18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Donkapi

2014-06-02, 07:23
Co to k***a robi na głównej , to w ogóle śmiesznie nie jest.

mol

2014-06-02, 10:01
"za żubr-y zawsze piwo."
T. M. Dewiant

Avalanger

2014-06-02, 10:13
Suche jak dowc**y Bongmana,
nie mam bladego pojęcia co te gówno tutaj robi...

zaj***ny w sztos gość leży wśród porozkładanych butelek ...
To jest materiał do prywatnych wspominek, ale nie k***a do Internetu... :facepalm:

Takie zajawki są godne gimbazy - "tacy fajni jesteśmy, tyle browców opie**oliliśmy, hohoho, ale z nas cioty, po wódce każdy by się pożygał, ale to szczegół, ch*j że żadnych planów na życie, niezdrowy tryb odżywania, ale hehehehe yolo słeg"

Jeszcze jakby tam leżała ładna r*chable kobitka, to bym zrozumiał, a nie jakiś grubas w pedalskich majtach... :homer:

HaRdKoRoVy

2014-06-02, 10:20
Avalanger napisał/a:

Suche jak dowc**y Bongmana,
nie mam bladego pojęcia co te gówno tutaj robi...

zaj***ny w sztos gość leży wśród porozkładanych butelek ...
To jest materiał do prywatnych wspominek, ale nie k***a do Internetu... :facepalm:

Takie zajawki są godne gimbazy - "tacy fajni jesteśmy, tyle browców opie**oliliśmy, hohoho, ale z nas cioty, po wódce każdy by się pożygał, ale to szczegół, ch*j że żadnych planów na życie, niezdrowy tryb odżywania, ale hehehehe yolo słeg"

Jeszcze jakby tam leżała ładna r*chable kobitka, to bym zrozumiał, a nie jakiś grubas w pedalskich majtach... :homer:


człowieku o czym ty pie**olisz? :D

zapomniałaś jeszcze dopisać że zmarnowałem ci 28 sekund życia :D

SzaKaaL

2014-06-02, 10:39
Super :) Chłopaki dobrze się bawią, a Wy spinacie się tylko.

Nie wspominając już o tym, że ostatnio na sadolu panuje jakaś epidemia bólu dupy. Pod połową materiałów jest płacz, że nie powinno to tutaj być itd..

Powyższa wypowiedź NIE dotyczy materiałów z kwejka. Jak ktoś będzie chciał sobie kwejka pooglądać to na kwejka sobie wejdzie.. Lub Facebooka.. Lub gdziekolwiek indziej, gdzie ten syf jest wrzucany.

HaRdKoRoVy

2014-06-02, 10:46
stary wyjadacz z sadola to wie o co chodzi a temte małolaty niech się dalej spinają :D

ChomikAdrian

2014-06-02, 11:07
Mało nie zesrałem się ze śmiechu, borze jak śmiesznie.

Paniczyk

2014-06-02, 11:46
Ja pie**ole, czy Wy ludzie z zazdrości o kolegów tak pizgacie hejtem?

Wesolutko :D Jeśli tylko chłopak ma wystarczający dystans do siebie to ma pamiątkę na całe życie :D

Kajec

2014-06-02, 12:05
A potem zostawią syf...

endriu875

2014-06-02, 12:14
Kajec napisał/a:

A potem zostawią syf...



przecież ku*wa napisał, że po butelki tubylec przybył.


A tutaj tak odnośnie ziomków z tekstami typu "co to gówno tutaj robi?". Ch*j wam w dupę. Pomysł jak i wykonanie przedni a ci będą mięsem, ku*wa rzucać bo im fiutki zaczęły się podnosić na widok grubasa w majtkach. Zasrane pokolenie rurkozjeb*ów.

skrang

2014-06-02, 17:26
j***na frajernia biega ze smartfonami, pije po pół kielona, a potem tylko kręci materiały i wali do sieci. przy takich to i pić szkoda, bo zamiast mieć jakieś własne dobrane towarzystwo, wspólne wspomnienia i sprawy między sobą to nie k***a, komuś się noga powinie czy wleci byle pieprzony kamyk do buta i już trzeba napie**alać zdjęcia i filmiki do neta żeby pokazać światu jaką to my faze mamy. szacunek potaniał, zasady też a z nimi razem potaniał człowiek - mało już kolegów co podadzą rękę i nie pozwolą leżeć jak pieprzonemu bumowi ryjem w piachu, tylko fotke pstryk i do neta. smartfonów sie zechciało karva...

HaRdKoRoVy

2014-06-02, 17:36
skrang napisał/a:

j***na frajernia biega ze smartfonami, pije po pół kielona, a potem tylko kręci materiały i wali do sieci. przy takich to i pić szkoda, bo zamiast mieć jakieś własne dobrane towarzystwo, wspólne wspomnienia i sprawy między sobą to nie k***a, komuś się noga powinie czy wleci byle pieprzony kamyk do buta i już trzeba napie**alać zdjęcia i filmiki do neta żeby pokazać światu jaką to my faze mamy. szacunek potaniał, zasady też a z nimi razem potaniał człowiek - mało już kolegów co podadzą rękę i nie pozwolą leżeć jak pieprzonemu bumowi ryjem w piachu, tylko fotke pstryk i do neta. smartfonów sie zechciało karva...


ej jesteś jakiś niedoj***ny czy tylko udajesz? :D

skrang

2014-06-02, 17:45
miałem ci już odpisać, ale stwierdziłem, że z motłochem nie ma co się wdawać w dyskusję...''hardkorovy'' pffff :erniepalm: