18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

''anioł stróż''

manta__1 • 2013-02-17, 13:11



kapitalne zachowanie młodego mężczyzny

le...........ce

2013-02-17, 17:14
Nie ma co pie**olić, ale dobrze się zachował!
Podnoszą mnie na duchu tacy ludzie...że jeszcze nie wszystkich dopadła j***na znieczulica :-/

crazY01

2013-02-17, 17:21
czesto tak robie, ale jestem skromny i nikt mnie jeszcze nie nagrał. Serio

Wariat69

2013-02-17, 17:35
DziadMróz napisał/a:

"jak ktoś zna gościa to niech mu litra postawi, zwracam kase "
ja go znam



Oj ty ty cwaniaczku ;]

nitrox89

2013-02-17, 17:49
A to k***y j***ne. Już miałem kilka razy sytuację że zatrzymałem się żeby przepuścić pieszego, a auta na pasie obok mnie radośnie wyprzedzały. Raz to niewiele brakło zeby gościu zmiótł kobietę z dzieckiem... Dlatego czasem bezpieczniej jest się nie zatrzymać, ale to k***a trzeba troche ogarniać to co się dzieje na drodze. Bo jak widze że jedzie auto, a za nim nic, z naprzeciwka nic, a on przepuszcza pieszego to czarna rozpacz mnie ogarnia, bo potem taka k***a stawia noge na pasach, a Ty sie k***a w miejscu zatrzymaj, bo 10 punktów i 200zł mnie nie swędzi...

takija

2013-02-17, 18:15
nitrox89 napisał/a:

Bo jak widze że jedzie auto, a za nim nic, z naprzeciwka nic, a on przepuszcza pieszego to czarna rozpacz mnie ogarnia, bo potem taka k***a stawia noge na pasach, a Ty sie k***a w miejscu zatrzymaj, bo 10 punktów i 200zł mnie nie swędzi...



A ja nie rozumiem w jakim stopniu to Tobie przeszkadza skoro ani za nim ani przed nim nie jedziesz.

KuBuR

2013-02-17, 23:06
Ponawiam pytanie zadane przez 2 inne osoby:

Czy ktos zna utwor ktory leci w tle tego filmiku ?
Byc może autor tego wideo moglby sie wypowiedziec ? :)

Krak

2013-02-18, 08:56
Jak ja zatrzymałem się przed przejściem w Jaśle, żeby dzieciaki przeszły to miejscowe k***y obtrąbiły mnie.

Jak ja tych szmat z rejestracjami RJS nienawidzę, szczególnie tu w Krakowie.

ti...........ax

2013-02-20, 21:15
DziadMróz napisał/a:

"jak ktoś zna gościa to niech mu litra postawi, zwracam kase "
ja go znam



To najpierw mu kup tą flaszkę i pic or didn't happen

jefff

2013-02-28, 13:37
Gościu dobrze się zachował i nie ma co pie**olić, że się popisuje albo zgrywa bohatera... Postawa godna pochwały i tyle a Ci co dissują i pie**olą jaki to cwaniak pewnie reprezentują grupę buraków, która przejechała przez to przejście i nie ustąpiła... Baran jeden z drugim myślą, że skoro oni by czegoś takiego bezinteresownie nie zrobili to ktoś inny jeśli zrobił, to tylko za coś np. żeby sie popisać bo zobaczył kamerę... p*zda!