18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anna Popek pyta o Magika

zdzisko • 2011-05-21, 17:50
taka tam wpadka..

ArteQ

2011-05-23, 20:12
Mikons napisał/a:

zero szacunku macie do typa, po ch*j wklejacie te obrazki ktore w ogole nie są smieszne, nie musicie k***a udawac wielkich sadoli bo i tak z was zwykle gimbusy ktore siedza przed pctem pol zycia.



to, że nagrał jakieś tam psychorapy, to odrazu mam go szanować? Nie udaje sadola, zrobiłem to 4fun, pozatym rzucasz gimbusami na lewo i prawo, a kredki na przyre spakowałeś?

Rocket1993

2011-05-23, 20:29
Oj tam nie ma się co o to kłócić .No trochę dziwnie to zabrzmiało ,ale ona nie miała na myśli nic złego :) :anegdotka:

Mikons

2011-05-24, 00:17
ArteQ napisał/a:



to, że nagrał jakieś tam psychorapy, to odrazu mam go szanować? Nie udaje sadola, zrobiłem to 4fun, pozatym rzucasz gimbusami na lewo i prawo, a kredki na przyre spakowałeś?



widać, że jestes totalnie ograniczony jesli chodzi o muzyke i nie tylko. PO ch*j robisz rzeczy '4fun' jak nie sa w ogole smieszne? :facepalm2:

Torcida666

2011-05-24, 09:04
banda debili !!!! bardzo zabawne, boki zrywac

ArteQ

2011-05-24, 16:29
Mikons napisał/a:



widać, że jestes totalnie ograniczony jesli chodzi o muzyke i nie tylko. PO ch*j robisz rzeczy '4fun' jak nie sa w ogole smieszne? :facepalm2:



Niestety, 'ograniczony' to jesteś najwyżej Ty, na podstawie dwóch postów mówisz, że nie mam pojęcia o muzyce, lol(w dodatku tylko częsciowo związanych z muzyką). Pozatym mnie i kilka osób to rozbawiło, każdy ma swoje gusta, ale Ty niestety jesteś 'ograniczony' i tego nie rozumiesz.


Elo.

tijs

2011-05-25, 11:36
Co zostawił po sobie Magik?
Otwarte okno, żonę i dziecko :)

grela25

2011-08-05, 10:16
Magik się nie zabił on poprostu wykonał taką sztuczke. POJAWIAM SIĘ I ZNIKAM TAKA ROLA MAGIKA.