18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apokalipsa w modzie

monto • 2013-06-11, 18:13
Chciałbym pokazać wam trailer i gameplay z gry Tom Clancy's The Division, moim zdaniem każdy użytkownik powinien zobaczyć przynajmniej trailer nadchodzącej gry, daje do myślenia. Podobnie jak w przypadku The Last of Us, twórcy kładą nacisk na realne przyczyny wybuchu apokalipsy, które mają szanse się zdarzyć.


trailer:



gameplay 7min z targów E3 (polecam zwrócić uwagę na szczegóły takie jak zamkniecie drzwi samochodu podczas zmiany pozycji do strzału):



gameplay widziałem już w innych zbiorczych tematach z E3, ale wydaje mi się, że ta gra zasługuję na osobny. Z plotek wynika, że ma mieć otwarty świat i możliwość gry multiplayer, co jak dla mnie jest strzałem w 10.

monto

2013-06-12, 15:50
Wyborowa napisał/a:

Być może w końcu jakieś dobre post apo multi :D

autorzy twierdza ze to niedokonca bedzie postapo, sęk w tym ze cala akcja będzie się działa podczas apokalipsy a nie już po niej, może być ciekawie

sz...........an

2013-06-12, 16:12
Gdyby nie durne paski życia to by był git

Eryk12

2013-06-12, 16:30
Ja tam, wycisne z ps3 wszystko co ma, gta v gra nowej gen. i x360 i ps3 wytrzyma, jeszcze pogram na ps3 z 3 lata na lajcie, a potem ps4 za 1200 kupie, nie za 1500:)

demz

2013-06-12, 16:39
Tak jak kocham motyw apokalipsy, zombie, itd. tak już rzygać mi się tym chce, bo zrobiła się jakaś głupia moda na to i teraz co drugi deweloper robi grę o takiej tematyce. Poza tym gry z serii "Tom Clancy's" nigdy nie robiły na mnie jakiegoś szczególnego wrażenia (wyjątek Splinter Cell). Dwa, że Ubisoft robi ostatnimi czasy najbardziej zabugowane gry (Assassin's Creed od Revelations ma pełno błędów, a na samej prezentacji Black Flag na konferencji Sony gra się ścinała a na końcu prezentacji całkiem się zwiesiła...; Far Cry 3). Nak***iają niedopracowane gry, wraz z sequelami, hurtowo co roku, jak EA. Pożyjemy zobaczymy, na razie podchodzę sceptycznie.

Bzzykacz

2013-06-12, 16:50
jedno słowo: zajebiste to

seba1415

2013-06-12, 18:16
Gra ma podobno wyjść tylko na konsole i tylko multi. Czyli MMOFPS z elementami RPG.
Czekam na PS4 ;)

szereg0wy

2013-06-12, 22:22
Jakakolwiek apokalipsa będzie u nas przej***na, zero broni.

korniszon223

2013-06-12, 23:04
Nawet mnie nie wk***iaj...j***ne konsole, niedługo nic na PC nie będzie.

mazak20

2013-06-12, 23:47
i ch*j dobrze jebac pc

~Velture

2013-06-13, 01:37
Gra będzie na konsole bo PCty nie uciągną tego. Musiałbyś mieć jakiegoś nowego wyj***nego GTX660 w QUAD SLi (czyli 4 karty graficzne) połączonego z 6 rdzeniowym i7 i do tego dysk ssd aby osiągnąć taką grafikę na stabilnych >=60fps.
Każda konsola ps4 jest identyczna. Można gre zoptymalizować pod ten konkretny sprzęt aby była piękna i płynna. Nie to co pc gdzie każdy ma w sumie co innego.

grzyb_33

2013-06-13, 09:24
Jak takie gierki będą wychodzić to chyba na zawsze zostanę z renią albo ch*j i ona mnie opuści... :cry:

demz

2013-06-13, 17:18
korniszon223 napisał/a:

Nawet mnie nie wk***iaj...j***ne konsole, niedługo nic na PC nie będzie.



Za dużo piractwa jest na tę platformę i to się teraz zemści. :)

monto

2013-06-14, 03:47
Velture napisał/a:

Gra będzie na konsole bo PCty nie uciągną tego. Musiałbyś mieć jakiegoś nowego wyj***nego GTX660 w QUAD SLi (czyli 4 karty graficzne) połączonego z 6 rdzeniowym i7 i do tego dysk ssd aby osiągnąć taką grafikę na stabilnych >=60fps.
Każda konsola ps4 jest identyczna. Można gre zoptymalizować pod ten konkretny sprzęt aby była piękna i płynna. Nie to co pc gdzie każdy ma w sumie co innego.

i tu sie zgadzam, teraz jeszcze na e3 pokazali mase gier ktora pojdzie na ps3 i xbox360 a gdyby tak kupowac gry na kompa to krotkim czasie okaze sie ze wyjdzie gra ktora nie pojdzie na nowym kompie ktory ma max 6miechow a z konsolami jest inaczej