18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antyrasista to szyfrogram dla antybiały

Hauer88 • 2013-01-02, 15:32
Produkcja autorstwa grupy kobiet związanych ze środowiskiem American Third Position/White Rabbits.


bionicle93

2013-01-02, 16:00
Zajebiscie, ze powtarzaja kazde zdanie po miliard razy.
A nie k***a, ch*jowo.
:lubieplacki:
Co do tresci nie mam zastrzezen.

mrokussw

2013-01-02, 16:14
Hmm nigdy tego tak nie postrzegałem :) ale w sumie babki mają racje dobrze że w polsce jeszcze panuje jako taki rasizm :>

OliverSucks

2013-01-02, 16:18
Zawsze tak jest że czarni lub inni ciapaci pchają się do innych krajów, a potem żądają zmiany prawa na ich korzyść pod pretekstem rasizmu, kiedy powinno być tak że to ci co przyjeżdżają powinni szanować kulturę i prawa kraju do którego emigrują.

chlop

2013-01-02, 16:20
prawda swieta prawda i tylko prawda

Hauer88

2013-01-02, 16:56

Pater patriae

2013-01-02, 16:57
Oho, widzę, że zachód się powoli budzi, ciekawe, czy nie za późno, no poczekamy zobaczymy.

Btw. Jeśli takie określenia jak faszysta, rasista, ksenofob mają oznaczać:
faszysta - ktoś kto się nie zgadza z obecną linią polityki, ma dosyć politycznej poprawności;
rasista - ktoś, kto uważa, że przyjezdny powinien przestrzegać praw kraju do którego przybył, szanować je i się do nich dostosowywać;
ksenofob - ktoś, kto kocha swój kraj bardziej od innych (bez agresji w stosunku do innych) i się tego nie wstydzi,

to się nie obrażę, jeżeli będę tak nazywany. ;-)

PS.
jakaś idiotka napisał/a:

"Imperium Osmańskie napadało białych Słowian i brało wielu z nich w jasyr. Tak wielu, że nasze słowo "niewolnik" wywodzi się od Słowianina"



Ale o historii niech lepiej nie mówią, jeżeli mają wygadywać takie głupstwa, bo owszem, o etymologie słowa "Słowianie" badacze i eksperci kłócą się do dziś i żadna grupa nie może przy obecnych wiadomościach "zwyciężyć", ale Imperium Osmańskie akurat nic wspólnego z tym nie ma.

mcvice

2013-01-02, 17:33
muzułmańskie ścierwo stosujące przemoc wobec ludzi myślących inaczej niż oni, przeciwnikom religijnym i innym ścinające głowy - wynocha do swoich arabskich krajów tam się zarzynać na wzajem. Nie ma tolerancji dla takiej przemocy - islam wypie**alaj z Europy.

Żydzi mogą zostać, oni przynajmniej nie mordują innych tak jak te arabskie pojebańce - tylko pamiętajcie, że nie wy jesteście gospodarzem - Żydzi jesteście gościem i jak goście powinniście się zachowywać.

Czarnoskórzy - w sumie nic do nich nie mam, nie próbują narzucać jakichś chorych szariatów srariatów. Azjaci to samo.

Johny212

2013-01-02, 17:36
A ja jestem biały i jestem z tego DUMNY!. :D

Hauer88

2013-01-02, 17:53
Pater patriae napisał/a:


Ale o historii niech lepiej nie mówią, jeżeli mają wygadywać takie głupstwa, bo owszem, o etymologie słowa "Słowianie" badacze i eksperci kłócą się do dziś i żadna grupa nie może przy obecnych wiadomościach "zwyciężyć", ale Imperium Osmańskie akurat nic wspólnego z tym nie ma.



Ona tam nie deliberuje nad pochodzeniem NASZEGO słowa "Słowianin", tylko angielskiego "Slav".

skillet84

2013-01-02, 18:00
ch*jowy filmik jak i ch*jowe przesłanie i cel. Jeśli chcą coś zrobić to niech ruszą swoje amerykańskie dupska i zamiast pie**olić farmazony zaczną coś robić.

Kural

2013-01-02, 18:03
Przeczytałem kiedyś mniej więcej: "Jak nie chcecie, żeby tu przyjeżdżali to po prostu kiedy jakiegoś zobaczycie to ich napie**alajcie. Więcej się nie zjawi."

Niech zostanie jak jest, niech sobie niszczą zachodnie kraje, ch*j im w dupę. Niedługo Polska, Węgry, Czechy i parę innych ogarniętych krajów będzie ostatnią przystanią i to my będziemy się śmiać.

Pater patriae

2013-01-02, 18:07
Hauer88 napisał/a:



Ona tam nie deliberuje nad pochodzeniem NASZEGO słowa "Słowianin", tylko angielskiego "Slav".



Tak, ale ciągle nijak to się ma do Imperium Osmańskiego..

Don_Menelaos

2013-01-02, 18:07
To niestety jest smutna prawda teraz na zachodzie łatwiej spotkać ciapatego, azjate czy czarnego niż białego i niedawny przykład z Francji gdzie mniejszości się zbuntowały bo MISS za bardzo biała była ale nie ma się co martwic bo jak pokazuje historia Polska zawsze stała na straży europy

LICH0

2013-01-02, 18:08
Bieli nie zaleją Afryki bo po co się tam pchać? Nie zaleją też Azji bo tam też nie ma nic szczególnie zachęcającego do życia.
Antyrasizm jest narzędziem w rękach lewackich polityków do zbierania głosów.