18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anna Jęczarek - świetna gitarzystka

MichaU • 2013-09-03, 13:52
Widać, że dziewczyna umie grać. Występ z programu Must Be The Music.


andrewerty

2013-09-03, 22:31
ch*j że umie fajnie grać jak ocenia ją grupa debili...

bober4

2013-09-03, 22:38
Hmm.. widać, że lubi to co robi, ale nie gra nie wiadomo jak dobrze, sam gram na gitarze, więc wiem coś o tym. ;-)

Inferno777

2013-09-03, 22:45
Grać umie, ale dodatkowo zajebisty efekt robi swoje.
Tak, czy siak - za gitarę zawsze piwo!

mp_toujane

2013-09-03, 23:08
gra spoko, ale dlaczego te dwa pedąły z ziri tak kiwają tymi łbami? wk***ia mnie to

Hereticus

2013-09-03, 23:17
Gdybym wiedział jak wrzucić filmik w komentarzu to wrzuciłbym jakieś solo Guthriego Govana/Petrucciego, albo jakichś innych świetnych gitarzystów, żeby pokazać ile jej brakuje do "świetności".

Jak na swój wiek to jest naprawde mierna na tle zawodowych gitarzystów, ale gratuluje jej, że potrafi zagrać coś innego niż tylko ogniskowe piosenki jak większość dziewczyn które grają na gitarze.

PS. To jest naprawde żałosne, że na sadola trafił występ z tego kiczowatego programu... Jeśli ktoś się zna chodź trochę na muzyce to wie, że poziom muzyczny tego programu jest na poziomie gówna...

Winxia111

2013-09-03, 23:59
@equal

Dragonforce? rly?... :homer:

kame01

2013-09-04, 00:06
k***a takie solówki to się napierdziela z kumplami w garażu po flaszce na głowę. Nic specjalnego, a wcale nie reprezentuję sobą jakiegoś super poziomu.

Jak by wyszła zagrać Satrianiego, albo Vai-a, Johna Mayera kurde no cokolwiek to był by czad, a takie coś to nie jeden na kiblu wymyśli.

@equal

oj Dragonforce to zdecydowanie wiocha ;p posłuchaj sobie Live albo co gorsza zapłać kupę kasy za koncert. Nie poznasz utworów ;p

wojbos

2013-09-04, 00:10
@equal

ło matko, a ileż tam tupie w te gary ludzisk z pięciu naraz ???? ale sieczka....

ostatni

2013-09-04, 00:11
Przeciętnie. Polsat próbuje napędzić widownię, bo gitara jest modna, żenada. Nastoletnie gnojki lepiej grają.




generalissimus

2013-09-04, 00:31
Ja pie**olę..
Ja pie**olę..
Najlepiej pojechać klientkę od miernot i przeciętniaków. Czekam na wasze wrzuty, "gitarzyści". Sam "pogrywam" ze słuchu, od jakiegoś czasu. Widać, że panienka czerpie radość z grania, a może nawet ktoś ją zauważy? A może pokazała się dla przyjemności? Nie wiem jak wy, ale ja przypadkiem gdzieś słuchając radia (bo celowo tego nie robię) wolałbym natknąć się na tą panią wiosłującą radośnie po falach radiowych polskich stacji niż na to, na co natykam się chronicznie..

platini1

2013-09-04, 00:32
Grać umie. Ale nic szczególnego. Na YouTube można bez problemu znaleźć ludzi, którzy grają tak jak ona, albo lepiej. Szczerze to wolałbym tego Les Paula, niż ją ;)

sunnyeric

2013-09-04, 00:36
dziewcze niezle wiosluje, toz to nasze na polskim mleku chowane. winthek ma racje, jurki to pedzie, John Petrucci daje rade ale Ty Heretius ogarnij sie i obczaj wioslarzy takich ja Slash, Krk Hammett, Zack Wilde, Tommy Iommi, Jimmy Page, Kerry King, Eddie Van Halen czy chocby legend Jimi H. jako bonus Joe Satriani.

sobieslav

2013-09-04, 01:06
ale pjerdolenie. dość że zdrowe dupsko, to jeszcze czuje bluesa. słuchać tych vaiów, petruccich itp się na dłuższą metę nie da, a tu jest rockowa muza z czuciem i ch*j, że w jednej skali, że nie ma metrum z kosmosu, ale jest vibrato, są fajne bendy, jest dobre brzmienie i gitara nisko zawieszona, a nie pedalsko pod szyją jak dzisiejsi "rockerzy". no i oczywiście r*chałby.

ostatni

2013-09-04, 01:30
sobieslav napisał/a:

i gitara nisko zawieszona, a nie pedalsko pod szyją jak dzisiejsi "rockerzy".




:homer: :homer: :homer: