18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Arabski rozmach

Neuf • 2012-11-23, 11:44
Łażę po necie i coś co mnie zdziwiło ,a dokadniej rozmach tych piaskowych ludzików ....



Mają rozmach ... Strach myśleć ile kosztuje takie dopchanie autka...

zielak300

2012-11-24, 00:03
chinchil napisał/a:

k***a jak bym miał tyle hajsu to bym się podobnymi furami bujał :) ale i tak ich brudasów nie lubię nie dlatego że mają w ch*j kasy bo takich jest mało ale za to co maja naj***ne w tych swoich islamskich łbach




Mieszkam w stanach, śmigam na "Intensywny program angielskiego" na uniwersytet, mam w grupie dwóch szejkusów z Arabii Saudyjskiej. Mieszkają w akademiku, starzy nafciarze wysłali ich na zachód żeby zrobili studia. Przemiłe chłopaki, wszystko co najlepsze. h*j, że jeden zwie się Abdullah Abdullah, a drugi Mohammed cośtam. lol

r5k5

2012-11-24, 00:21
a najlepsze jest to że wcale nie rolsy na tych filmach były najdroższe :)

Ale w porównaniu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich to i tak nic. Tam także organizowane są aukcje tablic, z których dochód przeznaczony zostaje na cele charytatywne. A tych pieniędzy jest naprawdę dużo, bowiem 37 z 50 najdroższych tablic świata pochodzi właśnie z Emiratów, a dokładniej z Abu Dhabi.

Tablica o oznaczeniu „5” została sprzedana za 6,8 miliona dolarów Ali Mohammadowi Khouri, arabskiemu biznesmenowi. Planuje on trzymać swój nabytek aż do śmierci, by później sprzedać ją ponownie na charytatywnej aukcji. Numer „7” poszedł za 4,6 miliona dolarów, natomiast tablica z oznaczeniem „9” została kupiona za jedyne 4,19 miliona dolarów.

N7 jest na tym filmiku :)

-HorrorCore-

2012-11-24, 01:31
Mają rozmach sk***isyny... ;)

gosurage

2012-11-24, 02:38
Arabski rozmach? Jak to mozliwe, ze w tym temacie tyle osob sie wypowiedzialo i nikt nie zauwazyl ze to jest k***a w Japoni a konkretnie w Tokyo? Ja pie**ole na sadisticu siedzi banda idiotow tyle w temacie :D

Wyraznie widac tablice z napisem ze to jest Royce Rolls Phantom Office w Tokyo a ulica nazywa sie Dubai street.
Do tego na okolo wszedzie skosnookie chodza, widzieliscie tam jakiegos araba?
A wiec wszystkim w tym temacie gratuluje bycia idiota ~~ :evil:

http://www.autoguide.com/auto-news/2012/03/toykos-office-k-holds-rolls-royce-dubai-street-meet.html

Z.G.O.N

2012-11-24, 11:16
0.57 Gość patrzy i nie wie który jego :D

wojas30

2012-11-24, 16:10
Czekajcie czekajcie. Ropy braknie to pójdą z motyką Sacharę uprawiać.

gosurage

2012-11-24, 16:40
wojas30 napisał/a:

Czekajcie czekajcie. Ropy braknie to pójdą z motyką Sacharę uprawiać.



Wiecej idiotow poprosze :D D

gupichuj

2012-12-15, 16:23
Taka ruska łada na sterydach.

karas2002

2012-12-20, 14:36
Po Londynie też tego od ch*ja jeździ. Zondy Cinque itd.