18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anna Bałon

Suq-Madiq • 2011-11-01, 05:28
Ta dziewczyna zawojuje swiat, ma tak duzo do powiedzenia.
Taki swoisty the best of.


Mistrz Agon

2011-11-01, 22:08
Właściwie to ona nie jest taka zła. Tu macie prawdziwą żonę Frankensteina

To bezmózgie spojrzenie mnie dobija :-P

Kmil69

2011-11-01, 22:11
Hitman90 napisał/a:

Przy niej to nawet Jacyków wygląda normalnie. :xalpalm:



W takim razie oznajmiasz nam swoją wypowiedzią, że wolałbyś zapie**alać w kakao Jacykowa niż tą bądź co bądź pustą dziewczynę ?
Gratuluję odwagi do odważnych sadistic nalezy :D

Hi...........90

2011-11-01, 22:18
Kmil69 napisał/a:



W takim razie oznajmiasz nam swoją wypowiedzią, że wolałbyś zapie**alać w kakao Jacykowa niż tą bądź co bądź pustą dziewczynę ?
Gratuluję odwagi do odważnych sadistic nalezy :D



Chodzi mi o jej zachowanie. Albo jesteś tak pusty, że nie potrafisz pojąć sensu krótkiego zdania, albo liczysz na kratę browarów i próbujesz być dowciapny... :homer:

maderfakermen

2011-11-01, 22:29
ćpam heroinę i słucham heavymetalu

obfita struga spermy we twoich włosach szmato.

ni...........ne

2011-11-01, 22:31
nie znam jej, ale już ją lubię

Plecionkarz

2011-11-01, 22:31
Fajna dupa, przynajmniej w ch*ja nikogo nie zrobi a jest młoda to jeszcze się wyrobi z czasem.

Pan Porucznik

2011-11-01, 22:39
Hitman90 napisał/a:

Przy niej to nawet Jacyków wygląda normalnie. :xalpalm:


Spoko, że dla ciebie normalniej wygląda łysy pedał z brodą jak latarnik niż taka fajna dupa. Zgłoś się do Biedronia, zapewne chętnie się z tobą podzieli pałką, którą zabrał policjantowi.

makasa15

2011-11-01, 23:41
Nożesz k***a mać nie wierze w to co słysze !

to...........un

2011-11-02, 00:13
pie**olicie wszyscy...
ja bym ją wyj***ł aż by czaskało ;)

NieWeszles

2011-11-02, 00:46
Prosi to się świnia szmato! Nie ma księgi nie ma roboty! Sukooo...

Hi...........90

2011-11-02, 06:55
Koli_fanklub napisał/a:


Spoko, że dla ciebie normalniej wygląda łysy pedał z brodą jak latarnik niż taka fajna dupa. Zgłoś się do Biedronia, zapewne chętnie się z tobą podzieli pałką, którą zabrał policjantowi.



Po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że pewnie bawisz się w choco z Kmil69 - to samo piszecie i obydwu was łączy nieumiejętność rozumienia tekstu pisanego.

A jeżeli uważasz, że "fajną dupą" jest pusta jak bęben od pralki rozhisteryzowana kretynka z wyraźnymi problemami umysłowymi , mentalnością dziesięciolatki i IQ znacznie poniżej średniej, to ty chyba w życiu żadnej fajnej dupy nie widziałeś. Co z tego, że jest niebrzydka ? Spora część Polek jest przynajmniej równie ładna a przy tym znacznie bardziej rozgarnięta - odstaw internet i wyjdź do ludzi to się przekonasz.

Czekam na kolejnego kretyna, który doczepi się mojego pierwszego postu :mrgreen:

.:...........:.

2011-11-02, 09:51
Hitman90 napisał/a:

Czekam na kolejnego kretyna, który doczepi się mojego pierwszego postu :mrgreen:



Przewidziałeś co zrobisz, jak przyczepi się kobieta?

Pan Porucznik

2011-11-02, 09:56
Hitman90 napisał/a:



Po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że pewnie bawisz się w choco z Kmil69 - to samo piszecie i obydwu was łączy nieumiejętność rozumienia tekstu pisanego.

A jeżeli uważasz, że "fajną dupą" jest pusta jak bęben od pralki rozhisteryzowana kretynka z wyraźnymi problemami umysłowymi , mentalnością dziesięciolatki i IQ znacznie poniżej średniej, to ty chyba w życiu żadnej fajnej dupy nie widziałeś. Co z tego, że jest niebrzydka ? Spora część Polek jest przynajmniej równie ładna a przy tym znacznie bardziej rozgarnięta - odstaw internet i wyjdź do ludzi to się przekonasz.

Czekam na kolejnego kretyna, który doczepi się mojego pierwszego postu :mrgreen:



Sam przyznałeś, że bardziej ci się podoba Jacyków, a to co napisałeś na mnie i tego Kamila to wyssane z palca, a może nawet tego Jacykowa penisa brednie :cumshot: . Także moja umiejętność czytania jest lepsza od twojej.

Proponuję zastanowić się co znaczy określenie "fajna dupa" bo naprawdę nie wiem skąd wysnułeś, że odnosi się to też do inteligencji obiektu. Piszę obiektu z racji, że ci się podobają łysi geje, a mi ładne kobiety.

Co do wyjścia na ulicę to i tobie to proponuję bo nie wiem skąd wziąłeś tą "opinię", że ona jest średnia. Nie wiem, może geje tacy jak ty mają inny gust?

Sradowazy

2011-11-02, 10:04
Mnie to zupełnie nie śmieszy nie wiem co w tym śmiesznego miały by być, większość tych cwaniaczków ktorzy maja tak ch*jowo niskie poczucie humoru i ktorych bawi ten film zadukało by sie na smierć jakby za nimi łaziły kamery, a do okoła wysyp znanych ludzi ... Ładna dziewczyna, i nie zniszczona i nie zmanierowana jak Jacyków albo ta masakra Minge ...

Hi...........90

2011-11-02, 10:25
Koli_fanklub napisał/a:



Sam przyznałeś, że bardziej ci się podoba Jacyków, a to co napisałeś na mnie i tego Kamila to wyssane z palca, a może nawet tego Jacykowa penisa brednie :cumshot: . Także moja umiejętność czytania jest lepsza od twojej.

Proponuję zastanowić się co znaczy określenie "fajna dupa" bo naprawdę nie wiem skąd wysnułeś, że odnosi się to też do inteligencji obiektu. Piszę obiektu z racji, że ci się podobają łysi geje, a mi ładne kobiety.

Co do wyjścia na ulicę to i tobie to proponuję bo nie wiem skąd wziąłeś tą "opinię", że ona jest średnia. Nie wiem, może geje tacy jak ty mają inny gust?





No cóż widzę, że jesteś takim sieciowym cwaniaczkiem uważającym się za inteligentnego i zabawnego. Zresztą nick zobowiązuje...
Pisanie podszytych ironią komentarzy ewidentnie ci nie wychodzi. Nie będę cię obrażać choć za takie teksty kierowane do mnie "w realu" byś w cymbał zarobił. Mój pierwszy komentarz odnosił się li tylko do zachowania Anny Bałoń, a ty razem z tym swoim chłoptasiem Kmil69 dorobiliście sobie całą resztę. Trzeba być skończonym idiotą, by próbować zarobić kilka wirtualnych piw na takich tanich tekstach. Jacykowa powinni wysłać w kosmos razem z tą całą Bałoń i takimi kretynami jak ty...

PS Dam ci piwo bo widzę, że jesteś na tym punkcie zdesperowany. Masz i wypad na Onet.










ֺ napisał/a:



Przewidziałeś co zrobisz, jak przyczepi się kobieta?



Nie zastanawiałem się nad tym. :-D