18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antypedofil gang

Pener • 2012-04-08, 18:54
Chłopaki założyli na jakimś forum konto jako 13letnia dziewczynka. Po jakimś czasie zaczął do "niej" wypisywać jakiś facet, namawiał na spotkanie, zgodziła się :amused:
Pan pedofil się zdziwił kiedy w umówionym miejscu nie było dziewczynki tylko kilku zamaskowanych facetów.

filmik przycięty, wcześniej było sporo screenów rozmów pedofila z "13latką", jego zdjęć z portali społecznościowych itd

Lupido

2012-08-10, 10:30
Mężczyzna napisał/a:

Zapisuje sobie wasze nicki i w razie czego będę wiedział na kogo donieść. Bandyci, k***a.



Gdzie mieszkasz? Bo nie wiem w jakiej miejscowości konto na fotce założyć, ale zamiast wpie**olu spotkasz pedałów z UJ :D
Oczywiście żartuję :) Ale czemu usprawiedliwiasz pedofili/zboczeńców? Te dzieci nie są jeszcze do końca świadome tego wszystkiego. Tak jak z tym, że dziciaki z reguły dopiero w gimnazjum zaczynają sobie zdawać sprawę, że zostali zmuszeni do chrześcijaństwa, zaczynają myśleć o takich rzeczach, tak te dzieci też nie wiedzą w co się pakują.

Mężczyzna napisał/a:

I biją niewinnego człowieka?


Masz ich inny filmik tutaj. Jak dla mnie w ch*j niewinnego...


adresikpuma

2012-12-31, 17:41
jak dla mnie to na fotkach wygladali na szczesliwych wiec psuja im związek :D

Murzyn200

2012-12-31, 23:34
virus-kj napisał/a:

teraz pewnie skupi się na 'rodzinie' - lub 'po katolicku' zmieni miasto... jasne, świetna i skuteczna terapia - dresowi mściciele z pewnością rozwiązali problem przemocą.


A co mieli z nim zrobić? Dać na policję żeby wyłapał zawiasy czy powiedzieć "drogi obywatelu, przestań gwałcić dzieci, gdyż jest to nie dobre" ?

Ziomson

2013-02-06, 15:39
Błagam niech ktoś da tytuł nuty z tego filmu!
zasłużone piwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kudi88

2013-03-22, 11:06
Macie jeszcze jakieś filmiki z tymi zwyrodnialcami pedofilami? chodzi o filmiki tego gangu ? Można im swoje CV wysłać?

rn90

2013-04-14, 21:23
dajcie tytuł nuty , za ch*ja nie moge znaleść

Masterof

2013-07-11, 18:53
Zakłada ze mną ktoś tez takie konto ? Albo por*chamy albo komuś wpie**olimy, czyli zabawa gwarantowana.

Kastor89

2019-04-11, 09:49
Majac pedofila w garsci I nie uciac mu jajec to Jak polac I nie wypic!!

stiwenhołkink

2021-08-29, 23:11
ktoś zna wykonawcę kawałka w tle ?