18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Antologia studencko- naukowa

Varulv • 2011-02-19, 22:40
Student w trakcie egzaminu z biologii nie radzi sobie najlepiej. Egzaminator chce mu pomóc, mówi więc:
- Zadam panu jeszcze tylko jedno pytanie. Jeśli pan odpowie, to pan zda.
- Dobrze.
- No, wobec tego ile jest liści na tamtym drzewie?
Student zastanawia siÄ™ chwilÄ™, po czym odpowiada:
- Dwa tysiące osiemset pięćdziesiąt trzy!
- A skÄ…d to pan wie?
- Aaaa, to już jest drugie pytanie...

Rozmowa dwóch uczniów:
- Widziałeś jaką dzisiaj anka sobie zrobiła sciąge na matme?
- Nie?
- Napisała sobie na ręce x=4

Leci matematyk z Edmonton do Frankfurtu. Lot zaplanowany jest na 9 godzin. Po chwili lotu psuje się jeden z silników. Kapitan informuje, że to nic groźnego, ale lot zamiast dziewięciu potrwa 10 godzin. Po jakimś czasie psuje się drugi. Znów nic groźnego, ale samolot poleci nie 10, a 12 godzin. Po kolejnych kilkudziesięciu minutach psuje się trzeci silnik. Kapitan informuje, że samolot wciąż jest bezpieczny, na jednym silniku doleci jednak w 16, a nie 12 godzin. "Cholera, jak czwarty wysiądzie, to będziemy lecieć 24 godziny" - stwierdza matematyk.

Prawdopodobieństwo, że któryś z pasażerów na pokładzie samolotu będzie miał bombę wynosi 1:1000000, prawdopodobieństwo, że dwóch pasażerów na pokładzie samolotu będzie miało bombę wynosi 1:1000000000.
-Co robi, matematyk, żeby zmniejszyć ryzyko, że ktoś na pokładzie samolotu którym będzie leciał będzie miał bombę?
-Bierze swojÄ…

Wrzucam tyle na raz, bo na piwkach to mi nie zależy, a jak komuś się 1-2 nie spodoba to może któryś z pozostałych...?

[ Komentarz dodany przez: tip.top: 2011-03-21, 11:18 ]
Bóg napisał/a:

3 dubel http://www.sadistic.pl/takie-informatyczno-matematyczne-vt43112.htm?highlight=matematyk


malydupek

2011-02-21, 14:28
Zajebiste! :D

A wiecie co jest małe, żółte i przemienne?







Cytrynka abelowa.

Slepson

2011-02-21, 15:31
Za ostatni dowcip browar!

kashshaptu82

2011-02-21, 15:39
squorpion napisał/a:


jak wysiÄ…dzie 4 silnik to siÄ™ rozbijÄ…??


hmm a juz myslalem ze tlatego ze matematyk ciota, bo powinni leciec 22 godziny a nie 24 ^.~

squorpion

2011-02-21, 16:04
malydupek napisał/a:

Zajebiste! :D

A wiecie co jest małe, żółte i przemienne?







Cytrynka abelowa.


a tego to ja nie rozumiem...

daniel16_92_16

2011-02-21, 17:12
@up
bo to nie jest do rozumienia, do jest do czytania :) - chyba kolega do szkoły dawno nie chodził, tam czytanie a nie rozumienie jest na co dzień :)

malydupek

2011-02-21, 18:10
@squorpion

Do szkoły nie chodziłeś, że nie rozumiesz? :)

squorpion

2011-02-21, 18:34
jesxzcze nie całe 2 miechy musze...

Stalovy

2011-02-21, 19:10
x=4.
wtf?

Varulv

2011-02-22, 09:19
Sadistic napisał/a:

A ja ci dam chociażby z czystego sk***ysyństwa, jak ci nie zależy to zrobię na przekór :D


rozj***ło mnie to doszczętnie.
ToPrzeciezJa napisał/a:

Varulv z tematu wnioskuję, że jesteś studentem. Lepiej zostaw sadola i te wirtualne browary i sobie jedzenia poszukaj ;/


Nie, na szczęście mam jeszcze ostatnie chwile, żeby cieszyć się jedzeniem i zrobić zapasy na studia;)

dupsko123 napisał/a:

Po pierwszym wnoszę, że reszta tak samo ch*jowa. Ale ja nie o tym. Ostatnie zdanie brzmi jak jakiś lament i prośba o akceptację. Co ty lepiej się poczujesz jak cię anonimowo na forum pochwalą? To twój cel dnia?


@dupsko123- pie**olę Twoją akceptację. Znalazłem dobre dowc**y (choć sam uważam, że nie wszystkie z nich) to wrzuciłem, podzieliłem się. Jeśli coś Ci nie pasuje to ch*j ci w dupsko123-razy

Babayaga

2011-02-24, 01:21
@Stalowy tu chyba chodzi o to, że r*chała się z nauczycielem i dał jej odpowiedź na test. Biorąc pod uwagę, że jest to Sadistic, taka odpowiedź jest najbardziej prawdopodobna, aczkolwiek jeśli się mylę to i tak mnie to jebie.

SÐ...........an

2011-02-24, 01:23
Ponoć studenci nie mają za co jeść. Więc skąd mają siłę na myślenie?