18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apel przeciwko królikofobii

WielkaRura • 2014-01-05, 17:48
jak widać Polska to jednak nietolerancyjny kraj ;/

mrozekpl

2014-01-05, 17:59
dla p. Berkowicza krata browara za tępienie lewactwa.

PatrolZG

2014-01-05, 18:10
I to będzie najlepsza droga. Wyśmiewać ich na KAŻDYM kroku w KAŻDYM studiu w KAŻDYM programie w KAŻDEJ szkole w KAŻDEJ pracy na KAŻDYM przystanku na KAŻDYM osiedlu, mieście i ulicy. Aż sami się wszyscy powywieszają.

TheKetjow12345

2014-01-05, 18:19
Właśnie miałem wrzucać :/
Piwo dla autora i dla Berkowicza

bz...........ue

2014-01-05, 18:21
Ja pie**olę! Całe życie na to czekałem. W końcu mogę się ujawnić.

Jestę Królikię!

Idę do kuchni po marchewkę.

kaszcz

2014-01-05, 18:42
Film trafnie obrazuje poziom tej chorej ideologii. Jest różnica między tolerancją a akceptacją. Homopropaganda, panoszenie się zboczeń i dziwactw ma zły wpływ na młodych ludzi w etapie dojrzewania. Część z nich ulega chorym trendom i mamy więcej dziwaków, taka równia pochyła. Rodzina a w konsekwencji społeczeństwo tylko na tym traci. Niektóre kraje już zauważyły o co w tym wszystkim chodzi. Ale nasz (nie)rząd próbuje co chwila upchnąć jakąś ustawę z przywilejami dla odmieńców.

fiszer

2014-01-05, 19:11
łap 20 piwko i na główną! ;d

@edit no faktycznie, to może Annę Grodzko też dawajcie do polityki i religii bo w końcu to to samo praktycznie...

WielkaRura

2014-01-05, 20:51
niestety nie będzie głównej, bo trafiło do polityki ;]

PatrolZG

2014-01-05, 22:36
Nie trafiło, tylko jakiś gender tam to wpie**olił.

wernetto

2014-01-06, 19:47
"nauka gender, przepraszam ideologia gender" hehe kolejny bez wiedzy poszedł do władzy. Taka ciemnota chce rządzić. Nie istnieje coś takiego, jak ideologia gender, wystarczy czytać i się kształcić by to wiedzieć, niestety ciemny lud kupi wszystko, tak jak ten ośmieszający się mówiący o królikach typ. Gender to teoria i w ogóle nie związana z tym o czym mówi Kościół i (pseudo) prawicowe ugrupowania. Wymyślili sobie wroga. Gender służy tylko i wyłącznie do analiz socjologicznych jak i antropologicznych, w uwzględnieniu parytetu jakim jest płeć. Jest to narzędzie do relatywnego analizowania zjawiska płci w współczesnych, jak i dawnych kulturach.

Kościół kłamie, nie wiem jaki w tym ma cel. Natomiast ugrupowania prawicowe pokazują tylko swój brak wiedzy. Lewicy też tej wiedzy brak, ale obecnie to prawica w Polsce się ośmiesza.

evilmatt

2014-01-06, 20:58
Gender to głupota, koniec i kropeczka. Polecam Haralda Eia i jego rozpie**ol genderowców-pseudonaukowców.

wernetto

2014-01-06, 21:26
@up polecam najpierw sprawdzić czym jest naprawdę gender, a potem pisać komentarze.

evilmatt

2014-01-07, 23:42
Najpierw spytaj poważnego socjologa o to, co myśli o gender i podziel się z nami jego opinią. ;)

wernetto

2014-01-08, 00:13
dalej nie widzisz tego, że gender nie jest tym o czym mówią? Polecam o nim najpierw poczytać. Zjawisko, o którym mówi Kościół i nawiedzeni sadole nie ma swojej nazwy, nie nazywa się tym bardziej gender, bo gender to tylko narzędzie badawcze. Najpierw spytaj jakiegokolwiek socjologa czym jest gender (polecam czytać książki, choć po wpisach widzę, że raczej od nich stronisz), to powie ci to samo co ja.