18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Antyrasista" to inaczej Anty-biały

Hauer88 • 2012-05-01, 16:37
Azja dla Azjatów, Afryka dla Afrykanów, Europa dla WSZYSTKICH.


Crane94

2012-05-02, 12:38
Jak to już ktoś napisał, nieważne jaki kolor skóry. Jak jest spoko typem, to jest spoko typem. Musicie przyznać, że niektórzy Polacy też nie zachowują się jak na Polaka przystało, i nie powinni mieszkać w Polsce - trza ich wyj***ć.. Narzekacie, że coraz więcej obcokrajowców przyjeżdża do Polski itp, a jak Polak wypie**oli na wyspy i go tam cisną to już że dyskryminacja.. A na wakacje do Egiptu czy innej Chorwacji to już fajnie pojechać i robić rozpie**ol po pijaku. Czym się różni (oprócz koloru skóry) kradnący murzyn od kradnącego Polaka? j***ć nieuzasadniony rasizm!

Esz

2012-05-02, 14:05
Sami ich tu k***a sprowadzilismy.

Shatter

2012-05-02, 14:13
Ja pie**ole...Polacy to zwierzęta...

lith

2012-05-02, 14:19
@Hauer88
To ja wolę zdecydowanie jak jest niż taki chory system jaki proponujesz. Jak sobie podstawisz w swoich wypowiedziach islam, zamiast katolicyzm to wyjdzie właśnie taka poj***na ideologia jak w tych zamkniętych kebabolandach, przed którymi tak się chcesz bronić.

calpango

2012-05-02, 14:29
@ NieLubieRyb

1.Jak to powiedział Esz ,,Sami ich tu k***a sprowadziliśmy''. Gdyby hAmeryka nie wywoływała wojen na calutkim Bliskim Wschodzie a Jewropa ich w tym nie wspomagała nie mielibyśmy tego problemu. Arabi mieliby dobre życie we własnych krajach i nawet przez myśl by im nie przeszło żeby przyjeżdżać do tego zj***nego kontynentu..

2. Emigracja nie jest problemem wyłącznie białasków. Przejedź się po Indiach, Kazachstanie, Środkowej Afryce, RPA. Zobaczysz że:

Kazachstan - co drugi ma skośne oczka reszta biała, od czasu do czasu Arab,
Indie zupa z hindusów doprawiona białasami i posolona arabią,
Środkowa Afryka czarny, arab, czarny, arab, amerykanin, czarny, arab, czarny...
RPA - Kupa białych a za nimi czarni służący

Ten sam problem występuje na CAŁYM j***nym ŚWIECIE : zlepek ras, rosnąca liczba muzułmanów etc. Tylko o tym się nie mówi, bo to niewygodne.

Phallucifer

2012-05-02, 15:12
Cos autor filmu pomija fakt, ze jako najezdzcy eksploatowalismy afryke i azje bez mala 500 lat :) z islamem jest tak, ze wbrew pozorom swiat arabski nie jest najwiekszym skupiskiem muslimow. k***a wiecej czytac, sie ksztalkcic i imysl;ec, a nie powielac internetowe memy.

Dzoshu

2012-05-02, 16:41
Ja pie**ole aż żal mi komentować. Dałbym sobie rękę uciąć, że wieśniaki które się najwięcej plują o islamizacji widziały murzyna czy araba co najwyżej w telewizji.

HejterSadola

2012-05-02, 16:47
Dobry bit, kilka prostych słów a jak uświadamia całą prawdę na temat tego co się dzieje na świecie jeżeli chodzi o rasy :)

erni13

2012-05-02, 17:45
Ano, ja mieszkam w Niemczech. Problemu nie widze z Turkami (sa cywilizowani, znaja jezyk itd), gorzej z tymi pieprzonymi Arabami z republik muzulmanskich. Alkoholou nie tna, swini nie tkna, kultury nie tkna, slownika Niemiecko-Arabskiego tez nie... Ale sie nie martwcie, to ostatnie lata naplywu, teraz pojdzie w droga strone. Jako, ze nadchodza wybory w Niemczech, pojawiaja sie plakaty, w tym partii PRO-NRW, ktora reklamuje sie pieknym haslem ,,Freheit Statt Islam" (Wolnosc zamiast Islamu), we Francji trzecie miejsce zajala partia nie lubiaca (delikatne okreslenie) Turbanow... Niemcy ZDECYDOWANIE wola emigrantow ze wschodu Europy, niz Arabow, wiec to sie skonczy...

lith

2012-05-02, 19:53
Ciekawe kto jest większym 'patriotą' i więcej robi dla państwa. Imigrant arab nak***iający w budce kebaby, sam sie utrzymujący i płacący podatki, czy może wielce niezadowolony z wszystkiego polaczek na zasiłku co tylko mu się wszystko należy, dupy nie ruszy i tylko kasę dajcie, zajebistą prace mi znajdźcie, ceny obniżcie.

EdmundKemper

2012-05-02, 21:25
lith napisał/a:

Ciekawe kto jest większym 'patriotą' i więcej robi dla państwa. Imigrant arab nak***iający w budce kebaby, sam sie utrzymujący i płacący podatki, czy może wielce niezadowolony z wszystkiego polaczek na zasiłku co tylko mu się wszystko należy, dupy nie ruszy i tylko kasę dajcie, zajebistą prace mi znajdźcie, ceny obniżcie.



Tylko, że część bezrobotnych Polaków nie ma pracy bo imigrantom należy się pierwszeństwo i wolą im dać pracę albo ułatwić otworzenie takiej budki z kebabami. A na pewno ten Arab ma na Polskę tak wyj***ne, że aż Ci się o tym nie śni. Tylko cieszy się, że może trzepać kase w Polsce.

lith

2012-05-02, 22:26
Nikomu nie należy się pierwszeństwo i nikt nie ułatwia otwierania budek :) Ale najłatwiej nie kiwnąć palcem i potem szukać winnego dlaczego nam źle. Akurat fakt bycia ciapatym, marna znajomość języka i inna religia na pewno nie działają na korzyść przy szukaniu roboty. Ciekawe kto ma bardziej na Polske wyj***ne- arabus, który staje na turbanie co by móc tu zostać i żeby go nie wywalili, czy Polak, który narzeka na wszystko, ciągnie socjal, a sam pracuje na czarno... najlepiej za granicą. Oczywiście, że taki arab tu przyjechał, żeby się dorobić- ale o to chodzi- im więcej się dorobisz tym więcej państwo ma z Ciebie pożytku.

LICH0

2012-05-02, 22:33
Shatter napisał/a:

Ja pie**ole...Polacy to zwierzęta...



Każdy Polak mówi o sobie.

Hauer88

2012-05-03, 09:52
Narodowy radykalizm – radykalny odłam polskiego nacjonalizmu, który wyodrębnił się w latach 30. XX wieku.

Nie jest socjalizmem a korporacjonizmem, czyli de facto alternatywą dla socjalizmu i kapitalizmu.

Separatyzm rasowy nie koniecznie musi się wiązać z terrorem. Nikt nie ma zamiaru robić czystek etnicznych. W krajach np. postkolonialnych problem wygląda wiele bardziej złożenie niż w Polsce - Polska jest w ok 98% jednolita pod tym względem.

Wystarczy wprowadzić możliwość posiadania tylko i wyłącznie jednego obywatelstwa - chcesz Polskie obywatelstwo zrzekasz się obecnego - rezygnujesz z Polskiego obywatelstwa to szerokości.

Likwidujemy możliwość uzyskania obywatelstwa dla dzieci i małżonka par mieszanych. Z tym że osoby z innych krajów - rdzennych etnicznie wobec naszego mogliby się starać o polskie obywatelstwo z tym że musieliby zrezygnować z obecnego - natomiast ich dzieci obywatelstwo otrzymują z automatu.

Mieszanie ras oznacza niszczenie rasy białej:
Azjata + Biały = Azjata
Czarny + Biały = Czarny


Cytat:

"NIE będzie prowadzić polityki zewnętrznej ku uciesze zmiennej gawiedzi bądź interesów poszczególnych grup kapitałowych" a zaraz potem sprzeciwiacie się "dominacji państwa Izrael" co jest działaniem na rzecz interesów panstw "muzułmanskiego bliskiego wschodu" (Iran, Syria etc) i grupy kapitału tzw. Saudi (czyli muzułmańskich szejków naftowych)



Bzdury, zarzucasz mi jakieś nazistowskie odchyły a to właśnie państwo Izrael prowadzi politykę nazistowską i mam prawo być opozycjonistą wobec tortur, szkalowań oraz mordom innych ludzi.

I ustosunkowując się do Twojej insynuacji na temat Madagaskaru to popatrz o ile bardziej pokojowo wyglądałby świat gdyby się osiedlili właśnie tam a nie na terenach Palestyńskich.

Cytat:

czyli jak jestem ateistą to nie jestem już Prawdziwym Polakiem?



Tutaj znowu coś Ci się miesza albo nie doczytałeś. Piszę ewidentnie że nie każdy Polak musi być Katolikiem [ja sam nim nie jestem] ale że każdy musi mieć poszanowanie wobec religii którą praktykują Twoi współbracia.

________________