18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ari Vatanen i sztuka rajdowania

Ramsey007 • 2010-01-06, 22:49
Piękne czasy piekielnie szybkich B grupowych samochodów rajdowych i... jeszcze szybszych kierowców ;)

Polecam fragment przy 1:37 :)


Modliszka

2010-01-07, 21:04

Ramsey007

2010-01-07, 22:57
Jako że wysyłałem już film ukazujący kunszt kierowcy rajdowego Ari Vatanena, to teraz chciałbym pokazać... Hum - kunszt całej załogi, ale jednak z naciskiem na pierońsko twarde jaja pilota - Łukasza Wrońskiego



PS. Nie wiem czy to czarny film czy nie, ale na pewno by nim był gdyby zabrakło metra czy dwóch...

Skoczek

2010-02-28, 00:33
Rajdy w dawnych latach. Kiedyś to kierowcy musieli mieć mocne nerwy, paparazzi też nie gorzej... Wypadków było pełno, ale były tego warte ;) Szczególnie podoba mi się się 1:53 - 2:18 i sama końcówka :D

Ramsey007

2010-02-28, 01:14
Dasz wiarę, że mechanicy na strefie serwisowej niejednokrotnie wyciągali z zakamarków samochodu powyrywane palce? Pokusa dotknięcia B grupy nawet wtedy gdy one królowały była tak olbrzymia... ;)

Piękne czasy. Walter Rohl powiedział, że nie ma sensu budowanie szybszych aut, bo człowiek nie nadąża za tym co się dzieje... Poza tym... Któryś z Wielkich tamtych czasów opowiadał, że utworzyli sobie dla treningu szutrową trasę w skali 1:1 taką jak któryś tor F1 i... kręcili lepsze czasy...

Czapki z głów!

zonk

2010-02-28, 10:13
Sport fajny tylko jakby kibice mieli trochę oleju w głowie. Potem zdarzają się wypadki i z ryjem do organizatorów lub kierowców że kogoś przejechał z oglądających....

kamilza

2010-02-28, 16:45
Ramsey007 napisał/a:



Piękne czasy. Walter Rohl powiedział, że nie ma sensu budowanie szybszych aut, bo człowiek nie nadąża za tym co się dzieje... Poza tym... Któryś z Wielkich tamtych czasów opowiadał, że utworzyli sobie dla treningu szutrową trasę w skali 1:1 taką jak któryś tor F1 i... kręcili lepsze czasy...

Czapki z głów!



O ile dobrze pamiętam to był tor obok toru testowego F1, szutrowy o tej samej długości i B grupowe potwory były 10 wolniejsze od F1.

A tak wogóle to nie wydaje mi się żeby przy takim tempie zwracało się uwagę na kibiców.

mordrag

2010-02-28, 17:48
Marzenie dzieciństwa chociaż raz przejechać sie Audi quattro sport ;]

slawek7s

2010-02-28, 18:09
Ja pie**olE :shock: :shock: i dzisiaj przeżywają normy bezpieczeństwa na O.S-ach. ADRENALINA w najlepszej postaci :evil: