18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anti Social Network

SHEEPEK • 2014-10-12, 22:50
Czarnuszek ma dużo racji.

PO angielsku.


hom3less

2014-10-13, 11:41
Oglądając to naszła mnie ochota rozpie**olić sprzęt o ścianę... daje do myślenia.

tomus79

2014-10-13, 11:48
Jak by nie byl taki czarny, to pewnie by mial racje a tak to murzynski ku*as w dupe leniwemu bambusowi ;)

Od razu wyjasniam, widze cale dzielnice takich leniwych murzynow w drodze do pracy.

myha

2014-10-13, 11:57
fraxyn: europejczycy raczej osobiście nie zajmowali się łapaniem nikogo w afryce(raczej sporadyczne przypadki). Niewolników kupowali od lokalnych watażków plemiennych-też murzynów lub od muzułmanów z północy afryki.

Vioorovsky

2014-10-13, 12:00
Koleś ma głębokie przemyślenia i to całkiem słuszne. Piwko

Adisko

2014-10-13, 14:46
Takiego pie**olenia dawno nie widziałem. Skoro wam tak to przeszkadza to pie**olnijcie całą elektronikę, wyprowadźcie się do wioski amiszów. Będziecie ubijać masło swoimi pałami, cerować skarpetki i posługiwać się telegrafami. Jeśli tak bardzo przeszkadza wam, ze wasi znajomi używają komórek, albo portali społecznościowych to znajdźcie innych znajomych. Powodzenia, zmieniajcie swoje życie, ja idę obejrzeć filmik ze śmiesznymi kotami

bisfhcrew

2014-10-13, 15:13
Uczy braci by nie podpie**alali zabawek białym.

rychu

2014-10-13, 15:38
Koleżka z wyglądu trochę podobny do 2paca.

kucio

2014-10-13, 15:50
No i cóż taka prawda. Wystarczy spojrzeć jak wygląda jazda metrem/tramwajem/autobusem/busem/autokarem/lot samolotem itd. Jak ktoś trzyma w łapie coś innego niż telefon to cud. Jak ktoś rozmawia z kimś i nie posługuje się przy tym telefonem to klękajcie narody. W sumie nie powinienem narzekać na taki stan rzeczy, bo akurat na tym zarabiam, ale k***a wszystko dąży do virtual reality co jest trochę smutne. Z drugiej strony też nie przesadzajmy, bo są ludzie ogarnięci i nie spędzający całego życia przed telefonami/lapkami/tabletami i doskonale się mają w realnym świecie. W sumie jak się głębiej zastanowić to od zawsze tak było i będzie. Weszło radio to ludzie siedzieli całe dnie i słuchali audycji, weszła telewizja - ta sama historia. Weszły kompy - tak samo. Social media i znowu to samo. Nic się nie zmienia tylko oby nas nie poniosło i ktoś wymyśli wreszcie taką rzecz, że faktycznie zakończy się nasze życie w realnym świecie i przeniesiemy się do wirtualnej rzeczywistości. Co byłoby mega zj***ne, bo lubię jebnąć piwo w plenerze z kolegami.

Samudaripen

2014-10-13, 16:24
Ale wy pie**olicie polaczki. Każdy robi to co chce, a jak chcecie z kimś pogadać to sobie znajdźcie przyjaciół, a nie zagadujcie do ludzi w tramwaju. k***a, antisocial network.. tak rozpie**olcie to bo jeszcze do tego żŻyddowSKIE i on zarabia na tym, a to przecież żYd i on nakradł i trzeba mu to rozpie**olić bo zmusza ludzi, uzależnia, boorrzee.
k***a większość z was jest fanami JKM, chcielibyście legalizacji wszystkiego jak leci, można wywnioskować jaki skutek miała by legalizacja wszystkiego naraz, po akcji z dopalaczami, czy po tym ile osób teraz jara 7 dni w tygodniu, dzień k***a w dzień, albo ile kiedyś osób chlało w ch*jolandi, więc po legalizacji byście pie**olili, że gimby ćpają, że wasi starzy ćpają, że wszyscy ćpają, bo k***a tak już jest, że człowiek jest jak świnia i nie zna umiaru i bardzo k***a dobrze, nie ma w tym nic złego. I ch*j was to boli, że ktoś napie**ala lajkami pajace, albo napie**ala pierdyliard samojebek na fb, co was to boli k***a stulejarze?

sorra18

2014-10-13, 16:44
@up
No stary masz k***a naj***ne w tej pacynie. I cos mi sie wydaje ze boli cie w ch*j ze sie urodziles polakiem, moge tylko dodac ze ubieraj airmaxy zyj na fb ale zostaniesz polakiem do konca zycia tego niezmienisz ty smutny fjucie.

A swoja droga ludzie to fanatycy zawsze bronic beda czegos co uwazaja za sluszne czy to religia marka butow i td, pakietki sa chyba po to aby dzielic a nie laczyc.

Samudaripen

2014-10-13, 19:43
sorra18 napisał/a:

@up
No stary masz k***a naj***ne w tej pacynie. I cos mi sie wydaje ze boli cie w ch*j ze sie urodziles polakiem, moge tylko dodac ze ubieraj airmaxy zyj na fb ale zostaniesz polakiem do konca zycia tego niezmienisz ty smutny fjucie.

A swoja droga ludzie to fanatycy zawsze bronic beda czegos co uwazaja za sluszne czy to religia marka butow i td, pakietki sa chyba po to aby dzielic a nie laczyc.


hahahahaha :lol: :wyj***ne: :gmoch: :ja_pie**ole:
O nie ty się uchodziłeś w polzce i jórz bendziesz pólakiem do końca rzycie :mrgreen:
k***a, a skąd wiesz Robaczku, że się urodziłem w Polsce? I teraz cię dojebie bo nie urodziłem się w ch*jolandii, tylko w Moskwie, kiedy moi starzy byli na tajnym szkoleniu KGB. Teraz rozpie**alają polaczków od środka: Wujek jest w RAŚ, tata pracuje w ministerstwie oświaty, a mame jest premierem. :lol:

hehe

A tak na serio urodziłem się na Górnym Śląskiem i sobie mogę mówić, że jestem Ślązakiem, albo Niemcem, bo tu kiedyś były Niemcy(urodziłem się w Bytomiu), albo k***a, że jestem Europejczykiem, albo k***a po prostu Ziemianinem.. To, że k***a urodziłem się na kawałku ziemi zwanym Polska nie znaczy, że musze być Polakiem, tak samo jak Amerykanie mogą się czuć Amerykanami, a nie np. Anglikami, to samo z Australijczykami. A ja np. nie czuje się częścią jakiegokolwiek narodu w takim stopniu jak ty, żeby chodzić na ch*jowe wojny, rozpie**alać Warszawę 11Listopada, pie**olić ludziom, że płynie w nich jakaś tam k***a polska krew i tak już będzie do końca ich życia :samoboj: Ja po prostu jestem bez żadnych kretyńskich ch*jowych ideologii typu patriotyzm, faszyzm itd. Pozdro lewusie.

miedzianek

2014-10-13, 22:08
porzadnie gada...zobaczcie,co dzieje sie z dzieciakami w dzisiejszych czasach? Gry,fejsbuki,laptopy,tablety,smartfony juz w podstawowce! Rozumiem,telefon sluzy tez do komunikacji,ale jak zobaczylem kiedys przedszkolaka,ktory przyniosl smartfona z Engły biłds to mnie wmurowalo...

Az pokusilem sie o skopiowanie literki 'ł' z czyjegos tekstu:P nie uzywam PL literek-bozia mi zabrala