18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anioly-nieba.pl

Norbias • 2009-11-06, 21:10
Kolega mi powiedział, że przechadzając się po Bielsko-Białej dostał jakąś durną ulotkę promującą jakiś hmmm (ch*j wie co to) odłam wiary, sektę buhaha czy coś nowszego... To coś nazywa się Anioły nieba nawet swoją stronę posiadają :idzwch*j: osobiście patrząc na tego typu foty myślałem ze walne na plecy :lol: Polszczyzna pierwsza klasa ;-)





.:...........:.

2009-11-06, 21:18
Mam ulotkę(prawie wizytówka) widoczną na pierwszym obrazku.

Norbias

2009-11-06, 21:22
I czyżbyś po przeczytaniu ulotki z informacją doznał powołania ;-)

Da...........ar

2009-11-06, 21:25
i jak tu nie pić :mrgreen:

combo

2009-11-06, 21:26
we wrocławiu są juz od pół roku. zwykła sekta, nic wiecej. chcą naciągnąć ludzi na kase, jak wszyscy 8-)

ale z tym tlumaczeniem na jezyk polski to bardziej mogliby sie postarac. pierwsze co jak to zobaczylem, to skojarzylem z tomem cruisem.. ale to chyba nie to :mrgreen:

BueR_MadasS

2009-11-06, 21:30
Szkoda, ze w tak beznadziejny sposób zbesztali rasę Nordyków:

Cytat:

Nordycy zwani także Blondynami są prawdopodobnie jednymi z obcych, od czasu do czasu działają wspólnie z szarakami. Kiedy są razem to właśnie Nordycy wydają polecenia szarakom. Prawie wszystkie zdarzenia, w których biorą udział Nordycy odbywają się w innym stanie świadomości. Wielu świadków opisało ich wygląd, wszyscy mają ponad 1.8 metra i długie blond włosy sięgające do łopatek. Ich twarze są wyraziste i spokojne z bezdennymi niebieskimi oczami. Noszą obcisłe kombinezony lub białe opończe. Wielu przez nich wziętych wspomina o pięknych Nordyczkach. Jeden z nich twierdzi, że został odwiedzony przez wysoką kobietę z długimi włosami, jedyną różnicą w stosunku do ludzi, jaką można było u niej zauważyć to duże niebieskie oczy bez źrenic. Przez kilka tygodni nawiedzony mężczyzna był pod wpływem niezamierzonej miłości, która emanowała do tej osoby.

Wszyscy wzięci przez Nordyków byli pod ogromnym wrażeniem dobroci i miłości tych pięknych istot. Jedna z ofiar miała przebłyski wspomnień, widziała ona tunel, w którym znajdowało się dużo butelek napełnionych wodą, a w nich znajdowali się ludzie i małe szare istoty. Nie jest ona jednak pewna, czy widziała jakiś Nordyków. W chwilę później w jej dom wystrzeliła jakaś niebieska wiązka światła, która zostawiła biały kryształ. Inna wzięta osoba opowiada o podziemiach, w których żyją Nordycy i czerwonookie małpy, ona również nosi biały kryształ, który Nordyk włożył jej do ręki. Według wziętych przez Nordyków, na Ziemi będzie wielka katastrofa, w której zginie wiele osób. A oni przylatują na Ziemie by szkolić ludzi, którzy będą pomagać wspólnie z nimi ratować tych, którzy ocaleją. Niektórzy twierdzą, że Nordycy są aniołami, którym kiedyś ludzka wyobraźnia dorysowała skrzydła. Możliwe także, że Bóg był Nordykiem, zawsze pomagał ludziom i nigdy nie niszczył swojego dzieła [ludzi], tak samo Nordycy przylatują po to by nas ratować gdy zbliża się katastrofa.


Morozow

2009-11-06, 23:09
Hmmmm... A może by w podobny sposób zacząć promować sadistica? :)

paleciarz

2009-11-09, 10:05
no k***a :shock:
Jak dla mnie to ktoś uczony powinien sie zainteresować czemu 90% (może i 99%) społeczeństwa jest tak popie**olone. Religie kosmici i ludzie jaszczury w p*zdu do pieca :hitler: