18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antyki i porcelanę

Ow...........an • 2018-06-18, 20:11
dostarczam właśnie tak.



Anglia.
Może to nawet polska własność odkupiona od Wechtera i kolegów z piekła rodem?

~Velture

2018-06-18, 20:32
Tylko czekać na zj***ne komentarze typu "jaka płaca taka praca" albo "wy to nie wiecie ile on musi dziennie tych kilogramów przenosić" itd.
Nikt mu nie zabrania aby był prezesem w jakiejś firmie i zarabiał dużo za kiwanie paluszkiem podczas gdy cycata sekretarka by mu kawusię przynosiła.

banerr

2018-06-18, 20:58
Kolejny zj***ny tumiwisizm. pie**ole, porzucam sobie bo nie moje.

SaveTheTrees

2018-06-18, 21:22
Erutlev,
Połknąć haczyk, jeszcze zanim zostanie zarzucony... Sprytnie.

Noside

2018-06-18, 22:27
Chyba się kierowcy w jego ściądze do pracy starło "Don't" w zdaniu "Don't throw packages"

-_..........._-

2018-06-19, 08:11
Najgorsze jest to, że jak w byle pracy raz na 10 przypadków znajdzie się porządny, sumienny gość, to reszta go szybciutko eliminuje, żeby się zbyt pracowicie nie zrobiło.

nowynick

2018-06-19, 09:19
eh parę lat i te j***ne głupki staną się zbędne.


Ile on czasu jechał z tymi paczkami? Dwie godziny? A na rozładowanie 2 minut nie poświęcił...

tarcer123

2018-06-19, 19:49
Z dwojga złego mógł te paczkę sunąc po ziemi a nie nią rzucać. Zwykłe chamstwo i tyle.

realign

2018-06-19, 20:26
Rozmarzyli się z tymi dronami. Telewizora nie przytarga.
Raz paczuszka na kogoś spadnie i będzie afera.

Suchmistrz

2018-06-19, 20:41
W Anglii firmy kurierskie to totalna porażka, a powyższy obrazek to nic niezwykłego. Kurierzy potrafią zostawić paczkę gdzieś w ogródku, w szopie, albo przypadkowo napotkanej osobie, która akurat sobie siedziała obok twojego domu.
Albo zostawiają u "sąsiada" dziesięć domów dalej. Albo nawet nie zapukają do twoich drzwi, tylko od razu awizo wrzucają. Chociaż czasem nawet awizo nie wrzucają.
Jak dostaniesz informację kiedy będzie kurier to już jest dobrze, ale taka informacja zazwyczaj wygląda tak "kurier będzie między 10 a 16". A potem wcale go nie ma albo przyjeżdża o 18.
Do mnie uparcie przez cały tydzień paczkę próbowali dostarczyć o godz 14, gdzie każdy normalny, uczciwie pracujący człowiek jest w pracy. No ale połowa angoli na zasiłkach, więc co się dziwić.
Z wszelkimi serwisami typu "inżynier do naprawy internetu" itp. jest identycznie. Nie pojawią się, nic nie zrobią, a w swoim systemie napiszą że byli i że wszystko gra.
Aha i nigdy nie dzwonią że za chwilę będą, albo nie zapytają czy ktoś będzie w domu o danej godzinie, jak to ma miejsce w Polsce...

AN...........or

2018-06-19, 20:57
a mnie sie podoba, bo nie pie**oli się z robotą. chetnie bym go u siebie zatrudnił.

Nemayu

2018-06-19, 21:26
conderus,
Najlepiej jakbyś zatrudnił go jako ochroniarza. Zamknie cię w piwnicy i pójdzie do domu.

kamikadze20063

2018-06-20, 01:47
Amazon. W ch*j paczek i cisniecie na kazdym kroku. Placa moze by byla dobra, jesli by podeszli jak do czlowieka. Dostajesz 115 funtow na dzien, ale co Ci z tego, jak dostaniesz ponad 200 paczek do rozwiezienia. I kaza Ci to wszystko rozwiesc jednego dnia, ale zaczynasz rozwozic dopiero po 11, a jesli kogos w domu nie ma to i tak masz cisnac gdzie sie da - kilka skarg tygodniowo to norma. Jak nie to mozesz poprosic o pomoc. Jedna paczka jeden funt. Badz chory i oddawaj polowe. Samochod z wypozyczalni - 200 funtow tygodniowo. Potem odlicz podatek bo na samozatrudnieniu I albo zapie**alasz od rana do wieczora 7 dni w tygodniu i to naprawde szybkim tempem, albo zresz trawe z piachem, bo nie stac Cie na nic, jak chcesz troche odpocząć. Organizm tyle nie wytrzyma (ile razy zemdlalem i telefon tylko dostawalem od rumunca "czemu k***a nie roznosze"), a na szukanie innej pracy nie ma czasu. Jesli ktos lubi sado maso na sobie, prosze bardzo, jesli nie to podejdzcie z szacunkiem do kuriera i nie zamawiajcie jesli nie macie jak odebrac, bo on za Was k***a myslec nie bedzie, a po papier toaletowy to tez nie jest ciezko sie przejsc do sklepu (takich przesylek jest bardzo duzo).

Ludzie stali sie za bardzo wygodni i mysla ze jak cos klikna w necie, to juz nie musza robic nic bo samo przyjdzie. Taki ch*j. Jesli zamawiasz, to k***a odbierz, a nie potem pie**olisz ze musisz szukac swojej paczki po sasiadach, bo karteczka gdzies zginela. Wielki czarny ku*as w dupe wszystkim co twierdza, ze to nie ich problem, a zaraz pozniej zamawiaja na allegro i jebią kuriera, że nie zadzwonił, albo był, nikogo nie zastał i paczki nie zostawił. Nie zostawil, bo nie chcial by zginela, albo zostala rozj***na przez przerzucenie za plot. Gitara, siema, czesc

SaveTheTrees

2018-06-20, 08:20
@up
No dobra, zajebiście. Nie kuriera problem.

A co, jeśli zamawiam na przykład wodorotlenek sodu (dość często leci zwykłymi kurierami)? Napisane na paczce - odbiór osobisty. Ja jestem w pracy, kurier przyjeżdża o 13, zostawia ch*j wie gdzie. Teraz niech do paczki podejdzie niesforne dziecko - nie wnikam czyje - i otworzy paczkę, a następnie weźmie w łapy, poczuje dopiero po chwili, trochę dostanie się do oka (starczy, żeby gwałtownie wyciągnąć łapę, którą się grzebało w paczce).
Był wyraźnie zaznaczony odbiór osobisty przez osobę odpowiedzialną. Paczkę pie**olnięto byle gdzie. Dziecko bezpowrotnie straciło oko/oczy/przełyk/życie. Czyja wina?

Jest masa rzeczy niebezpiecznych, które jeżdżą w paczkach zgodnie z prawem, dlatego nic nie usprawiedliwi takiego k***a rzucania paczkami albo zostawiania ch*j wie komu.

PS.: Co mam, k***a, specjalnie brać wolne, bo kurier przyjedzie albo o 12, o 19, albo następnego dnia - w zależności jak mu akurat wyjdzie? Płacę więcej niż na poczcie za to, żeby mi szybko i bez problemów dostarczył paczkę nie uszkadzając jej.

Al...........rt

2018-06-20, 12:11
Pewnie w tych paczkach były jakieś poduszki albo co. Te kolejne paczki już normalnie wyłożył.