18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apel do kobiet

meszamorum • 2012-01-17, 23:54
Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.

Nerd

2012-01-19, 16:37
@Niebieski
Apriorycznie przyjęto,że coś może być losowe. Gówno k***a prawda i w 100% zgadzam się z teorią Biegańskiego dotyczącą prewidyzmu, bo coś takiego jak losowość jest fikcją, a każde zdarzenie jest uzależnione od szeregu zdarzeń uprzednich. Powinieneś użyć słowa "pseudolosowe", ponieważ, przepraszam za powtórzenie, LOSOWOŚĆ TO FIKCJA.

BTW Jestem trochę jebnięty.

.:...........:.

2012-01-19, 16:40
Nerd, nick adekwatny do wypowiedzi. Już skończyłem, zbyt mądrych sformułowań jak dla mnie użyłeś. :emo:

Nerd napisał/a:

BTW Jestem trochę jebnięty.



Dobrze, że zdajesz sobie z tego sprawę. :ok:

Vl...........in

2012-01-19, 18:27
@Nerd
Wydaje mi się, że każdy odwiedzający to forum jest jebnięty :)

BartiHero

2012-01-19, 21:01
jej , kotki się gryzą o byle kupę :badyl:

IIWW

2012-01-19, 21:58
@ Nerd
coś może być losowe, to wynika z fizyki kwantowej.

szefooo

2012-01-20, 00:18
Nie ma to jak wejść na forum i zobaczyć że 106 osób podpisało się pod tym że jesteś tępy. HAHAHAHAHAH

stery_srh

2012-01-20, 00:48
ToPrzeciezJa napisał/a:

Uważam, że niektórzy moderatorzy są pojee..zbawieni inteligencji ; )



No, to nie tylko Ty tak uważasz. Pamiętacie może czasy Milicji Obywatelskiej? Dostrzegacie pewne analogie? Żeby służyć w MO nie trzeba było być inteligentnym. To samo odnośnie kultury osobistej i wyczucia taktu.

Nihil napisał/a:

...Nie rozumieją i tyle, gdzieś na świecie dają/dawali wpie**ol "na zaś", tak profilaktycznie, by przestrzegano prawa. Tu po prostu dla zdrowia dostanie ktoś ostrygę, by pamiętał, ze regulamin trzeba przestrzegać, to dla naszego dobra :D ...



W wielu miejscach na świecie jest tak nadal - żeby daleko nie szukać - choćby w Rosji. Masz inne zdanie niż jedyna słuszna władza na jakikolwiek temat = masz przej***ne. Pokażą Ci kto tu rządzi. Tak dla twojego dobra. W przeszłości patent szeroko stosowny również u nas w kraju. Obecnie - na tym portalu.

Nihil napisał/a:

...A jak się komuś nie spodobało, to może podpierdzielić moda do jakiegoś head-admina albo gdzieś na forum się odwołać, a jak mod za dużo wpie**oli (niesprawiedliwych) warnów to barana [złego moda] wyjebie, ot cała filozofia działania forum.



Zapomnij. To koło wzajemnej adoracji.
Na dodatek czyjaś opinia dla nich tyle znaczy, co i zeszłoroczny śnieg. Zwykły user ma tu tyle do powiedzenia, co Żyd za okupacji - i mało istotne czy ma rację czy nie.
Jak nie wierzysz, to zerknij sobie na ostatni wpis, zamykający wątek "Skargi na pracę Morderatorów" - dowiesz się co możesz, jak Ci się coś nie podoba. To jest właśnie cała filozofia działania tego forum. Użytkownicy są traktowani jak bydło. A trzeba pamiętać o tym, że portale takie jak ten, żyją (i przynoszą zyski) tylko dzięki temu, że ludzie tu zaglądają.
Ale oczywiście jak ze wszystkim są wyjątki - na szczęście jest tu paru modów, którzy potrafią robić co do nich należy bez zbędnego wk***iania innych, bez głaskania swego ego.
Niestety są w mniejszości - ale tymbardziej szacuneczek dla nich. :ok:

Swoją drogą, ten portal niby nie uznaje cenzury i tematów tabu... ale czasami wystarczy tylko napisać coś, co nie przypasuje modowi (pomimo, że wpis nie narusza żadnych zasad regulaminu) i cenzura działa lepiej niż w zamierzchłych czasach u Sowietów - takie wpisy znikają na szybkości.

.:...........:.

2012-01-20, 00:55
stery_srh, heh, że Ci się chciało pisać tyle. ;-) :ok:

RastaSoldat

2012-01-20, 08:51
hmm w sumie ze względu na żałosność posta jest w kawałach?

stery_srh

2012-01-20, 23:54
Niеbieski napisał/a:

stery_srh, heh, że Ci się chciało pisać tyle. ;-) :ok:



Zawsze robię się trochę bardziej rozmowny po dwóch szklaneczkach trójniaka. :pijaki:


RastaSoldat napisał/a:

hmm w sumie ze względu na żałosność posta jest w kawałach?



Nie, to nie dlatego, na dodatek żałosny to sam jesteś. Ale co tam - mam dzisiaj dzień dobroci dla ciebie. Jeżeli sprawi ci to przyjemność i podbuduje twe ego, to przyznam ci rację! Tak, to właśnie z tego względu, zgadłeś. Brawo! ;-)

BTW - jaki masz trafny podpis pod nickiem. Doceniam szczerość. :mrgreen:

.:...........:.

2012-01-20, 23:59
stery_srh napisał/a:

Zawsze robię się trochę bardziej rozmowny po dwóch szklaneczkach trójniaka. :pijaki:



Ojej, nie macie w Nienacku dwójniaków? :-/

stery_srh

2012-01-21, 00:07
@ Niebieski:
Mamy, ale już wypiłem zapasy, trzeba będzie uzupełnić. Został mi tylko trójniak, właśnie go kończę. Produkcja z zakładów APIS'u - polecam. Pozatym przyznam, że dwójniak i półtorak nie podchodzi mi tak smakowo, choć lepszego kopa mają. Trójniak, albo czwórniak - to jest to. Niebo w gębie. :ok:

[ Komentarz dodany przez: Niеbieski: 2012-01-21, 00:11 ]
Nie mam nic do powiedzenia. :-|

xmen491

2012-02-24, 19:13
Cytat: