18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anti-Masturbation VS Louis CK

lo...........ap • 2011-08-14, 19:49
Mocna puenta dyskusji!

KasHer

2011-08-15, 00:49
Spoko skecz, ale gdyby nie skrzypce w tle to byłoby to bardziej wiarygodne.
Przy okazji - filmik szybko się kończy, a szkoda bo chciałem zobaczyć reakcje blondyny.

misiorysio

2011-08-15, 00:52
ale za ta jej minkę jak sie madrzy to bym ja chyba zaj***l! no ale chyba pójdę drogą tamtego kolesia i będe o niej myślał

bo...........ę

2011-08-15, 00:54
Stato napisał/a:

Haha jaka tępa rura...
Boże, widzisz i nie grzmisz...



Bóg pewnie fapuje :wali:

miedziak

2011-08-15, 01:39
Reyz0rd napisał/a:

Ehhh. Ona jest wynajeta przez Louisa. Ona jest aktorka. A ten filmik jest nudny. Wersja "komiksowa" gdzie najlepsze texty w ciagu 5 sekund da sie przeczytac lepszta( nistety jej nie moge znalezc ale sie dzisiaj gdzies przewinela).



mówisz masz


silverstar

2011-08-15, 01:43
szkoda, ze nie zapytal jej po ch... ten jej bog stworzyl jej lechtaczke, jest to organ ktorego zadaniem jest dostarczanie przyjemnosci cielesnej i niech jej duchowa strona to wreszcie skuma.

gomez1308

2011-08-15, 02:19
Ładna panna, jednak mam dla rozwiązanie, skoro potępia masturbację niech przyjmie komunię w postaci członka a zarazem zatka się i zrobi coś pożytecznego dla społeczeństwa. Jak by na to nie patrzeć będzie to zgodne z jej teorią.

bloodwar

2011-08-15, 06:54
silverstar napisał/a:

szkoda, ze nie zapytal jej po ch... ten jej bog stworzyl jej lechtaczke, jest to organ ktorego zadaniem jest dostarczanie przyjemnosci cielesnej i niech jej duchowa strona to wreszcie skuma.



Zadaniem łechtaczki jest pobudzenie nawilżenia pochwy (czyli mówiąc potocznie - wysyła ona sygnał do gruczołów "hej, jakiś koleś chce tu wejść, musimy mu to ułatwić!") a przyjemność wykształciłą się po to, żeby mniej bystre organizmy (np. zwierzęta) które nie uczęszczały w młodości na lekcję wychowania w rodzinie wiedziały że seks = coś co trzeba robić (żeby kontynuować rozwój gatunku). Gdyby nie było przyjemności czerpanej z seksu zwierzęta zamiast się seksić wolałyby np. zdobywać w tym czasie kolejne porcje pożywienia i by szybko wymarły. To tylko taka mała dygresja biologiczno-ewolucyjna (katole oczywiście nie wierzą ani w bilogię ani ewolucję więc wersja dla nich: łecztaczkę i przyjemność podczas seksu stworzył Szatan, dla naszego dobra powinniśmy ją usuwać kobietom zaraz po narodzinach bo przyjemność = zło!!!)

chybeck

2011-08-15, 09:17
Dla osób, które zastanawiają się skąd to jest, to 8 odcinek 2 sezony serialu Louie, gorąco polecam, bo jest naprawdę dobry.

lesiot

2011-08-15, 09:22
Ty a skąd Ty wiesz, co zwierzęta odczuwają podczas krycia? Spółkowałeś i gadałeś z nimi, że jesteś tak przekonany, że również odczuwają przyjemność?
Przecież jakby z tego miałyby tyle przyjemności co Ci się wydaje to właśnie, to wolałby spółkować przynajmniej raz dziennie, niż za mięchem się uganiać.
Ale rozumiem że zoofil musi sobie wmawiać, że zwierzęta mają z tego taka samą przyjemność jak i on.
Ja tam nie wiem, ale wydaje mi się, że przyjemność ze spółkowania u zwierząt, znacznie upośledziłaby inne instynkty i potrzeby, tym bardziej że zwierzęta nie grzmocą się z nudów jak leci, tylko w okresie ruji u samic, kiedy wydzielają specyficzny zapach, będący sygnałem gotowości do prokreacji, a nie do przyjemności.

mi...........an

2011-08-15, 09:28
@ bloodwar
Jestem katolikiem. Ale to, że łechtaczka jest jedynym organem w organizmie kobiety, nieposiadającym innej funkcji fizjologicznej poza dostarczaniem rozkoszy cielesnej jest faktem potwierdzonym naukowo.
Morał jest taki: gdyby nie orgazm łechtaczkowy, żadna kobieta nie chciałaby rodzić po raz kolejny po ówczesnym poznaniu bólu porodu naturalnego. Łechtaczka to broń natury w walce z wymieraniem gatunku.
A nawilżenie pochwy jak i wszystkie inne funkcje organizmu stymulowane są przez mózg.

Więc skończ pie**olić i idź poczytać na temat zanim napiszesz po raz kolejny coś co bardziej przypomina biegunkę myśli niż wypowiedź.

foxmaster

2011-08-15, 09:30
up
to chyba nigdy nie widziałeś psów grzmocących się gdzie popadnie, niezależnie od rasy

lesiot

2011-08-15, 09:58
@up

Ja wiem, że nie ten nos co u psa i w ogóle, ale rasa psa nie ma znaczenia, a po drugie... po ulicach tyle suk z rują się szlaja (rozsiewają zapaszki), że psy non stop są napalone i posuwją co się da. Niestety jest to wynik udomowienia psa, który właśnie w ten sposób między innymi został wyzuty z innych instynktów, a przez nagminnie unoszący się wszędzie zapach "gotowych" suk, pies po prostu jest głupi i działa jedynie u niego ten instynkt i nie z potrzeby przyjemności, a z potrzeby rozsiewania materiału genetycznego.

a_kazik

2011-08-15, 10:38
God cares...

k***a...

Haha, dobre... :D

I recycle and I masturbate :D

BVLBI

2011-08-15, 14:18
To jest tak:
Miła koleżanka, która z niewieścim głosem mówi w telewizji, iż masturbacja jest zła, pewnie w rzeczywistości łamie ku*asy w pięciu miejscach swoim kolegom. To normalne, że wszyscy tam są sztuczni jak sk***ysyn, a szczególności w kwestii Dżizasa. Hipokryzja hipokryzje ch*jem popycha.
Amen.

panfidelus

2011-08-15, 15:17
A ja tam jestem katolikiem ( katolem dla tych którzy nie znając normalnej wymowy tego słowa ) i wcale mnie nie dziwi czy też nie boli to co ona mówi. Jasne, że to fake, jasne, że normalniej by było, gdyby to samo co ona mówi mówiła grubsza, pryszczata i zakompleksiona 30-stka, która nie ma co liczyć na faceta ale ładne dziewczyny też mogą wierzyć...

A co do łamania ku*asów w pięciu miejscach... nie każda kobieta która ma cycki musi być seks maszyną... a przynajmniej nie dla każdego :}