18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Arabowie to NIE brudasy, Europejczycy śmierdzą

lubiesiedotykac • 2013-06-04, 15:44


Zdanie Wojciecha Cejrowskiego na temat higieny Arabów.

kamilnorbert

2013-06-05, 06:56
W teorii to my też żyjemy w wolnym kraju z niskimi podatkami tyle że w praktyce państwo niemal że policyjne gdzie władza robi co chce a pracując legalnie płacimy niemalże wszystkie zarobione pieniądze na podatki


bz...........ue

2013-06-05, 07:43
kaktuz napisał/a:

gówno prawda przed modlitwą ledwo skroplą sie wodą i to jest to mycie brudas to brudas na ch*j drążyć temat szanuje pana wojciecha ale nie wszystko co mówi jest prawdą



Gówno prawda. Przed modlitwą ledwo skroplą się wodą i to jest to mycie. Brudas to brudas. Na ch*j drążyć temat? Szanuje Pana Wojciecha, ale nie wszystko, co mówi jest prawdą.



niezamaco

bartek6166

2013-06-05, 07:43
Panie Wojciechu, a czy muzułmanie myją się po r*chaniu kozy czy tylko przed?

RodrigoCortez

2013-06-05, 08:10
cejrowski nie rozumie słowa brudas.nie chodzi tu o kto jest brudny czy śmierdzący ale o to jaki jest naprawdę.
Arabusy jebią kozy jak im tam napisał w koranie pojeb mahomo i jeszcze bardziej jebnięty allah czy jak to sie pisze.Jednym słowem brudas pasuje jak ulał ale można też mówić na nich turbany albo arabusy lub pospolite określenie z sadistika ciapciaci.

absens137

2013-06-05, 08:20
Te głupie h*je nawet wode maja brudną!!!

albert124

2013-06-05, 09:06
Widać, że jest niedouczony i nie wie o tym, że w Europie powszechne były łaźnie publiczne dostępne dla każdego. Fakt, po epidemii dżumy stopniowo zanikały, ale mówienie o arabach jako pionierach w dziedzinie higieny jest niepoważne.

antek025

2013-06-05, 09:15
To jest sprzed ponad 10 lat, już teraz pn Wojtek brzydzi się brudnymi kozojebcami...

bisfhcrew

2013-06-05, 09:43
Polać osraną dupę wodą, to nie mysie.

pehapx

2013-06-05, 10:00
Wszystko przez to, że ktoś się zabawił kosztem Cejrowskiego i wstawił jego tekst na temat Chińczyków do tego filmiku (cała środkowa część, tam gdzie przewijają się obrazki zamiast video), nie wiem gdzie można znaleźć ten odcinek ale polecam sprawdzić. ;-)

badgoodman

2013-06-05, 10:05
kaktuz napisał/a:

gówno prawda przed modlitwą ledwo skroplą sie wodą i to jest to mycie brudas to brudas na ch*j drążyć temat szanuje pana wojciecha ale nie wszystko co mówi jest prawdą




No przecież znasz tylu Muzułmanów! Akurat tak się składa, że pracowałem z kilkunastoma islamistami, a w całej firmie było ich kilkudziesięciu i to, co mówi w tym filmie Cejrowski jest 100% prawdą. Za to w pokoju mieszkał ze mną Polak, który po 12 godzinach ciężkiej, fizycznej roboty ściągał gumowce i wskakiwał od razu do wyra.

albert124 napisał/a:

Widać, że jest niedouczony i nie wie o tym, że w Europie powszechne były łaźnie publiczne dostępne dla każdego. Fakt, po epidemii dżumy stopniowo zanikały, ale mówienie o arabach jako pionierach w dziedzinie higieny jest niepoważne.



Poza tym w Wersalu srali na podłogi i mieli specjalne młotki do zabijania robali, które po nich łaziły, ale to jest nieistotny szczegół, który nie pasuje do twojej teorii czystości Europejczyków.

a ja wiem???

2013-06-05, 10:16
no i coś się domyć nie mogą do dziś

bravo77

2013-06-05, 10:21
będąc w Turcji widziałem tą ich "higienę", chociaż są bardziej rozwiniętymi ciapakami niż Syryjczycy nie rozwinęli swojej higieny. mieszkając u jednego z muslimów, po wejściu do łazienki troszkę się skarciłem- połamana wanna(chyba dość długo skoro była pełna pajęczyn), na ścianie grzyb. podczas wycieczki mogłem się umyć w hammam i hotelu. następny był przyjazd ciapaków do Polski. rezultat- żaden z nich nie wykąpał się przez calutki tydzień, od każdego tak j***ło, że wchodząc do czyjegoś domu chodzili w butach, bo jak sami stwierdzali- śmierdzą im stopy; to co, że mieliśmy wiele zajęć fizycznych, męczących? po co by się mieli kąpać?

HariDee

2013-06-05, 10:26
kaktuz napisał/a:

gówno prawda przed modlitwą ledwo skroplą sie wodą i to jest to mycie brudas to brudas na ch*j drążyć temat szanuje pana wojciecha ale nie wszystko co mówi jest prawdą



To co mowi Pan Cejrowski jest prawda, a ty cieciu spod bloku miej troche szacunku i napisz co trzeba duza litera.
Pan Cejrowski mowi prawde, ale ze szmatloglowym myciem jest tak jak u nas z czystoscia przed malzenska, niby powinna byc - ale nie ma, a jak komus innej religi by sie to tlumaczylo to napewno by sie powiedzialo ze czystosc przed malzenska jest.. Tak samo muslimy powiedzialy Panu Cejrowskiemu.
A wy wielcy znawcy sadistica, mozecie co najwyzej sie tu pospierac, bo nikt nie mialby odwagi powiedziec Cejrowskiemu tego prosto w twarz, i nie dlatego ze dostalby po mordzie, ale dlatego ze zapewne zostalby zrownany z ziemia i osmieszony za takie odzywki ;)

PENISylina

2013-06-05, 10:46
pie**oli jak potłuczony, oni myją obsrane dupsko ręką bo nie używają srajtaśmy(jeszcze nie odkryli że można podcierać dupsko papierem, tak samo jak z prezerwatywami, jeszcze nie wyciągnęli jelita z kozy). Lewą ręką dotykają gówna, dlatego brusady sobie nie podają lewej ręki, tylko 'niewiernym'. Sk***ysyny niedomyte.

P.S. WC obciąga kozojebcom na tym filmiku aż miło, a taki katolik niby, nie wspominając o tym jak obrażał buddystów i jakie ma podejście do ateistów.
Tak nie trawie Cejrowskiego, też mi k***a patriota który zrzekł się obywatelstwa.

_arci

2013-06-05, 10:48
platini1 napisał/a:

Nie chcę się przypie**alać czy coś, ale drugi fragment filmiku nie dotyczy arabusów, tylko chińczyków, czy japońców, bynajmniej skośnookich, pamiętam ten odcinek "Boso Przez Świat" nawet, tak więc stwierdzenie wyj***ne z kontekstu.
A co do samych ciapatych, mogą dla mnie nawet pachnąć fiołkami, ja ich i tak tolerować nie będę.



Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej. W której części Polski tak mawiają? Czy to zwykłe niedouczenie?