18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Arachnologia z Sadolem - Największy pająk na świecie

Pa...........ć • 2017-07-17, 00:46


Ten kawał sk***iela to Ptasznik Goliat, czyli ćwierć-kilogramowe czyste zło.
A ten drugi to jakaś popierdółka z Południowo-Amerykańskich Tarantul


Cytat:


Wiki:
Dorasta do 30 cm. Jego waga dochodzi do 250 gramów. Występuje w kolorach od brązu do czerni. Jad nie jest zagrożeniem dla życia lub zdrowia dorosłego człowieka. Należy jednak wziąć pod uwagę nieprzyjemne w skutkach ukąszenie kłami jadowymi dorastającymi do 2,5 cm.
Ze względu na swoje rozmiary i wagę podrośnięte i dorosłe osobniki mają kłopoty ze wspinaniem się po pionowych powierzchniach.



A TUTAJ temat sprzed 5 lat w którym wcina sobie Mus musculus :diabel:

Ja osobiście bałbym się do sk***iela podejść na 5 metrów bez miotacza ognia

X3R0X

2017-07-17, 01:06
Bałbym się do tego podejść. Zgnieść, przydeptać, nawet jakbym k***a miał miotłę długą na dwa metry. W moim przypadku chyba tylko w czołgu bym się nie bał.

pr...........as

2017-07-17, 01:30
dobrze że się sk***iel nie poruszył bo bym wyłączył kompa

Gambi

2017-07-17, 02:19
Możesz go brać na ręce jak kota... stąd moje pytanie. Dotykasz tego prymitywnego cholerstwa?

Pa...........ć

2017-07-17, 02:46
Gambi napisał/a:

Możesz go brać na ręce jak kota... stąd moje pytanie. Dotykasz tego prymitywnego cholerstwa?



To nie mój film przecież :ok***a: Na necie znalazłem.

Nawet jakbym miał takiego pająka to nawet bym się k***a nie odważył wyczyścić terrarium, chyba że granatem zapalającym.

Pytona wpie**alającego małe świnie mogę trzymać na ramionach ale hodowla takich Sk***ysyńskich brzydali jest już dla mnie absurdem tylko dla pasjonatów- pojebów.

kevlarx

2017-07-17, 05:56
jak bym się w nocy obudził i zobaczył coś takiego, to bym się chyba bez wstydu zesrał.

rafalskiddz

2017-07-17, 10:53
Ten drugi to ptasznik tygrysi (Cyclosternum fasciatum), a nie jakaś tarantula :P

Thesherk

2017-07-17, 11:37
Najpierw spaliłbym sk***iela, potem jego posiadacza

Meyrin

2017-07-17, 13:38
Jak nienawidzę i boję się pająków, to byłoby mi go żal zabić, ale bydle robi wrażenie, trzeba przyznać D:

Pa...........ć

2017-07-17, 16:35
rafalskiddz napisał/a:

Ten drugi to ptasznik tygrysi (Cyclosternum fasciatum), a nie jakaś tarantula :P



Sorry, sugerowałem się opisem na YT, słabo znam pajęczaki

Thesherk napisał/a:

Najpierw spaliłbym sk***iela, potem jego posiadacza



Ale ty masz silną psychikę :-P

Maxi96

2017-07-17, 19:42
vatherland napisał/a:

Ten to jest ch... najlepszy jest kozak z Amazonii bodajże, co jak ukąsi to pała stoi przez tydzień :krejzi:


"Toksyna Tx2-6 znajdująca się w jadzie pająka powoduje długotrwałą erekcję i jest badana pod kątem zastosowania jako lek na zaburzenia erekcji"
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wa%C5%82%C4%99sak_brazylijski



Warto dodać że nie wiadomo jaki on ma efekt na kobiety. :krejzi:

A przynajmniej ja nie znalazłem informacji

Rzehooj

2017-07-17, 20:41
Ciekawe jak smakuje