18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antyrasista to szyfrogram dla antybiały

Hauer88 • 2013-01-02, 15:32
Produkcja autorstwa grupy kobiet związanych ze środowiskiem American Third Position/White Rabbits.


sidian

2013-01-02, 20:40
Nie jestem rasistą, ale przyznaję, że się boję zalewu muzułmanów i tego, że kiedyś moje dzieci czy wnuki będą żyć w prawie szariatu. Nie mam nic do arabów, murzynów, żydów, azjatów i romów pod jednym warunkiem. Na naszej ziemi mają szanować nasze zwyczaje. Jak się nie podoba, to wypie**alać. Krótko i na temat.

Mam kilku znajomych w USA i z tego, co mi opowiadają, to problem z czarnymi jest tam masakryczny. Przeciętny murzyn raczej nie dostanie w mordę za to, że pojawił się w "białej" okolicy. Biały nie może liczyć na podobne traktowanie w czarnych dzielnicach. Ciepłe, państwowe posadki (np. na poczcie) są zarezerwowane prawie wyłącznie dla czarnych. Biali są dyskryminowani przy przyznawaniu stypendiów, w biurach (czarnego znacznie trudniej wyrzucić, bo od razu leci kwestia rasizmu i sprawa sądowa) itd. Przykłady można mnożyć, ale ich "poprawność polityczna" przekroczyła wszelkie granice. Albo się to u nich unormuje, albo zostaną niewolnikami we własnym kraju.

dlugowieczny

2013-01-02, 20:53
anonymousm napisał/a:


Przybiję ci pionę, jeżeli potępisz człowieka a nie rasę. Nie jesteś rasistą, potępiając czarnego gwałciciela, tylko człowiekem, który potępia gwałt.
Zlituj się z tą Francją i z miss. Jednej idiotce coś się wyrwało, a już prawactwo rozdmuch*je jedną głupią wypowiedź na cztery wiatry, jak gdyby wszyscy potomkowie imigrantów zaczęli palić samochody, bo biała laska została miss. Nie daj się manipulować, znaj proporcję.
W końcu nawet we Francji ta wypowiedź musiała zostać uznana za wyjątkowo idiotyczną, skoro wzbudziła tak wielką sensację, że aż dotarła do nas.



Ty mi piątki przybijać nie musisz. Tacy jak ty widzą tylko rzekomy rasizm białych, bo ktoś powie, że czarny jest czarny, ale nie widzi rasizmu w wypowiedzi czarnego, nazywającego białego białasem. Tak samo z tą miss, sztucznie rozdmuchane? A gdyby ktoś powiedział, że osiem uczestniczek reprezentujących mniejszości etniczne były zbyt czarne. Twoim zdaniem też by się nic nie stało? Chcę móc powiedzieć, że jestem dumny ze swojej rasy, która wiele osiągnęła, nie będąc posądzonym o rasizm. Chcę móc wybrać bielą dziewczynę z grupy wielorasowej, nie będąc przez takich jak ty posądzony o rasizm. Będę takich ludzi tępił w swoim środowisku, bo takie podejście do tematu jest chore i zasługuje na pogardę każdego normalnego człowieka.

Riva

2013-01-02, 20:54
Polacy oraz inni Słowianie do dzisiaj są w zachodniej Europie i w Ameryce Północnej białymi niewolnikami

krf

2013-01-02, 20:57
Dopoki mamy obroncow czystoci rasy to Polska bedzie bezpieczna.
A przynajmniej glosno nie beda walczyc o zrobienie z naszego kraju drugiej Francji (przynajmnie kulturowo)

Nie przeszkadza mi to, ze bedzie mieszkal kolo mnie chinczyk, czy czarny, powaznie. Dopoki nie bedzie uzywal swojej rasy jako waluty przetargowej to bedzie wszystko ok.

Zawsze powtarzalem, rudzi powinni tez ciagac po sadach za smianie sie z nich. A jakos sie o tym nie slyszy.

anonymousm

2013-01-02, 20:59
dlugowieczny napisał/a:



Tak samo z tą miss, sztucznie rozdmuchane? A gdyby ktoś powiedział, że osiem uczestniczek reprezentujących mniejszości etniczne były zbyt czarne. Twoim zdaniem też by się nic nie stało?



No zobacz: przecież ta afera jest o rasizm. Chlapnęła rasistowsko przeciw białym i zostało rozdmuchane. Ktoś chlapnąłby rasistowsko przeciw czarnych, tak samo by zostało rozdmuchane.
Ciszej nad tą trumną: czarna czy biała rasistka, czarna czy biała idiotka to jedno gówno.

dth

2013-01-02, 21:26
@up
Właśnie nie, bo jak jest czarna i mówi że miss jest za biała, to nazywamy ją idiotką. Jakby była biała i mówiła, że miss jest zbyt czarna, to pewnie by ją o rasizm posądzono. O to mniej więcej chodzi. A cała ta informacja na ten temat nie była na zasadzie "rasiści we Francji (...)" tylko na zasadzie "ot, ciekawostka". To już jest niewesołe.

Kozioł.

2013-01-02, 22:14
anonymousm napisał/a:



No zobacz: przecież ta afera jest o rasizm. Chlapnęła rasistowsko przeciw białym i zostało rozdmuchane. Ktoś chlapnąłby rasistowsko przeciw czarnych, tak samo by zostało rozdmuchane.
Ciszej nad tą trumną: czarna czy biała rasistka, czarna czy biała idiotka to jedno gówno.



A Ty co taki obrońca biednych i uciśnionych? Nie jest tajemnicą, że najlepiej nie zapuszczać się po zmroku tam gdzie mieszka wielu czarnych. Tam największa patologia. W Europie jeszcze pół biedy bo trochę boją się polaków i ruskich nie panoszą się tak ale w Usa w wielu miastach to jest jakaś tragedia, ludzie boją się wychodzić z domu po zmroku.

ukubxl

2013-01-03, 17:18
anonymousm napisał/a:



No zobacz: przecież ta afera jest o rasizm. Chlapnęła rasistowsko przeciw białym i zostało rozdmuchane. Ktoś chlapnąłby rasistowsko przeciw czarnych, tak samo by zostało rozdmuchane.
Ciszej nad tą trumną: czarna czy biała rasistka, czarna czy biała idiotka to jedno gówno.



Nawiaze raczej do twoich poprzednich postow niz do tego. Moim zdaniem historia nie ma nic wspolnego z tym co sie dzieje obecnie, bo kiedys po prostu silniejszy rzadzil, a Europejczycy wyprzedzali wszystkich innych pod wzgledem mozliwosci militarnych i zeby chcieli to rownie dobrze czarni mogliby juz nie istniec, podobnie jak rodowici indianie. Lecz biali ludzi stawali sie coraz bardziej cywilizowani i zaczeli zachowywac sie bardziej "ludzko", zaczeto bardziej szanowac nie tylko obcokrajowcow ale czlowieka w ogole. Powstaly prawa spoleczne, prawa pracy etc. Problem teraz polega na tym ze zamozne kraje rozbudowaly swietnie prosperujace i genialne w teorii - prawa spoleczne. Ktos kto przepracowal ilestam lat idzie na emeryture, ktos traci prace to dostaje zasilek ktos inny choruje to ubezpieczyciel wyplaca mu pensje i dopoki korzystano z tego na takich zasadach to wszystko bylo git. Natomiast w zachodniej europie wyglada to nastepujaco (mieszkam w Brukseli), obcokrajowcy maja w dupie Europe i ogolnie kraj w ktorym mieszkaja wiec na kazdym kroku r*chaja system (cos w stylu naszej komuny) wiec mamy np takie rodziny mezczyzna na zasilku (miedzy 700-1100€ miesiecznie) gdzie standadowe zarobki to ok 1400€, jego zona urodzi szescioro dzieci i nie pracuje w gole bo to daje okolo 3000€ miesiecznie zasilku rodzinnego, a ty musisz gibac za 2600€ brutto miesiecznie i 45% z tego ci zabiora zeby oplacic darmozjadow. Do tego nagminne wykorzystywanie rasizmu jako pretekstu. Biala pani w okienku na poczcie ma zly dzien i jest niemila to od razu zostanie nazwana rasistka, natomiast jesli zwroci sie uwage czarnej pani ze jest niemila to rowniez mozna zostac nazwanym rasista. W Brukseli bialych Belgow jest moze 10-20%, w dzien wydaje sie ze jest ich sporo, niestety wieczorami wiekszosc wyjezdza za miasto. Niektore dzielnice sa tak zdominowane przez Marokanow/Turkow ze podczas wyborow dzielnicowych na plakatach wyborczych sa same Mohamedy,Ismaele czy inne Rachidy, dzieki czemu moga zmieniac prawo na swoja korzysc i moga przenikac we wszystkie swery zycia publicznego. Dochodzi pozniej do absurdalnych sytuachi gdzie rodowici mieszkancy maja mniejsze prawa od obcokrajowcow bo na nich nic zlego nie mozna powiedziec. Nie ma co tez ukrywac ze 90% przestepstw popelnionych w Belgii maja na sumieniu obcokrajowcy (w tym tez swoj spory procent maja Polacy).

Ostatnio w pracy i w szkole przecieralem uszy/oczy kiedy spotkalem sie z Arabami/Murzynami wyglaszajacymi poglady ze najwiekszym problemem belgii sa m.in polacy; rumuni i bulgarzy etc... ktorzy godzac sie na nizsze stawki zabieraja prace Belgom (bo oczywiscie wszyscy ci z Ruandy Kongo czy Maroka to oficjalnie Belgowie). Normalnie jak koles to mowil to az jeden marokanczyk z mojej klasy szturchnal mnie i sie mnie pyta "co on pie**oli???"


Belgowie jeszcze maja "wrodzony" sposob na ograniczanie dostepu do pracy obcokrajowcom, bo maja oficjalnie 3 jezyki i zeby dostac jakas lepsza prace trzeba znac conajmniej 2, ale wielu obcokrajowcow zyjacych tu od urodzenia moze rownie dobrze znac jezyki jak rodowici mieszkancy.

Osobiscie nie jestem rasista, znam wielu Mrokanczykow czy Murzynow (azjatow zbyt wielu nie znam) ktorzy sa spoko ale moim zdaniem naplyw zbyt wielu obcokrajowcow do europy staje sie duzym problemem. Jest to temat rzeka i w sumie moge z kims o tym pogadac jesli jest zainteresowany ale zarowno prawdziwym rasistom jak i tym antyrasistom radzilbym otworzyc oczy i sie zastanowic nad tym tematem bo jest to bardzo zlozona sytuacja. jesli ktos chce dowodow na to co tu napisalem to moge mu rzucic kilka linkow

dth

2013-01-03, 17:33
@up
To rzuć, nie zaszkodzi.

raistpol

2013-01-03, 20:49
ja pie**ole, jakie one wszystkie brzydkie....

ukubxl

2013-01-04, 12:52
dth napisał/a:

@up
To rzuć, nie zaszkodzi.





http://www.bivouac-id.com/billets/belgique-les-prenoms-2008/

Najczęściej nadawane imię męskie w brukseli (od 1980)i w antwerpii Mohammed do tego na liście top 10 jest jeszcze sporo innych arabskich imion.

Mohammed jest również najoopularnieszym imieniem nadawanym w Mmarsylii MEdiolanie, Oslo, w Londynie i w 4 innych hrabstwach wielkiej brytanii. W całej wielkiej brytanii i w walii mohammed plasuje się na 3 miejscu.

http://www.bivouac-id.com/billets/londres-mohammed-est-le-prenom-le-plus-donne-aux-bebes/

Tu strona o zasiłkach
http://www.rkw.be/fr/0to25/howmuchBase.php

Do wszystkich potrzebna znajomość francuskiego, ewentualnie google translate żeby cokolwiek skumac

Jak kogoś interesujetemat to łatwo można znaleźć artykuły na ten tematw prasie w każdym języku. Pozdro

Hauer88

2013-01-12, 08:00
DJ Soshul Konstrukt - White Countries R 4 Ery1