska"

armia jak każda inna więc nie wychwalajcie się czymś bo nie ma czym zobaczcie rosje,ameryke niemcy chiny to wam pała opadnie sprzęt mmay z chin i od ruskich oraz troche amerykańskich tak samo jak każdy żołnierz na świecie...

to nie jest 2 WŚ by wychwalać polske kiedyś to był piękny kraj dziś sram na niego

darecki328

2012-08-22, 21:58
rockface123 napisał/a:

@darecki328 wierzysz w boga? zabij się i k***a sprawdź czy istnieje

żałuje tylko że nie zobacze twojej krzywej zdziwionej mordy jak nic nie zobaczysz

po śmierci nie ma zapewne nic a dlaczego? bo k***a zdechłeś

,,armia polska"

armia jak każda inna więc nie wychwalajcie się czymś bo nie ma czym zobaczcie rosje,ameryke niemcy chiny to wam pała opadnie sprzęt mmay z chin i od ruskich oraz troche amerykańskich tak samo jak każdy żołnierz na świecie...

to nie jest 2 WŚ by wychwalać polske kiedyś to był piękny kraj dziś sram na niego



Troche dumy i szacunku do wiary, głupcze

knrdkrs

2012-08-22, 22:07
z tyloma efektami co na tym filmiku to moje poranne wyjscie po bulki tez bedzie wygladalo na cos ekstremalnego :P
mimo wszystko szacun dla chlopakow ze wytrzymuja i chca sluzyc w tym burdelu na kolkach

...a po bulki rano i tak nie chodze bo mam wakacje :P

krz2

2012-08-22, 22:08
Ten czarny orzeł w lewym górnym rogu razi mnie.