18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antifa Fights Fascism "Flush A Trump" Challenge

~Angel • 2017-12-11, 13:24
no to pokazała :-/


Filogyna

2017-12-12, 16:47
@up,

Powiedz mi, czemu nie czepiają się więc Austrii, Słowacji czy Chorwacji, których rządy również są nastawione sceptycznie co do przymusowej relokacji imigrantów?


Powiem ci: bo oni umieją rozmawiać. Polska dyplomacja jest zwyczajnie strasznie ch*jowo prowadzona. Nie istnieje w niej cel pragmatyczny, a jedynie mamienie prostego polskiego wyborcy.


Tak więc: jest udowodnione, że Putin handlował kokainą (odpowiadał za szlak z Kolumbii przez Petersburg do Wiednia, Amsterdamu i Brukseli), gdy był wice-merem Petersburga, zdefraudował jego budżet na około 800 mln dolarów, przy tym urządził rzeź w Czeczenii, zajął Krym, zlecił zabójstwa między innymi Bierezowskiego, Sobczaka, Litwinienki, Juszczenki i wielu innych, a jednocześnie cały świat wciąż z nimi rozmawia (i nie chodzi tu wyłącznie o gospodarkę; tak wielki kraj ma niższe PKB niż dużo mniejsze Włochy, UK, Francja albo Niemcy; porównywalne z Hiszpanią, uchodzącą w UE za państwo raczej biedniejsze).


Teza jest prosta: Kaczyński zmienił premiera, bo Szydło ze swoimi ziomami wystawili polską dyplomację na pośmiewisko. Życzę wszystkiego najlepszego przy odkręcaniu tego burdelu Morawieckiemu.

poligon6

2017-12-14, 10:39
"I nagle każdy, kto jest wk***iony, że PIS złamał konstytucję już 8 razy, ustawił swoich ziomów jako sędziów - także TK - a teraz majstruje przy ordynacji wyborczej, stanie się nagle "lewakiem niesamodzielnie myślącym", "kodorastą" albo "wyborcą PO". Bo k***a nie chce, by k***y wyjęte spod prawa fałszowały wybory"

Znowu ten lemingowy bełkot, nie dziwne że ludzie sie potem podpalaja jak uwierza w takie brednie.

"Powiem ci: bo oni umieją rozmawiać. Polska dyplomacja jest zwyczajnie strasznie ch*jowo prowadzona. Nie istnieje w niej cel pragmatyczny, a jedynie mamienie prostego polskiego wyborcy."

Widac mało wiesz, wiekszość eurokratów to pokolenie 68, prawie cała wierchuszka ma przeszłość marksistowska, Juncker i cała ta czereda. Wystarczy poczytac ich wypowiedzi jak to zachwalali marksizm w młodości a nawet i teraz im sie zdarza, dlatego z racji pochodzenia żywia organiczna nienawiść do obecnego polskiego rzadu który w sferze idei odrzuca cały ten lewacki bełkot.



Filogyna

2017-12-14, 16:35
poligon6 napisał/a:

"I nagle każdy, kto jest wk***iony, że PIS złamał konstytucję już 8 razy, ustawił swoich ziomów jako sędziów - także TK - a teraz majstruje przy ordynacji wyborczej, stanie się nagle "lewakiem niesamodzielnie myślącym", "kodorastą" albo "wyborcą PO". Bo k***a nie chce, by k***y wyjęte spod prawa fałszowały wybory"

Znowu ten lemingowy bełkot, nie dziwne że ludzie sie potem podpalaja jak uwierza w takie brednie.

"Powiem ci: bo oni umieją rozmawiać. Polska dyplomacja jest zwyczajnie strasznie ch*jowo prowadzona. Nie istnieje w niej cel pragmatyczny, a jedynie mamienie prostego polskiego wyborcy."

Widac mało wiesz, wiekszość eurokratów to pokolenie 68, prawie cała wierchuszka ma przeszłość marksistowska, Juncker i cała ta czereda. Wystarczy poczytac ich wypowiedzi jak to zachwalali marksizm w młodości a nawet i teraz im sie zdarza, dlatego z racji pochodzenia żywia organiczna nienawiść do obecnego polskiego rzadu który w sferze idei odrzuca cały ten lewacki bełkot.




Lewackiego bełkotu :D ... Przecież twoja mowa jest cudowną egzemplifikacją mojej tezy. Jesteś aż tak głupi, by tego nie pojmować, tenorze sadistica?


Sartre, Camus, Lyotard i tak dalej także "zachwalali" marksizm - a przecież nawet przez głowę im nie przeszło, by zachwalać leninizm, stalinizm, czy, ogólnie, doktrynę ZSRR albo Maoizm... Z tym ich marksizmem związany jest egzystencjalizm, personalizm czy reifikacja pracowników, nie 'cenzura', 'łagry' i 'niewydolny socjalistyczny system gospodarczy'.


I o ile daleko mi do twoich Junckerów, czy kogo byś chciał sobie wymienić, o tyle także daleko mi do twojego kretynizmu, który to każe wierzyć, że człowiek dobrowolnie chciałby zostać poddany terrorowi albo, by chciał być biedny.


Kretyni twojego pokroju rzeczywiście wierzą, że ci, którzy się mylą, są masochistami albo sadystami. Że jeśli nie popiera się PISu, jest się "antypolakiem" :D . Weź się w garść idioto.

poligon6

2017-12-19, 10:04
"Lewackiego bełkotu :D ... Przecież twoja mowa jest cudowną egzemplifikacją mojej tezy. Jesteś aż tak głupi, by tego nie pojmować, tenorze sadistica? "

Jestes cudowna egzemplifikacja durnego lewaka.

"Sartre, Camus, Lyotard i tak dalej także "zachwalali" marksizm - a przecież nawet przez głowę im nie przeszło, by zachwalać leninizm, stalinizm, czy, ogólnie, doktrynę ZSRR albo Maoizm... Z tym ich marksizmem związany jest egzystencjalizm, personalizm czy reifikacja pracowników, nie 'cenzura', 'łagry' i 'niewydolny socjalistyczny system gospodarczy'. "

Wiemy rozumiemy, komunizm jest dobry, tylko ludzie do niego nie dorosli. Stara lewacka śpiewka zieeeewww.....


"I o ile daleko mi do twoich Junckerów, czy kogo byś chciał sobie wymienić, o tyle także daleko mi do twojego kretynizmu, który to każe wierzyć, że człowiek dobrowolnie chciałby zostać poddany terrorowi albo, by chciał być biedny. "

Wiemy wy lewusy zawsze macie mordy pełne frazesow a wychodzi jak zawsze, łagry, przesladowania i terror. tak się ZAWSZE konczy wasza idea!


"Kretyni twojego pokroju rzeczywiście wierzą, że ci, którzy się mylą, są masochistami albo sadystami. Że jeśli nie popiera się PISu, jest się "antypolakiem" :D . Weź się w garść idioto."

Mam gdzies PiS lewacka flanelo, rozbawia mnie twoja naiwność. No ale u was to normalne jesteścuie zaprogramowani jak ludzie którzy wierzą w pustynnego bożka czy inne fantasmagorie. Ten sam zbiór sofizmatów i erystycznych zabiegów. Tak samo jak zorganizowana religia prowadzi do "zła" tak samo prowadzi do niego lewactwo. Tłumaczenia zawsze sa takie same. wiara w ideały jest czysta, a łagry, stosy to wypaczenia.

Filogyna

2017-12-20, 02:40
Hej, cały czas potwierdzasz tezę, że każdy znów, kto będzie wyśmiewać twój mały rozumek, jest lewakiem w twoich oczach :) . Siła obelgi "lewak" jest już przez ciebie samego dewaluowana. Czy ty tego nie rozumiesz?


Tak by było jasne: skoro egzystencjalizm i personalizm uważasz za lewactwo, śmiało możesz uznać np. Jana Pawła drugiego za lewaka :) . Idźmy dalej: skoro lewackim jest np. pomysł, by ustanawiać pensję minimalną, ustawowo ograniczone godziny płacy itd. Pis jest partią lewacką. Skoro tak, PIS, można założyć, optuje za legalną aborcją bez ograniczeń: w końcu to też jest pomysł lewacki. Więc i NSDAP jest partią lewacką, bo ciż podobny pomysł wcielili w życie. A jeśli zwrócimy uwagę na fakt, że NSDAP optowało za ograniczeniem migracji do trzeciej rzeczy, mówiąc eufemistycznie, uznamy i np. Trumpa czy Putina za lewaka: w końcu podobnie postępowała inna lewacka partia! UE ofc także jest lewacka - jak każdy jeden kraj, jak każdy jeden polityk.


Podsumowując: polityka w ogóle to lewacka domena, idąc twoim mało-móżdżkowym tokiem rozumowania :D ! Sam bowiem nie rozumiesz, co znaczy dla ciebie szczegółowo słowo "lewak". W końcu prewencyjnie nazywasz tak każdego, kto widzi twoją tępotę.


Oczywiście, że nie masz gdzieś pisu. W końcu zacząłeś mnie nazywać lewakiem po tym, gdy zobaczyłeś nieprzychylny komentarz w stosunku do PISu :) .

poligon6

2017-12-21, 11:56
"Hej, cały czas potwierdzasz tezę, że każdy znów, kto będzie wyśmiewać twój mały rozumek, jest lewakiem w twoich oczach :) . Siła obelgi "lewak" jest już przez ciebie samego dewaluowana. Czy ty tego nie rozumiesz?'

Ja się nie rozpływam nad Marksem, cze Sartem który na odległośc dał sie uwieść ZSRR.

"Tak by było jasne: skoro egzystencjalizm i personalizm uważasz za lewactwo, śmiało możesz uznać np. Jana Pawła drugiego za lewaka :) . Idźmy dalej: skoro lewackim jest np. pomysł, by ustanawiać pensję minimalną, ustawowo ograniczone godziny płacy itd. Pis jest partią lewacką. Skoro tak, PIS, można założyć, optuje za legalną aborcją bez ograniczeń: w końcu to też jest pomysł lewacki. Więc i NSDAP jest partią lewacką, bo ciż podobny pomysł wcielili w życie. A jeśli zwrócimy uwagę na fakt, że NSDAP optowało za ograniczeniem migracji do trzeciej rzeczy, mówiąc eufemistycznie, uznamy i np. Trumpa czy Putina za lewaka: w końcu podobnie postępowała inna lewacka partia! UE ofc także jest lewacka - jak każdy jeden kraj, jak każdy jeden polityk."

Ale bełkot, bo inaczej tego nie idzie nazwać, pleść by pleść i utopić sedno w bełkocie.

"Podsumowując: polityka w ogóle to lewacka domena, idąc twoim mało-móżdżkowym tokiem rozumowania :D ! Sam bowiem nie rozumiesz, co znaczy dla ciebie szczegółowo słowo "lewak". W końcu prewencyjnie nazywasz tak każdego, kto widzi twoją tępotę."

Tak polityka w europejskim wydaniu to lewacka domena, nawet patie chadeckie popieraja homo sluby i inne wymysły. No ale tępe lewusy mysla ze to norma bo kazdy tak robi wiec jest OK, wiec widac lewusie nie wiesz o czym piszesz.

"Oczywiście, że nie masz gdzieś pisu. W końcu zacząłeś mnie nazywać lewakiem po tym, gdy zobaczyłeś nieprzychylny komentarz w stosunku do PISu :) ."

Nazwałem lewusem za niezrozumienie tematu. Trzeba było napisac normalnie że Pis ma przechlapane bo nie pasuja do unijnego grajdołka pełnego pedałów, zwyroli i akceptacji absurdów społecznych. Nie pasuja do czerwonaków wychowanych przez pokolenie 68, gdy w Polsce wtedy ludzie gineli mordowani przez czerwonych W Polsce, Czechach. Nie pasuja bo wyrosli w innych warunkach, i kazdy kto sie wychował w Polsce, nie wazne czy popiera PiS czy nie czuje wstret do sierpa i młota które sie walaja w parlamencie europejskim, komunisci maja swoja reprezentacje a niczym się nie róznia od faszystów. Paniał lewusie czy nie bardzo? Komunizm i faszyzm to to samo, zawsze prowadza do oglednie rozumianego zła. I to że komunisci sa za płaca minimalna i tym podobnymi rzeczami, nie oznacza że są cacy. Nawet jesli nie odpowiadaja za gułagi i tym podobne rzeczy. Ta ideologia daży do zniewolenia jednostki pod płaszczykiem pieknych hasełek.

A szukanie punktów wspólnych jest czysta erystyką. Faszyści chronili zwierzeta, Stalin nadał prawa kobietom. co za szczytne cele! Tak właśnie ostatnio pie**olili europarlamentarzysci, komunizm tak wypaczenia nie, jakby nie rozumieli że komunizm to jedno wielkie wypaczenie.

Każdy kto tego nie rozumie i tłumaczy naiwnie że obecnie zaangazowana lewica jest inna, że chca dobrze jest lewakiem. Naiwnym głupcem lub wyrachowana kreatura! Widze ze reprezentujesz ten pierwszy wariant.

Filogyna

2017-12-21, 18:06
HAH! Coraz śmieszniej!


Co więc z pedałem o twoich poglądach - jednak takim, który chciałby wziąć gejowski ślub? A) Jest lewakiem B) Cierpi na schizofrenie C) Nie jest lewakiem (jaki jest w ogóle antonim słowa lewak :D ?)


Czy rozumiesz pojęcie erystyki? Ja tylko próbuję pójść twoim tokiem rozumowania, rozbić go logicznie: "ktoś nie jest wyznawcą uznawanego przez ciebie spisku pedalsko-żydowsko-transgenderowsko-bankiersko-masońskiego -> lewak"


Nazywasz bowiem każdego, kto ci się napatoczy, "lewakiem", a sam nie umiesz powiedzieć, kim albo czym ten mistyczny "lewak" w istocie jest. Co więcej, jesteś zwolennikiem idiotycznego poglądu, który właściwy jest każdemu należącemu do bezmyślnego motłochu: "każdy, kto uznaje jakiś zestaw idei, który to uważasz za zły/szkodliwy/głupi, jest albo zły albo celowo 'szkodliwy' albo głupi".


Prawda jest jednak całością, chłopcze, mówił Hegel. Zakładanie a priori intencji 'oponenta-ideologicznego' jest wspólne i lewakom (choć tu pojawia się pewien paradoks: skoro wszystkie ugrupowania, które ci się nie podobają, są lewackie, pod pojęciem "lewackie" można podłożyć dwie krańcowo różne wizje :) ; np. anarchizm i liberalną demokrację [pierwszy znosi wszelkie prawa i obowiązki, drugi nakłada milion praw i obowiązków] :) ), i 'prawakom', i 'faszystom', i anarchistom, i kogokolwiek byś jeszcze chciał wymienić. Wszelakie podobnego rodzaju ruchy mają dokładnie ten sam fundament: fanatyzm.


A, powiedz mi głupcze, skąd głupi ma wiedzieć, że jest głupi, skoro jest głupi? Wrodzona mu głupota tłumaczy w końcu głupotę jako mądrość...

Dlatego, mówią niektórzy, jedynie mądrzy potrafią rozmawiać, głupi zaś tylko się kłócą, kto ma racje - najpierw na słowa, później już na pięści. Wiedz więc, że miotając obelgi jak przestraszone dziecko, utwierdzasz tylko w swojej głupocie postronnych :) .


Btw. W rok np. pod rządami Putina (2000 r.) zginęło więcej ludzi (polityczni, uprowadzenia FSB za hajs, Czeczenia), niż w całej historii PRL :) . A jednak Putina tacy jak ty powszechnie lewakiem nie nazywają :) .

poligon6

2017-12-21, 18:47
"Czy rozumiesz pojęcie erystyki? Ja tylko próbuję pójść twoim tokiem rozumowania, rozbić go logicznie: "ktoś nie jest wyznawcą uznawanego przez ciebie spisku pedalsko-żydowsko-transgenderowsko-bankiersko-masońskiego -> lewak"

Skąd taki wniosek? Żydów bardzo szanuje bo dali rade w trudnych warunkach, odbudowali swoje państwo po dwóch tysiacach lat, Polacy zaledwie po 123 latach, mam za to wielki szacunek.

Co do masonów i bankierów to niestety istnieja i realizuja swoje cele. Na zachodzie wielu polityków nalezy do lóż masońskich, nalezał do nich swego czasu Bem, Kosciuszko, są to kluby które realizuja swoja politykę jak Opus Dei, podobne szkodniki, a dlatego że służa sobie a nie państwu.

Bankierzy patrza na zysk, to tez normalne

A pedalstwo tez ma swoje organizacje, które lobbują. Trzeba być omułkiem umysłowym, żeby udawać że nie istnieja albo ze nie realizuja swoich interesów.

"Nazywasz bowiem każdego, kto ci się napatoczy, "lewakiem", a sam nie umiesz powiedzieć, kim albo czym ten mistyczny "lewak"

Tak jak pisałem nie ja się zachwycałem Marksem czy Sartem, czy raczej uznawaniem pewnych wybranych racji.

np. anarchizm i liberalną demokrację [pierwszy znosi wszelkie prawa i obowiązki, drugi nakłada milion praw i obowiązków] :) ), i 'prawakom', i 'faszystom', i anarchistom, i kogokolwiek byś jeszcze chciał wymienić. Wszelakie podobnego rodzaju ruchy mają dokładnie ten sam fundament: fanatyzm.

Anarchizm znosi wszelkie obowiazki? To ciekawe. W sumie jest takie założenie ale pod warunkiem odpowiedzialności. I pod warunkiem że człowiek jest urodzonym altruista-Bakunin, w rzeczywistości to zwykły bełkot nie sprawdzający się w praktyce. Hegla do tego nie mieszaqj bo co to ma wspólnego z twoim bełkotem.

"A, powiedz mi głupcze, skąd głupi ma wiedzieć, że jest głupi, skoro jest głupi? Wrodzona mu głupota tłumaczy w końcu głupotę jako mądrość.."

A to już wyjasniłem odpowiednim cytatem w moim opisie, jest to takie coś małym druczkiem, pełen opis wyjasnia lepiej całe założenie ale tyle się zmieściło.

"Dlatego, mówią niektórzy, jedynie mądrzy potrafią rozmawiać, głupi zaś tylko się kłócą, kto ma racje - najpierw na słowa, później już na pięści. Wiedz więc, że miotając obelgi jak przestraszone dziecko, utwierdzasz tylko w swojej głupocie postronnych"

I to jest erystyczny bełkot, frazesy, dualizm nie tylko moralny. jeżeli coś się nie sprawdza wywala się to na śmietnik, a nie trwa do końca. Lewusy dałyby się pokroić za swoje ide, multi-kulti to jeden syf, mimo to trwa się przy nim. A wszelka krytyka nawet z łona własnego kręgu jak ostatnio Tusk powoduje egzekucje, na szczescie tylko polityczna w tym przypadku. Kiedy na słuszne stwierdzenie że system relokacji jest do dupy i zantagonizował europe, odpowiedzią był atak na Tusko i jego "prawicowe" odchylenia. Kłania się Kamieniew i Zinowiew, no chyba ze Tusk złozy samokrytykę.

Wiec erystyczne pierdy mnie nie interesuja bo Historia się powtarza.

"Btw. W rok np. pod rządami Putina (2000 r.) zginęło więcej ludzi (polityczni, uprowadzenia FSB za hajs, Czeczenia), niż w całej historii PRL :) . A jednak Putina tacy jak ty powszechnie lewakiem nie nazywają :) ."

O ja pie**ole lewus ułozył sobie teze że Putin jest lewakiem bo "cośtam, cośtam". Że sa jakies punkty styczne... Szkoda komentować takie zamulenie intelektualne. Putin jest jaszczuroludziem, widzialem na Youtubie. Kaczyński komuchem bo napisał prace na podstawie marksizmu i leninizmu, a trump nalezy do Klu klux klanu bo powiedział że lewusy odpowiadają tak samo za podburzanie nastrojów i reprezentuja równie absurdalny punkt widzenia.


Takie teksty to można żenić przy piwie nierozgarnietym studentom. Sam tak robiłem kiedys, oczytałem się Chomskich Bukowskich i pierdziałem podobnymi tekstami. Nie martw się, człowiek wyrasta z czasem z takiego niedorozwoju.

Filogyna

2017-12-22, 19:50
Zieeeeeewwww...


A ty ciągle nie potrafisz się zdecydować, kim abo czym jest lewak...


Ok, powiem ci, drogi debilu, by zakończyć tę jałową dyskusję, czemu tak bardzo nie masz pojęcia o tym, o czym mówisz.


Zacznijmy od higieny naukowej:
- Wszelkie sądy, których to źródła kryją się w przekazach ludowych, są albo nieprawdziwe, albo niedokładne (teza genialnego polskiego logika :/; nie był nawet lewakiem)


Jak możesz w ogóle mówić o swoich spiskach masońskich czy jakichkolwiek tam bądź, skoro są one z założenia tajne, według twojej koncepcji? A skoro są tajne, skąd w ogóle mógłbyś o nich wiedzieć? Internet :d?


Sartre, JPII, Camus i tak dalej nie mieli pojęcia ani o ekonomii, ani nie pochwalali 'stanu państwa ZSRR'. Skoro tak, musiało ich w tej "ideologii komunistycznej" co innego zafrapować... I tak dochodzimy to snu Shillerowskiego:


Jasność twoja wszystko zaćmi
Złączy, co rozdzielił los
Wszyscy ludzie będą braćmi
Tam, gdzie twój przemówi głos


Ale oczywiście możesz i zarzucać kantowskiemu imperatywowi kategorycznemu 'lewacyzm', skąd Shiller czerpał (Kant jest uznawany za jednego z pierwszych 'propagatorów' państwa 'kosmopolitycznego'). Gdy się bowiem postępuje według takiej maksymy, jaką by się chciało, by stała się obowiązującym prawem, zrzeka się swojego interesu na korzyć dobra ogólnego, które to logicznie wynikać ma z rozumowania każdego, znajdującego się w obrębie społeczeństwa.


Co ma do tego Hegel? Ano tylko tyle, że przestrzegał przed sądzeniem, jeśli nie zna się całkowitej struktury logicznej danego zbioru. Ale oczywiście możemy się odwołać i do Hegla :) . Cóż... Też był lewakiem, jakich mało, według twoich klasyfikacji, zgaduję. W końcu ideą naczelną dla każdego człowieka ma być, czerpiąc od Kanta, Państwo, jako byt 'ponadrealny' (innymi słowami, każdy człowiek nieświadomie wstrzymuje swój interes, by czynić jak najlepiej, jak tylko może, dla narodu).


Tak, anarchizm to 'ideologia' zakładająca całkowitą likwidację struktur społecznych, by każdy człowiek stanowił sam o sobie...


Well... Powiedz mi, co jest lepsze: niezadowolony człowiek, czy zadowolony? Zadowolony Sokrates, czy niezadowolony? Twój opis jest pusty logicznie: nie odpowiada na żadne pytania. Czy jeśli pie**olnę sobie jakieś idiotyczne flori legium, zgodzimy się na remis :krejzi: ?


Oh, Tusk jest lewakiem... PIS mówił, że liberałem i bankierską elitą :O!


Ja tylko mówię, że Putin wymordował więcej ludzi, niż cały PRL przez lata :krejzi: (zostało udowodnione przez kilka niezależnych źródeł, że druga wojna czeczeńska była niczym innym, jak tylko machinacją operacyjną FSB; w międzyczasie na polecenie Putina zostały wysadzone cztery kamienice, by podburzyć Rosjan przeciwko Czeczenom [możesz przeczytać o tym między innymi w dużej publikacji Krystyny Kurczab-Redlich]; nawet słynny Żyrinkowski swojego czasu protestował przeciwko temu; PRL z kolei 'ma na sumieniu' koło 20k ludzi przez wszystkie lata). Czy jest więc lewakiem? To pytanie do ciebie :*.

poligon6

2018-01-10, 09:26
"Jak możesz w ogóle mówić o swoich spiskach masońskich czy jakichkolwiek tam bądź, skoro są one z założenia tajne, według twojej koncepcji? A skoro są tajne, skąd w ogóle mógłbyś o nich wiedzieć? Internet :d?"

Widać niezła debilka z ciebie bo sa to fakty historyczne wiec się nie osmieszaj.

"Sartre, JPII, Camus i tak dalej nie mieli pojęcia ani o ekonomii, ani nie pochwalali 'stanu państwa ZSRR'. Skoro tak, musiało ich w tej "ideologii komunistycznej" co innego zafrapować... I tak dochodzimy to snu Shillerowskiego: "

Znowu fakty historyczne kontra filozoficzny bełkot polegający na kreacji własnego świata.

"Ale oczywiście możesz i zarzucać kantowskiemu imperatywowi kategorycznemu 'lewacyzm', skąd Shiller czerpał (Kant jest uznawany za jednego z pierwszych 'propagatorów' państwa 'kosmopolitycznego'). Gdy się bowiem postępuje według takiej maksymy, jaką by się chciało, by stała się obowiązującym prawem, zrzeka się swojego interesu na korzyć dobra ogólnego, które to logicznie wynikać ma z rozumowania każdego, znajdującego się w obrębie społeczeństwa. "

Uwielbiam ten onanizm intelektualny, ale mowa o komunistycznych korzeniach komisarzy europejskich a nie o kancie, bo na jego podstawie Hitler też budował swoje teorie, no ale zapomniałem to tez był lewak tyle ze brunatny.


"Co ma do tego Hegel? Ano tylko tyle, że przestrzegał przed sądzeniem, jeśli nie zna się całkowitej struktury logicznej danego zbioru. Ale oczywiście możemy się odwołać i do Hegla :) . Cóż... Też był lewakiem, jakich mało, według twoich klasyfikacji, zgaduję. W końcu ideą naczelną dla każdego człowieka ma być, czerpiąc od Kanta, Państwo, jako byt 'ponadrealny' (innymi słowami, każdy człowiek nieświadomie wstrzymuje swój interes, by czynić jak najlepiej, jak tylko może, dla narodu)."

I kolejna porcja intelektualnego brandzlu. Nijak mająca się do komunistycznych korzeni komisarzy UE. Jak już podpierasz się filozofią debilko to nie mnóż bytów.

"Well... Powiedz mi, co jest lepsze: niezadowolony człowiek, czy zadowolony? Zadowolony Sokrates, czy niezadowolony? Twój opis jest pusty logicznie: nie odpowiada na żadne pytania. Czy jeśli pie**olnę sobie jakieś idiotyczne flori legium, zgodzimy się na remis"

"Drugiej stronie oba punkty widzenia są znane" To jest dokończenie Flori legnum

"Czy jest więc lewakiem? To pytanie do ciebie"

Ja pie**ole ty widac masz coś z głową zeby tak mieszać pojęcia, jak taka oczytana jesteś to dobrze wiesz ze w rosji jest system oligarchiczy albo jego hybryda.