18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Arboleda & jego wybryki

Mocherek • 2011-04-16, 00:02
Manuel Arboleda


[ Komentarz dodany przez: tip.top: 2011-04-16, 09:39 ]
byłem zmuszony troszkę pozmieniać w temacie

Rysiek Lubicz

2011-04-16, 13:10
ładnie tego żydka z ełkalesona skasował

Szaman91

2011-04-16, 13:28
KrSad napisał/a:



Mirami feat. VovaZiL'vova - Сексуальна




Dzięki.

ni...........ne

2011-04-16, 13:31
@vampirevorador

poj***ło cię? Kolumbia walczy z kartelami narkotykowymi, jest po wojnie domowej, a zabójstwa są tam na porządku dziennym i ty zjebie mówisz że w Polsce jest gorszy standard życia, powinieneś się cieszyć że masz lepiej niż 5 miliardów ludzi na świecie (w tym ci z Kolumbii)

M4ti

2011-04-16, 13:39
Ja powiem tak .
Mam wielki szacunek do Manuela za jego grę , bo to jest jeden z najlepszych obrońców w ekstraklasie , ale swoim zachowaniem trochę przesadza ... .
Nie wiem co miał autor na myśli przedstawiając , ujawnić osobowość Arboledy ?
Według mnie Arboleda powinnien porozmawiać z psychologiem i wszystko by wróciło do normy . Mam nadzieje że się tak stanie : )

Daris

2011-04-16, 14:28
Manu to jeden z najlepszych obrońców ligi, wiec nie rozumiem nagonki na niego. Niestety fakt faktem ostatnio zjechał trochę z formy, ale jest to po części wina mediów i innych piczek.
Zastanawiam mnie tylko fakt, że Zieliński skoro jest już trenerem Polonii to dlaczego podszedł i rozmawiał z Manu, zamiast swoim nowym pupilem Smolarkiem. Widać nawet sam trener woli Arbolede niż tego pseudo grajka, który myśli, że P. Boga za nogi chwycił.

Mewin napisał/a:

Nie rozumie, bo zamiast siedzieć na lekcjach matematyki to zapie**alał za piłką, a teraz nie może zrozumieć najłatwiejszych rzeczy. Ciekawe na ile kasy go menadżer rżnie skoro nic nie rozumie.


Poczytaj trochę a wtedy się wypowiadaj. Arboleda jest jednym z najlepiej opłacanych piłkarzy w naszej lidze, nie mówiąc o samych obrońcach z których zarabia najwięcej.

Połowa ludzi, którzy wypowiadają się w tym temacie nie ma zielonego pojęcia o tym piłkarzu. Pisząc pseudo komentarze na jego temat na podstawie filmiku i ostatnich artykułów w mediach.
Gdyby nie on, nie przeżylibyśmy takich emocji w lidze europy (czyt. kto strzelił jedną, zwycięską bramkę Dnipro), Lech nie zdobyłby majstra a wy dalej byście myśleli, że przejście III rundy eliminacji europejskich pucharów to jest przełom.
Dzięki temu piłkarzowi i jak całej reszcie Lechitów przeżyłem najlepsze mecze w moim życiu. Zauważcie, że Lech to jedyny klub, który na przełomie ostatniej dekady potrafił coś ugrać na arenie miedzy narodowej.
Także podsumowując nagonka na piłkarza, który dostarczył mi jak i sporej części Polaków tylu emocji jest zbędna.

Novik

2011-04-16, 15:55
szkoda gościa :]

Mourning Birth

2011-04-17, 01:58
A ja go lubie. Miły akcent w tej smutnej jak p*zda reprezentacji Polski. I potańczy jak reszta stoi jak kołki, i przypie**oli z baśki :) Dobry mudzin:)