18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Caban1908

2013-12-15, 21:46
@mac80

bo mają ropę i tyle w temacie. Mój ojciec tam pracuje od roku na budowie i twierdzi jaki to komunizm jest super bo tyle hajsu. Szkoda tylko, że tam jest inwigilacja i kontrola ludzi jak ch*j (kup karte sim-wypełniasz formularz ze wszystkimi danymi kontaktowymi z danym nr żeby było wiadomo kto ty).
Jakby nie mieli ropy to by adekwatnie do brudasów mieszkali w domkach z patyków i łowili ryby.

MarekkkM

2013-12-15, 21:49
malutky napisał/a:

zajebisty jest.

zaczalem przegladac jego kanal i trafilem na takie cos, znacie przysmak surstroming?
surstroming, podjrzewam, ze jebie o wiele gorzej niż picza starej rumuńskiej prostytutki która nigdy nie miała kontaktu z wodą.
https://www.youtube.com/watch?v=6ZpOD0xT-pA



miałem okazję jeść surstromming :) powiem tyle, akurat w tym wypadku nasz kolega Tor Eckhoff jadł słabszą wersję - oczyszczonych śledzi, przygotowanych na eksport do innych krajów. Najbardziej śmierdzą kiszone śledzie marki Oskars, szczerze powiedziawszy dłonie j***ły jeszcze mi na następny dzień. A w smaku są słone :P

pi...........fc

2013-12-15, 23:00
Ten to ma nagrzane we łbie. Piwo!

nielu

2013-12-15, 23:37
Cytat:

bo mają ropę i tyle w temacie. Mój ojciec tam pracuje od roku na budowie i twierdzi jaki to komunizm jest super bo tyle hajsu. Szkoda tylko, że tam jest inwigilacja i kontrola ludzi jak ch*j (kup karte sim-wypełniasz formularz ze wszystkimi danymi kontaktowymi z danym nr żeby było wiadomo kto ty).
Jakby nie mieli ropy to by adekwatnie do brudasów mieszkali w domkach z patyków i łowili ryby.


Za przeproszeniem, w dupie byłeś i gówno widziałeś. Socjal fundują głównie z podatków, pieniądze z paliw kopalnych idą w fundusz inwestycyjny.

LooC

2013-12-16, 00:34
Jak oglądam te jego filmy to mam ochotę pojechać nad jakieś jezioro i obcować z naturą. Klimatycznie w ch*j, nie wiadomo czemu.