18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Armeński konwój wojskowy zostaje zniszczony

Salieri16000 • 2020-11-02, 00:32
Podczas obserwacji z powietrza,31 października około godziny 17:00, zidentyfikowano ruch konwoju wojskowego w kierunku Khojavend. Kilka pojazdów samochodowych i personelu konwoju zostało zniszczonych przez nalot połączony z ogniem artyleryjskim.


Themiki

2020-11-02, 01:47
Ej stary ty naprawde jestes za tymi pojebami z islamu? tam widzialem wczesniej ze miód na twoje oczy xd tak pisales jak zabijali żołnierzy Armenii. To jest poj***ne według mnie przeciez islam to jest wgl w tej chwili chyba najgrozniejsza religia przez tak duze sfanatyzowanie w dużej mierze ale jednak a Armenia to kraj w wiekszosci chrześcijański i tak nie obcinaja sobie głow na ulicach nie czaje troche w jaki proces myslowy przeświadczył o twojej postawie.

Pralpunkt

2020-11-02, 01:47
Propagandowo wygląda nieźle
Pytanie czy to nie strzelanie do komara z armaty?

Salieri16000

2020-11-02, 02:09
Themiki napisał/a:

Ej stary ty naprawde jestes za tymi pojebami z islamu?



Po czym wnioskujesz, że "jestem za tymi pojebami"?! Wrzucam filmik i tyle. Nigdzie nie napisałem, że popieram którąkolwiek ze stron.

Themiki napisał/a:

tam widzialem wczesniej ze miód na twoje oczy xd tak pisales jak zabijali żołnierzy Armenii.



Trollujesz czy masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Wyraźnie napisałem w tytule: "Miód na moje oczy...", a dalej: "...ten wasz ból dupy w komentarzach do filmików tego typu :D ", po czym dałem opis do zamieszczonego nagrania.

Chyba czegoś nie doczytałeś, albo nie zrozumiałeś przekazu...

pytolsky

2020-11-02, 09:58
Ja w ogóle nie rozumiem, jak można się przysrać do kogoś nawet wtedy, jeśli wolałby wygraną Azerbejdżanu a nie Armenii. Owszem, Ormianie byli kiedyś gnębieni i sprawiedliwość dziejowa nakazuje, żeby im kibicować. Ale realne interesy naszego kraju są inne - Azerbejdżan wydobywa paliwa kopalne, dzięki czemu my sami moglibyśmy dywersyfikować dostawy z tego źródła (już teraz eksportują np. do Czech). Armenię popiera (jeszcze niezbyt intensywnie) Rosja, która nam może zakręcić kurek i będziemy w dupie...

Tak samo jak powtarzanie, że Kosowo jest serbskie w sytuacji, w której Serbia jest również sojusznikiem Rosji, czyli naszego aktualnego geopolitycznego wroga. W 39`również nam się wyłączyło myślenie perspektywiczne i wiadomo jak skończyliśmy. Nasi koledzy Węgrzy też nas czasem na czymś wydymają i nikt nie powinien mieć do nich o to pretensji, bo robią to z korzyścią dla siebie.

Rebeliant

2020-11-02, 18:18
@Salieri: Ja pie**ole, tyle lat już ma Sadistic, a Ty wyłapujesz tępą masę na tak popularną przynętę... po części przez Ciebie wróciłem, aby móc cisnąć bekę z internetowych młotków sugerujących propagandę i sympatyzowanie z jednymi czy drugimi. Dzięki ;)

xPaJaCx

2020-11-02, 19:05
Themiki napisał/a:

Ej stary ty naprawde jestes za tymi pojebami z islamu? tam widzialem wczesniej ze miód na twoje oczy xd tak pisales jak zabijali żołnierzy Armenii. To jest poj***ne według mnie przeciez islam to jest wgl w tej chwili chyba najgrozniejsza religia przez tak duze sfanatyzowanie w dużej mierze ale jednak a Armenia to kraj w wiekszosci chrześcijański i tak nie obcinaja sobie głow na ulicach nie czaje troche w jaki proces myslowy przeświadczył o twojej postawie.



A co to za różnica za kim jest? Nak*rwiają się nawzajem i to jest fajnie :-D

planet

2020-11-02, 22:29
Ale artyleria to jednak robi robotę. Już oglądając filmik jak dziesiątki pocisków uderzają w tym samym momencie robi wrazenie a co dopiero na kimś kto na tych filmikach wygląda jak mrówka i oczywiście przeżyje.