18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Arab- wywiad

Bodziek93 • 2014-03-13, 22:56
Wywiad z Polskim raperem, Arabem. :maryska: :maryska: :maryska:



Rudy na koncu juz mial jebnac smiechem, zanim ten cpun cos z siebie wydusił :D

fylypsky

2014-03-14, 09:32
Ale z niego ćpun ! Przegrał życie ! Jeszcze trochę i będzie sobie w żyłę wstrzykiwał.

spiceman

2014-03-14, 09:47
Allah Akbar i k***a bum h*j nie ciapak.

Lord_Rzeźnik

2014-03-14, 09:50
Typek jest po prostu nie do podrobienia. Pizgam z niego niemiłosiernie, odkąd pierwszy raz go obejrzałem.



Mimo, że nie nie słucham rapu to ten kawałek zawsze wywołuje uśmiech na moim ryju.

Iperyt

2014-03-14, 10:06
Biedaczysko, widać że ma raka i jest po chemioterapii i teraz musi jarać marichuanen żeby ukoić ból : ( co ciekawe, zauważyłem tą przypadłość u 90% polskich raperów, przykre, naprawdę.

Taszar92

2014-03-14, 10:57
Żołosne to są te Wasze komentarze.. Jak Chce gość jarać to niech sobie jara, jego wybór, przynajmniej probuje cos zdzialac a nie siedzi calymi dniami przed kompem (jak ja i Wy).. ale na prawde Nie wiem co daje wam to że pociśniecie go od ćpunów!?

Zarammoth

2014-03-14, 11:27
@Taszar92:
W sumie masz rację, niech jara. Ale po co się dopie**alać jakie kto ma hobby? Ja podróżuję, czytam książki, gram w zespole, piszę własną książkę, fotografuję, ale i tak strasznie lubię pograć na komputerze. Więc nie jest tak, że nie mam co robić. Każde hobby ma sprawiać przyjemność temu kto je wykonuje, a nie ładnie wyglądać na zewnątrz, dla innych.
A osobiście słowo "ćpun" to dla mnie synonim każdego ultra-nałogowca, czy to jaracz zielska, alkoholik czy nawet kawosz.

gangstareso

2014-03-14, 11:39
dobry kolo co wy wkręcacie uśmiech na twarzy pie**oli trzy po trzy śmiesznie i pozytywnie bynajmniej nie jest napie**olony i nie rozpie**ala wszystko co na jego drodze

xS...........on

2014-03-14, 11:39
jakby się piło dzień w dzień z nadmiarem, to człowiek po tylu latach picia co Arab palenia na pewno miał by ostrzej rozj***ny łeb.
i oczywiście nikt spożywających tą używkę ćpunem nie nazwie, bo to "przecież alko", legalne, działanie jest lepsze... a że na dodatek człowiek nie tylko się tym odurza a i z łatwością otruwa to już inna bajka?
państwo nazwy posegreguje i od razu znaczenie substancji się zmienia.


Dzoyo

2014-03-14, 12:30
@up co nie zmienia faktu, ze zielsko to gowno.

Dalione

2014-03-14, 15:34
@Pleso93
Radzę doczytać kiedy naprawdę są duplikaty, a kiedy tylko podobne filmy, zanim zaczniesz cwaniakować :)

Aquado

2014-03-14, 16:39
To, ze koles jest zalosny to widac.
Najgorsze jest jednak to, ze jara sie nim gimbaza - to ma byc wzor do nasladowania?? :D Jakie czasy tacy idole mlodziezy...

PO ch*j takie tematy na sadolu? To nie kwejk k***a...