18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apokaliptyczne trąby a może przebiegunowanie ziemi?

HEILicopter • 2012-07-22, 17:37
Pierwsze filmy z odgłosami do złudzenie przypominającymi basowe wycie rogu, lub też trąby pojawiły się w sieci kilka tygodni temu. Pochodziły one z Kijowa, a autor nagrań przekonywał, że to nie odgłos żadnego instrumentu czy też przelatującego samolotu. Wkrótce później nastąpił prawdziwy wysyp podobnych zjawisk. Azerbejdżan, Indie, Pakistan, obydwie Ameryki, a nawet Australia.
Sprawa mogła by być internetowym żartem gdyby nie to, że rząd Malezji zajął się nią oficjalnie – wówczas nawet najwięksi sceptycy zaczęli wierzyć, że przynajmniej część z nagrań jest autentyczna.

W internecie zawrzało. Wszystko przez pojawiające się w sieci filmy z dziwnymi tajemniczymi dźwiękami. Nagrania pochodzą z całego świata: Ukrainy, Azerbejdżanu, Malezji, a także z Polski. Co to za tajemnicze odgłosy słyszalne między innymi w Bytomiu? Naukowcy twierdzą, że hałas może mieć związek z większą niż zwykle aktywnością słońca. Internauci wiedzą jednak swoje i przeczuwają przebiegunowanie ziemi, a nawet początek KOŃCA ŚWIATA!

Co to za dźwięki?
Zdania na temat tego skąd pochodzą odgłosy są jak zwykle podzielone. W internecie króluje teoria, że to syndromy przebiegunowania. Równie popularny – choć mniej fantastyczny - jest też wątek dotyczący bardzo płytkich trzęsień ziemi.
A co na to naukowcy? Są w kropce. Żaden z szanujących się instytutów badawczych nie zarejestrował tego zjawiska, ale eksperci skłaniają się do teorii słonecznej. Takie dźwięki mogą powstawać np. w czasie zorzy polarnej. Różne konstrukcje, szczególnie przestrzenne bombardowane cząstkami wyrzuconymi przez słońce mogą wydawać właśnie takie tajemnicze buczenie.

Koniec świata 21.12.2012
Sprawa dziwnych hałasów budzi tak wielkie poruszenie w Internecie nie przypadkowo. Rok 2012 jest przecież wyjątkowy pod względem zjawisk nadprzyrodzonych – głównie dlatego że 21 grudnia ma być datą końca świata. Czy te odgłosy mają coś wspólnego z zapowiadaną przez niektórych apokalipsą?
Nie brakuje głosów, że to biblijne trąby jerychońskie…
______________________________________________________

Czekam na komentarze "znaffcUw" w tym temacie i trolli krzyczacych, ze to fejk :lol: W sumie ciekawa sprawa. Dam znac jak cos uslysze :roll:

takija

2012-07-22, 17:48
Nie wiem, nic nie widziałem, nic nie słyszałem.... Nie wypowiem się.

petru23

2012-07-22, 17:53
to jest mega pierd boga. Jemu tez się zdarza. Wielkie mi co...

Roszp

2012-07-22, 17:54
Cytat:

Koniec świata 21.12.2012


Bring it k***a on :kawa:

wormarder

2012-07-22, 18:26
może jestm głupi ale może ludzi po prostu sami zrobili taki dzwięk na jakimś instrumencie albo n kompie?

Nikczemny_Płód

2012-07-22, 18:36
Dzień dobry, jestem znawcą, oto mój komentarz:

No prze jajca.

PanDiabel

2012-07-22, 18:51
Kryptoreklama albo inny viral jakieś zj***nej gry czy filmu. Nie trzeba dziękować,moja praca tutaj została wykonana.

Plastikowy__Pan__Jezus

2012-07-22, 19:08
tak k***a, wyrosną wulkany i zombie bedzie biegać po ulicach, :facepalm: te mongolskie teorie

Anonim91

2012-07-22, 19:27
wormarder napisał/a:

może jestm głupi ale może ludzi po prostu sami zrobili taki dzwięk na jakimś instrumencie albo n kompie?



Niby po co ktoś by miał to robić? Sam osobiście to słyszałem i aż ciarki mnie przechodziły

genghiskhan

2012-07-22, 19:30
Plastikowy Pan Jezus napisał/a:

tak k***a, wyrosną wulkany i zombie bedzie biegać po ulicach, :facepalm: te mongolskie teorie


a zastanawiałeś się kiedyś, co by było i jakbyś zareagował gdyby to faktycznie była prawda? :lodowka:

Anonim91

2012-07-22, 19:31
W ogóle dziwna sprawa, że wszystkie nagrania są ze stycznia

specx

2012-07-22, 19:41
k***a az to napisze,

pare miesiecy temu, nie pamietam dokladnie kiedy, slyszalem 2 razy (w jakims odstepie czasu, moze 2-3tyg) w wawie syreny. Ale coś mi nie pasowało i pamietam jak sie zastanawialem co to za dziwne syreny i po ch*ja ktos wlaczyl. Potem natknalem sie na filmiku typu "dziwne dzwieki" i rzeczywiscie to brzmialo bardzo podobnie. nie wiem co o tym sadzic. Moze to rzeczywiscie byly syreny. Ch* wie.

Tander

2012-07-22, 19:41
Anonim91... człowieku tez urodziłem się w styczniu i co ? Może to moje bąki bo ze stycznia ?
Hahahhaa
Po pierwsze na pierwszym filmiku gówno słyszałem, a na każdym inny dźwięki są inne. Wszyscy k***a wielcy ateiści, agnostycy co nie wierzą w Boga, Pismo Święte (w tym APOKALIPSA ŚW. JANA) a jak usłyszycie bliżej niezidentyfikowany pierd to sracie pod siebie, do kościoła pewnie wszyscy od razu pobiegli błagać pana o wybaczenie ;] Łajzy j***ne i lenie wierzące.

Nerfpl

2012-07-22, 19:53
Nie jest bullshit bo już dawno o tym zagraniczne media trąbiły. Tylko polska jak zwykle zacofana.
Jak będzie koniec świata to spoko. Szkoda tylko że u nas będzie rok później niż na świecie...