18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Animator kontra Animacja IV

FrasQs • 2014-10-02, 20:40


Mistrz Animacji wraca po prawie 4 latach, jak dla mnie pełna profeska.

Szywski_Snb

2014-10-03, 00:22
nygas232 napisał/a:

Ta, profeska. Masz wąską skalę. Co powiesz o tym w takim razie:



To coś co wstawiłeś jest nudne, głupie i nie wiadomo o co w tym chodzi, a to, że ma dobrą grafikę nie znaczy, że jest lepszą animacją.
Ta przynajmniej jest ciekawa i można obejrzeć od początku do końca z zainteresowaniem. A tą co Ty wstawiłeś przewijałem kilka razy bo była najzwyczajniej nudna.

diablo5257

2014-10-03, 00:47
zajebiste, widac ze koles ma talent, oby tak dalej

RysioMisio

2014-10-03, 02:00
Szywski_Snb napisał/a:



To coś co wstawiłeś jest nudne, głupie i nie wiadomo o co w tym chodzi, a to, że ma dobrą grafikę nie znaczy, że jest lepszą animacją.
Ta przynajmniej jest ciekawa i można obejrzeć od początku do końca z zainteresowaniem. A tą co Ty wstawiłeś przewijałem kilka razy bo była najzwyczajniej nudna.



Zabij się, Katedra to dzieło sztuki zrobione kiedy takie animacje w 3D to był kosmos (1998 chyba) przez Polaka, nominowane do oskara.

A z drugiej strony to jest zupełnie inna szkoła od tego filmiku także nie ma co porównywać

Gebofon

2014-10-03, 06:11
Świetne!! Nawet nie wiem kiedy zleciało 13 minut :->

contowsky

2014-10-03, 07:34
zajebiste, dawno czegoś takiego nie widziałem :D

Ka...........ki

2014-10-03, 07:37
Ktokolwiek nominował Katedrę do Oscara nie czytał opowiadania Dukaja i nie czuł zażenowania, że Bagiński przedstawił tylko malutki fragment świata z opowiadania... W opowiadaniu chodzi o kosmonautów, jeden się "zaraża" Katedrą i nie może jej opuścić, bo jego ciało inaczej nie wytrzymuje. Ogólnie hard science fiction, czyli sci-fi z wytłumaczeniami na wysokim poziomie, a nie tanie fantasy jak w tym brzydkim gównie z fabułą dla idiotów! Bagiński umie robić coś z rozmachem, ale za ch*ja nie jest w stanie wczuć się w klimat. IMO np. trailer do wiedźmina 1 też spieprzył.

A kreseczki wymagają o wieeelee mniej pracy, w 3D trudności rosną logarytmicznie. Inny gatunek. Jak dla mnie śmieszny, ale na pewno nie porywający :P

mexik

2014-10-03, 07:38
Jeden z najdłuższych materiałów, które oglądałem na tym portalu.

buthros

2014-10-03, 08:58
Wypas, moje dzieci będą to oglądać zamiast lewackich teletubisiów... :->

contowsky

2014-10-03, 13:07
Jeszcze wracając do tego co wrzucił @Nygas - katedra jest świetna, z tego co pamiętam top100 na filmwebie, byłem pod wrażeniem jak pierwszy raz ją zobaczyłem

Naturall

2014-10-03, 14:48
Jeżeli to kogoś zainteresuje, to nowa ekranizacja Wiedźmina została podjęta i "sprzedana" Bagińskiemu (od wyżej wymienionej Katedry). Spójrzcie na animacje i spodziewajcie się równie pięknych obrazów w świecie który pewnie wielu z nas zna, uwielbia czy też podziwia. Wyrażanie ekspresji, efektów w walce czy "mocy nadprzyrodzonych" w animacji ma swój urok i nie ma czegoś jak "za dużo efektów specjalnych/za mało"... Bo sama animacja jest jednym wielkim efektem specjalnym. Spodziewam się czegoś na miarę Final Fantasy: Wojna Dusz. Mam nadzieję, że Polak zabłyśnie w świecie dzięki tak rozpoznawalnemu zbiorowi opowiadań jakim są księgi wiedźmińskie.

Destez

2014-10-03, 20:03
Walka na końcu najlepsza :D