18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aniołki

ryhuskaua • 2013-12-23, 22:53
Na lekcji religii, Pani poprosiła aby dzieci narysowały aniołki i tak patrzy co dzieci rysują widzi aniołki małe,duże i podchodzi do Jasia, patrzy a u niego aniołek ma trzy skrzydła.Katechetka pyta się Jasia
- Jasiu dlaczego Twój anioł ma trzy skrzydła ??
A on odpowiada- A widziała Pani kiedyś z dwoma skrzydełkami ??

Kamas95

2013-12-24, 01:56
Czemu to zawsze musi być Jasiu? nie może być Andrzejek albo ktoś inny? sk***iel jest wszędzie. :(

aa...........am

2013-12-24, 02:13
Na lekcji religii, Pani poprosiła aby dzieci narysowały aniołki i tak patrzy co dzieci rysują widzi aniołki małe,duże i podchodzi do Andrzejka, patrzy a u niego aniołek ma trzy skrzydła.Katechetka pyta się Andrzejka
- Andrzejku dlaczego Twój anioł ma trzy skrzydła ??
A on odpowiada- A widziała Pani kiedyś z dwoma skrzydełkami ??

lepiej?

Muzz

2013-12-24, 02:17
Hmm może to był serafinek, który miał uj***ne trzy skrzydełka i tylko trzy ostatnie mu zostały?

Sinan

2013-12-24, 03:22
Jasiu jest jak Bongman, wszedzie byl, wszystko zrobil, wszystkich zna i wszyscy znaja jego. Chyba ze to Bongman jest Jasiem?

Vietor

2013-12-24, 11:16
@ty na górze

A po ch*j? Toć samą prawdę napisał.

Mojoo

2013-12-24, 12:55
@Sinan, mózg rozj***ny!!!

ip...........ag

2013-12-24, 13:50
Po pierwszych słowach sądziłem, że Jasiu będzie standardowo rysował ku*asy :P

BiałyPiotr

2013-12-24, 17:40
@Vietor - taka prawda jak to, że właśnie piszę do ciebie z mojego komputera kwantowego, którego zmontowałem na jowiszu.

pelepele

2013-12-24, 21:31
CYCONAUTA napisał/a:

Na lekcji religii, Pani poprosiła aby dzieci narysowały aniołki i tak patrzy co dzieci rysują widzi aniołki małe,duże i podchodzi do Andrzejka, patrzy a u niego aniołek ma trzy skrzydła.Katechetka pyta się Andrzejka
- Andrzejku dlaczego Twój anioł ma trzy skrzydła ??
A on odpowiada- A widziała Pani kiedyś z dwoma skrzydełkami ??

lepiej?



I po jego żartach nie śmiejesz się tylko zastanawiasz co to musiał być za wypadek :D

ZłoconyPenisZagłady

2013-12-24, 22:07
Sinan napisał/a:

Jasiu jest jak Bongman, wszedzie byl, wszystko zrobil, wszystkich zna i wszyscy znaja jego. Chyba ze to Bongman jest Jasiem?



A nasza dzieciarnia za co temu panu wystawiła 42 piwa?

Bongman się w tym temacie nawet nie wypowiedział. Może nawet jeszcze go nawet nie otworzył. Zwykłe żebranie o piwa modnym na sadolu tekstem :badyl:

Sinan

2013-12-25, 05:50
No tak bo ten portal zostal stworzony tylko dla naszego wysmienitego Bongmana i wszystko co nie tyczy sie jego osoby jest zbyt proste i mokre dla takich przyjebow jak my. ( Piwa moze dostac tylko Bongman, tworzyc suchary tylko Bongman, jesli tematu nie skomentowal Bongman swoja sucha jak stara c**a riposta to nie ma ten temat prawa dostac sie na glowna ) a co wiecej kazdy komentujacy o 4 nad ranem jest z gimnazjum bo ma wolne od szkoly to chce sobie troche w doroslego pobawic, a ze mama nie wyciaga wtyczki z gniazdka albo nie wykreca korkow to ma bajtel prezent pod choinke.

btw... ssiesz mu pale ze go tak bronisz?

ZłoconyPenisZagłady

2013-12-25, 09:33
@Up

Post 5:50 rano
Piłeś - nie postuj!. Za takie teksty poza internetem dostaje się po pysku. Za logiczność wywodów również.
Rano wstaniesz, przeczytasz, zastanowisz się.......