18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aniol śmierci - Josef Mengele

Zalthabar • 2012-07-06, 23:21
Josef Mengele był nazistą z krwi i kości. Wierzył w czystość rasy. Życiowe powołanie odnalazł w Auschwitz. Osią filmu są dramatyczne wyznania kobiet, na których eksperymentował.






Arrancar

2012-07-07, 01:59
Na poczatku, a pewnie i w calosci za duzo pieprzenia o zydach. Chce tu sluchac o wcieleniu zla - mendele, a nie o prywatnych przezyciach jakiejsc tam zydowki i o tym jak sobie zawsze po pracy w getcie sex uprawiala i w ogole jak to tym zydom bylo ciezko, bo k***a dla innych to raj byl, tylko oni poszkodowani...



p.s. wlasciwie to wiele sie o tych eksperymentach nie dowiedzialem...

tysonic

2012-07-07, 02:17
Arrancar napisał/a:

. Chce tu sluchac o wcieleniu zla - mendele, a nie o prywatnych przezyciach jakiejsc tam zydowki i o tym jak sobie zawsze po pracy w getcie sex uprawiala i w ogole jak to tym zydom bylo ciezko, bo k***a dla innych to raj byl, tylko oni poszkodowani...



A tam- pie**olisz. W końcu to w nich było wycelowane "ostateczne rozwiązanie". Zaj***li ich kilka milionów ale luz - piszesz "tylko oni poszkodowani" i ch*j - normalnie zmieniłeś historię stary, gratulacje. Jak ch*ja się znasz to lepiej nic nie pisz. "i w ogóle jak to tym żydom było zle" - wez się chłopie obudz, poważnie stary to co ty piszesz to dowód na to że myślenie nie jest dla każdego. Masz pojęcie co oni im robili? No ja wiem że nie więc k***a się zamknij i nie staraj się być "cool" bo k***a nie jesteś. Jak czytam co piszą tacy ludzie jak ty to już wiem skąd bierze się w ludziach wzajemna nienawiść - właśnie przez takich idiotów jak ty. Ale spoko - ja ci tylko współczuję.

Co do tematu - może go Izraelczycy nie złapali ale sama świadomość że ten śmieć ze strachu pod koniec życia popadał w paranoję sprawia że czuję się lepiej. Oni przynajmniej za swoich zawsze się postawią, dorwą i zajebią. A my Polacy...cóż, każdy temat zna. Przykład pierwszy z brzegu - pan którego cytuję który pie**oli "czego on tam nie chce"...jakby to kogoś interesowało. Nadęci to my jesteśmy, tyle to można o nas powiedzieć. Tym bardziej szkoda bo historię to my mamy taką że aż duma rozpiera. Cóz - ewolucja nie zawsze idzie w dobrym kierunku.

Co do Niemców - znam kogoś kto mieszka tam od lat. Mówi że oni nie są zli, mówi że oni są po prostu w ch*j naiwni. To by wszystko tłumaczyło.

Arrancar

2012-07-07, 02:48
Nie spinaj sie tak leszczu... Zapewne nie wiesz, ze ostateczne rozwiazanie to od 1942 roku bylo. Jesli umiesz liczyc, wtedy juz od 3 lat zabijano Polakow, Cyganow i wiele tam innych, takze Zydow, ale glownie te narodowosci, ktore podalem. Zydzi za to byli w gettach. Kilka milionow? Moze i tak, tylko jakos tak sie sklada, ze najpierw w podrecznikach historii ze szkoly pisali, ze 2 do 3 miliono, potem, ze 4 a w koncu, z 6 mln. Wiec chyba sami nie wiedza jak to bylo do konca. Zwaz tez, ze innych zabijali tez kilka milionow, ale do nich sie takiej wagi nie przyklada.. Mniej wartci czy co?

Poza tym widac, ze nie zauwazyles, ze jakos temat "zycie w getcie" etc. to chyba na inny dokument, a nie o mendele..Poza tym widzisz robili to nie tylko im...A innym pewnie i dluzej niz im, wiec moze ty sie obudz i zdaj sobie sprawe, ze inne narody wycierpialy przynajmniej tyle samo, ale tego zdaje sie w takich dokumentach i ograniczonych umyslach jak twoj nie zauwazac...(poswiecili wiekszosc czasu jednej historii zydowskiej kobiety i to raczej nie do konca oddajacej okrucienstwo mendele - slyszalem o vivisekcjach i wielu innych strasznych rzeczach).

a co do za swoich oni zawsze sie postawia...etc.. owszem niby tak, ale dopiero po wojnie, a w czasie wojny, chociaz doniesienia byly o tym co sie dzieje, a bogaci Zydzi mieli wielkie wplywy w USA (dzieki pieniadzom) to jakos nic nie zrobili by temu zapobiec, no ale coz...dzieki temu maja izrael, wiec...
No i nie pie**ol, bo ty to jestes pierwszy do bronienia, ale nie wiem czy Polakow, raczej nie.. Tak wiec cytujac ciebie...

"więc k***a się zamknij i nie staraj się być "cool" bo k***a nie jesteś."

tysonic

2012-07-07, 03:19
No właśnie że nie wycierpiały tyle samo. Mniej to nie tyle samo - historii nie zmienisz choćbyś bardzo chciał. Jasne że w ch*j innych nacji i nie-żydów zginęło w męczarniach ale porównywanie tego ilościowo i jakościowo do cierpienia żydów nie ma sensu - fakty są faktami i nic się nie zmieni, nie ważne co myślimy oraz kogo lubimy a kogo nie."a bogaci Zydzi mieli wielkie wplywy w USA"...ech, ciągle to samo i nie trzeba być arcyumysłem by zauważyć tą prawidłowość że ludzie nie lubią żydów bo zwyczajnie im zazdroszczą. Jak to ujął pewien pan "bo jak ktoś ma pieniądze, to skądś je ma" (geniusz) - no to całkiem niezle obrazuje to o czym napisałem. Zawiść k***a i zazdrość, nie ma o czym gadać. A ty wiesz ilu było nie-żydów tak samo bogatych? Tyle samo jak nie więcej. Tak poza tym to ja nie jestem pierwszy do bronienia jak to ująłeś bo zwyczajnie wiem że nie muszę- prawda obroni się sama więc wystarczy tylko o niej przypomnieć. To właśnie zrobiłem. Po prostu wk***ia mnie ta hipokryzja. Ty myślisz że ja uwielbiam żydów? (wiem co oni robią Palestyńczykom) Jednych tak a innych nie - tak jak każdą inną nację, rasę oraz płeć. Tylko pie**olenie że to albo tamto nie zmieni tego że jest tak jak piszę - ludzi zamożnych się z reguły nie lubi. A jakimś cudem żydzi mają procentowo tych bogaczy najwięcej (duży procent wybitnych jednostek to właśnie również żydzi). A może oni po prostu zdolniejsi są i tu jakieś kompleksy u innych wychodzą? Tego nie wiem - mogę tylko podejrzewać.

sorry za tego idiotę (w sumie remis bo mi pocisnąłeś od leszcza) - jak ciągle widzisz oślepiające światło to potem ciężko cokolwiek rozróżnić bo żarówa wali tak po firanach że widać tylko jeden kolor.

ToPrzeciezJa

2012-07-07, 04:45
@tysonic spokojnie żydku spokojnie..

pakicito

2012-07-07, 08:22
Cytat:

Zaj***li ich kilka milionów ale luz


kilka milionów? można w necie poszukać ile naprawdę żydów zabito a ile żydzi w mediach od wielu lat podają

Re...........ms

2012-07-07, 10:15
ludzie.. wszędzie media kłamią! O polakach, żydach, arabach itd. itp. można by wymieniać w nieskończoność. Była wojna i wszyscy cierpieli i j***ć za to nazistów!

BongMan

2012-07-07, 10:30
Ten sam naród który wydał na świat tego ch*ja i który pozwolił mu mordować naszych rodaków jest teraz adorowany przez sporą część Polaków. Jeżdżą tam i im usługują. Sprzedają własną dupę i honor Polaka j***nym mordercom. To jest najgorsze.

Arrancar

2012-07-07, 11:09
Wiesz tysonic to nie tak, ze ni lubi sie ludzi bogatych. Nie lubi sie ludzi bogatych i nieuczciwych, albo przedkladajacych pieniadze ponad wszystko inne. A niestety jak poczytasz, chociaz ja nie za duzo czytalem, troche o bankach etc. To dowiesz sie, ze taki maly Rotschild to juz w szkole pozyczal pieniadze kolegom..no niby kazdy tak robi, ale on robil to na procent. Pozyczyl bys pieniadze na procent koledze, przyjacielowi? Rodzinie? Poza tym nie mozna mowic, ze sa zdolniejsi, bo akurat dobrych to oni maja bankierow, skrzypkow, pianistow i moze handlarzy. Jedyne co ich wyroznia to niechec do prac tworczych(nie sztuki, ale np. wynalazki etc.) i spryt - no i moze taka, nie wiem plemienna solidarnosc cos w stylu, ze swojemu bratu tj. zydowi krasc nie bedzie- surowe kary, ale innym mozna (nie sztuki, ale np. wynalazki etc.) Sa wyjatki, ale nie sa liczne. To nie dlatego, ze glupsi sa, ale ze 1. Nie chce im sie, bo czesto to nie przynosi pieniedzy i 2. Wola robic tak zeby sie nie narobic -- brac pieniadze z niczego, np. przez wpisywanie ich w ksiegach lub pracy innych ludzi. Natomiast u nas praca sama w sobie jest wartoscia bardzo czesto.
Czesto sie tez patrzy kto zyskal na danej czynnosci. I niestety np. Polska II WS przegrala, ale zydzi akurat ja wygrali (wlasne panstwo, reparacje wojenne dla panstwa, ktorego nawet w czasie wojny nie bylo (sic!) i teraz wyciaganie kasy ze smierci tych zydow w obozach (dla siebie i organizacji do sciagania ich, potomkowie zamordowanych dostaja ochlapy). Poza tym nawet jesli tak jak mowisz, zginelo ich kilka milionow, tj. dajmy na to, ze 4..To Polakow w calej wojnie zginelo wiecej, a nawet jak tyle samo to zauwaz, ze gineli wybitni Polacy, ktorzy mogli nasz kraj poprowadzic, natomiast prosci Zydzi, ktorzy byli prawie, ze jak plotki poswiecone dla wyzszego celu. Poczytaj tez prosze pamietniki kresowian (ew. dzienniki). Sa gdzies w necie, czytalem fragmenty. Jest tam opisane jak zachowywali sie Zydzi wobec Polakow po wkroczeniu armii czerwonej (we wladzach zsrr bylo wielu zydow..np. pierwszy z brzegu Beria..)

Ponad to spojrz jak sie ten dokument rozklada. Zalozmy, ze ktos w ogole nie wie co sie dzialo obozach, albo wie, ze byli tam Zydzi ( i tyle). Pierw przyzwyczajaja nas do historii kobiety zydowskiej, z roznymi odniesieniami typu rabin etc. Zeby zapamietac, ze to Zydowka.. Inne osoby przedstawiaja bardzo po krotce, jedna Pani jest na 100% Polka, ale wyraznie pada, ze pracuje w administracji. Jest tez wspomnienie o preparowaniu cyganskich dzieci. Wiec dla widza, ktory nie wie nic (a do II WS w szkole sie nie dochodzi juz..) bedzie jasne, ze gineli u doktora mendele (tudziez cierpieli) Zydzi, Cyganie. Polacy za to byli w administracji tego czegos...Tak nie moze byc, bo prawda sama sie nie obroni. Jak widzisz za granica juz to zdobywa wielkie poparcie - takie patrzenie na Polske i Polakow (jako wspolwinnych, albo winnych zbrodni niemieckich). Prawda wcale sama sie nie broni, prawde trzeba bronic, bo klamstwo powtorzone wiele razy staje sie prawda..

No i ostatnie, skoro Zydzi sa zdolni i w ogole kwiat czlowieczenstwa, to czemu ze wszystkich panstw ich wyganiano. Nie wierze, ze nagle cala ludnosc Europy zarazila sie antysemityzmem i to akurat jak Zydzi przybyli na dane ziemie. Bo jesli np. kazdy kogos nie lubi w szkole, pracy - to znaczy, ze to z tymi nielubiacymi jest cos nie tak, czy moze ten kogo nie lubia jest opryskliwy, podlizuje sie szefowi - kapuje etc?

p.s sorry za leszcza, ale jak mowiles, przynajmniej jestesmy kwita.

do powyzszycg wywodow (chociaz kiedys czytalem lepsze.., ale nie moge znalezc) http://www.jerzyrobertnowak.com/artykuly/Nasza_Polska/Przemilczane_Zbrodnie_2.htm

juki

2012-07-07, 12:41
A Wy dalej szwabow szanujecie....

grzeczysławkolano

2012-07-07, 12:44
Warto przy okazji wspomnieć o utworze tyczącym się Josefa Mengele, który pewnie każdy zna. Mianowicie... :-)

emka1990

2012-07-07, 13:14
z tym,że Mengele robił eksperymenty na bliźniakach żeby odkryć jakąś tajemnicę, jakąś zagadkę.

Nie byłoby pewnie postępu medycyny w tej dziedzinie gdyby nie on. Fakt,że to co robił - robił poświęcając czyjeś życie,ale postęp wymaga ofiar.

Czytałem kiedyś gdzieś,że w USA eksperymenty medyczne są przeprowadzane na opętanych żołnierzach z Wietnamu, którzy zwariowali. Albo na starszych osobach, bezrobotnych itd.

I kto jest zły? Mengele ? Takie zło dzieje się i dzisiaj. Na naszych oczach.

iMarcos

2012-07-07, 13:17
@UP 8 bit Slayer dobry... ale spaprałeś, że nie posłuchałeś co wstawiasz...



grzeczysławkolano

2012-07-07, 13:28
iMarcos napisał/a:

@UP 8 bit Slayer dobry... ale spaprałeś, że nie posłuchałeś co wstawiasz...



Posłuchałem. To było celowe ;-)