18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

arab we Francji

memphis60raines • 2015-10-20, 16:14
Mówicie, że arabusy zalewają Europę, bo podbili już Francję ale z drugiej strony Francję to by nawet pingwiny podbiły.

MaratHS

2015-10-20, 16:20
We Francji wystarczy za duży wiatr, aby już powiewały białe flagi.

modzgi

2015-10-20, 17:46
Duch bojowy Francji zginął w I wojnie światowej, razem z milionami prawdziwych mężczyzn. Ci co przeżyli to ci najsłabsi, unikajacy walki i wojny. Niema co sie dziwić że francuzi wywieszają białą flagę, skoro są potomkami tych co od walki uciekli. Doszło wręcz do sytuacji że trzeba było murzynów ściągać z kolonii bo nie było już komu walczyć.

yzardil

2015-10-20, 22:14
modzgi, jeśli tak jest, to wg. tego toku rozumowania Polacy to tchórze i głupki, skoro w czasach okupacji, wojen i prl-u zginęli najinteligentniejsi i najodważniejsi w walkach lub w prześladowaniach. Nie czepiam się, bo wiem, że to luźna myśl, ale zastanawiam się, czy jest jakaś zależność w tym. :?:

antek025

2015-10-20, 22:28
Kowalki, Rico, Skipper i Szeregowy by w godzinę Francję zajęli :P

castagir

2015-10-20, 22:33
@antek025
Już był taki jeden, któremu udało się to zrobić w prawie tak samo krótkim czasie, i do tego nawet buty mu się nie zakurzyły

Górnik_Roku

2015-10-20, 22:43
I pogonie z Senegalu, nawet im udało się podoić Francję.

prawiebezglowy

2015-10-20, 23:02
castagir napisał/a:

@antek025
Już był taki jeden, któremu udało się to zrobić w prawie tak samo krótkim czasie, i do tego nawet buty mu się nie zakurzyły



W takim razie pingwinom starczyłoby 30 minut :lol:

modzgi

2015-10-21, 00:43
yzardil napisał/a:

modzgi, jeśli tak jest, to wg. tego toku rozumowania Polacy to tchórze i głupki, skoro w czasach okupacji, wojen i prl-u zginęli najinteligentniejsi i najodważniejsi w walkach lub w prześladowaniach. Nie czepiam się, bo wiem, że to luźna myśl, ale zastanawiam się, czy jest jakaś zależność w tym. :?:


Polecam lekturę jakichkolwiek książek o I wojnie światowej.
Nie masz pojęcia o czym mówisz.
Z 8 milionów żołnieży francuskich zgineło ponad milion, liczba "zaginionych" oblicza się do ponad pół miliona. czyli zgineło z 2 miliony francuzów.
Czy ty masz pojęcie o czym ty piszesz?
2 miliony trupów na froncie.i tylko z jednej strony.
Nie bronie ich. Po prostu przytaczam skalę cierpienia.
Nie myśl że to było bohaterstwo. To było wkrwawienie.
Polecam osatni film francuski
"Triumf okrucieństwa i absurdu 1914-18"
Nic do pozazdroszczenia
Szczególnie egzekucje nicniewinnych żołnierzy, za to że na froncie sie nie powodzi.
W imie Demokracji!

yzardil

2015-10-21, 01:34
@modzgi mam pojęcie o czym mówię. Chodzi mi tylko, że Polska na następnej wojnie też wiele straciła tylko w inny sposób. Przez 8 lat wojny "zniknęło" około 10 milionów polaków z 35 mln. Gdyby armia nasza liczyła tyle, co francuska wtedy, pewnie byłaby porównywalna masakra żołnierzy. A ja mówię nie tylko o żołnierzach ale ogólnie o ludziach wartościowych dla kraju. Zresztą..

Gambi

2015-10-21, 03:48
Sam śmieję się z dowcipów o francuzach, ale troszkę gniecie mnie jak widzę idiotów którzy biorą ich za słabe państwo. Poczytajcie o tym jak fest po piździe dostali Francuzi w czasie pierwszej wojny światowej a skumacie ich późniejszą niechęć do wojny.

W drugiej z resztą też mieli przej***ne. Mimo nastrojów pacyfistycznych.

Swoją drogą ciekawi mnie jak to jest, że z francuskiej armii Europa się śmieje a na słuch o francuskiej Legii cudzoziemskiej milczy i hołduje... oddziałom które biorą udział chyba we wszystkich konfliktach zbrojnych. Pomijam fakt, że biorą udział w misjach w których nikt nie chce brać udziału.

AgentGrzesiek

2015-10-21, 14:48
Gambi napisał/a:

a na słuch o francuskiej Legii cudzoziemskiej



ona jest "cudzoziemska" dlatego, że służą tam cudzoziemcy a nie francuzi :-D

Gambi

2015-10-23, 04:40
AgentGrzesiek, Grzesiek, twój komentarz jest fajny, ale temat rzeka. Francuzi naprawdę mieli przej***ne. Pozdro