18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anonymous - Wiadomość do obywateli Wielkiej Brytani

rockefeller89 • 2013-07-25, 10:27
Słynna grupa Anonymous wydała na swoim kanale YouTube wiadomość do obywateli UK. Zapowiedzieli podjęcie działań przeciwko islamizacji. Trzymam kciuki!


kto_to

2013-07-25, 10:32
Niby co im zhakują, jak nawet kalkulator służy u nich do wypie**alania wszystkiego w powietrze? :D

chrisonit

2013-07-25, 10:34

Dz...........ak

2013-07-25, 10:34

rockefeller89

2013-07-25, 10:43
kto_to napisał/a:

Niby co im zhakują, jak nawet kalkulator służy u nich do wypie**alania wszystkiego w powietrze? :D



W końcu mamy XXI wiek, trzonem nowoczesnego państwa są komputery i Internet, mając nad tym kontrolę można wywołać ogromną presję na rządzie. Gdyby wyłączyć Wielkiej Brytanii cały internet oraz prąd (którym też sterują komputery) na tydzień to prawdopodobnie pogrążyło by to kraj w ogromnym chaosie. Anonymous to niby tylko ludzie siedzący przed monitorami, ale rządy państw zdają sobie sprawę z tego jakie konsekwencje mogą mieć szkody przez nich wywołane.

Z drugiej strony możesz mieć rację :D Włączasz XP a tam zamiast "Zapraszamy" widnieje "Allahu Akbar"

zuq4

2013-07-25, 10:49
kto_to napisał/a:

Niby co im zhakują, jak nawet kalkulator służy u nich do wypie**alania wszystkiego w powietrze? :D



niech hakują nawet j***ne kalkulatory,każda akcja wymierzona przeciwko tym j***nym dzikusom jest dobra,czuje że zbliża się rewolucja,wszyscy mają już po dziurki w nosie tych niedomytych sk***ieli,póżniej przyjdzie kolej na żydów i pedałów :wisielec:

rockefeller89

2013-07-25, 10:54
@zuq4

Ja też mam nadzieję na rewolucję, która pochłonie całą Europę. Może znów będziemy mogli żyć jak ludzie, bez sztucznie wciskanej na siłę tolerancji. Europa jest Europą i tak ma pozostać. Potem czas na nas, trzeba obalić rząd i zacząć walczyć o swoje, nie możemy dawać traktować się jak niewolnicy za 1000 zł !

rockefeller89

2013-07-25, 11:18
Ponoć z fb ktoś puścił plotkę o rzekomym ataku, anonymous nie miało zamiaru atakować fb. Zobaczymy jakie będą efekty zapowiedzianych działań.

Marcepaninfinity

2013-07-25, 11:31
rockefeller89 napisał/a:


Gdyby wyłączyć Wielkiej Brytanii cały internet oraz prąd (którym też sterują komputery) na tydzień to prawdopodobnie pogrążyło by to kraj w ogromnym chaosie.



Po jednym dniu wyłączenia prądu w samym Londynie byłby niezły bigos, zbierali by się przez kilka tygodni. Ja jednak myślę ,że zostawią "jakiś ślad" na stronie rządowej WB czy coś takiego.

myha

2013-07-25, 11:34
zuq4, rockefeller89: ja bym się tak nie cieszył z tej rewolucji. Bo jak ta rewolucja będzie u Niemców lub WB to nie tylko ciapatym się oberwie. W najlepszym wypadku dostaną tylko nasi rodacy mieszkający tam ale jak dobrze pójdzie to i powtórka z DWŚII się może zdarzyć.
Niestety ale dzięki naszej światłej emigracji robiącej syf i burdel na wyspach nie mniejszy a często i większy niż ciapaci, to Anglicy mają nas jako takie same ścierwo, a że do Polski bliżej niż do arabów to i szybciej dostaniemy wpie**ol. A o Niemcach nawet nie pisze bo oni zawsze traktowali nas jako podludzi.

Zresztą o czym tu rozmawiać dla nacjonalistów germańskich, Słowianin może być co najwyżej niewolnikiem, a nie partnerem. Jak komuś taka perspektywa się podoba to niech ich popiera.

SethNecromancer

2013-07-25, 11:39
zauważył ktoś, że w poprzednich filmach nie używali zwrotu "I" ale "We" ?

a tutaj koleś co chwile ja to, ja tamto



Szron

2013-07-25, 11:40
No no, hakiery z nich zajebiści... Mają konto na YT... Że im jeszcze tego konta nie skasowali...
Pewnie postawili tam firewall'a, odpowiedzialnego za blokowanie przycisku "usuń konto" :D

Jak dla mnie to śmierdzą anonimowością w ch*j.
Tą "anonimowość" utożsamiam z wielkimi pieniążkami, pochodzącymi z kont rządowych...

brudny

2013-07-25, 11:45
no zhakują konta wszystkich kebabowni na fb

rimogyz

2013-07-25, 12:11
Anonymous nie mają tak naprawdę swojego konta na YT, takie akcje to w większości podpuchy :roll: